Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 543118 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1215 -: Януари 08, 2021, 08:50:29 am »
Ваксинираната с Pfizer млада лекарка го закъса още повече в интензивното

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/obshtestvo/zdraveopazvane/vaksiniranata-s-pfizer-mlada-lekarka-go-zaksa-oshche-poveche-v-intenzivnoto_news791670.html

Първоначално Карла не е имала никакви оплаквания, но 12 часа след поставената инжекция крайниците й се парализирали, поради което е трябвало да бъде транспортирана по спешност в болницата в Монтерей...


Някой да е чувал за парализа от ваксината СПУТНИК, не за друго, но много я оплюха още преди да я произведат, та ми е интересно сега какво пишат за нея в западната преса, все пак 50 държави я закупиха?

Като прочетох тази новина, та се сетих, колко хиляди деца в Африка останаха завинаги парализирани от ваксините на Бил Гейц.
Нормално е да има някакви странични реакции от ваксините, примерно температура, гадене, зачервяване, виене на свят, но парализа.... това вече ми се струва нарочно....

Колко деца станаха аутисти от ваксини...


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 513
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1216 -: Януари 09, 2021, 08:52:57 am »
"В Англии, откуда пришло слово lockdown?
После Второй мировой войны основным его значением стало: заключение человека в тюремную камеру в целях обеспечения его безопасности… Людям предлагается добровольно и побыстрее занять место в электронном концлагере."
Валентин Катасонов, доктор экономических наук, профессор


"16. И той ще направи, щото на всички – малки и големи, богати и сиромаси, свободни и роби – да се даде белег на дясната им ръка или на челата им,
17. та никой да не може нито да купува, нито да продава, освен оня, който има тоя белег..."
Откровение, 13 гл.

За сега сме само с белег на лицето - маска. И за сега - номера им минава в големите вериги.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1217 -: Януари 10, 2021, 07:56:00 pm »
Лекар умря след ваксинация с Pfizer

Американският лекар Грегъри Майкъл почина 16 дни след ваксинацията с ваксината на Pfizer на 56-годишна възраст.


Вдовицата на лекаря е убедена, че смъртта на съпруга й е пряко свързана с ваксинациите.
Ново проучване: Тези симптоми на К-19 могат да причинят рак
„Според мен смъртта му е на 100% свързана с ваксината. Няма друго обяснение", заяви Хайди Некелман.
Жената каза още, че Майкъл е водил здравословен начин на живот - не е пушил, рядко пиел алкохол и спортувал!
Освен това по време на последните си изследвания при него не са открити никакви здравословни проблеми./


Източник: https://zdrave.to/covid-19/lekar-umrya-sled-vaksinatsiya-s-pfizer

Разбирате ли накъде отиват работите - страничен ефект от ваксината на Файзер /прехвалената марка/ е: пЪрлазация и смърт.
Как да им имаш доверие на тия...тъкмо се бях запътил да си слагам тая ваксина /викам си утре отивам  ;)/ и сега се хъснах /включих на задна скорост/. :D

Не ми се мре от ваксина на Файзер, дрОгарЕ!  :D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 513
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1218 -: Януари 10, 2021, 08:11:58 pm »
Лондон, протестче. Мъндзарко, с благословия по кралици и тия над нея:

https://www.facebook.com/100023309893075/videos/839959040124418/

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1219 -: Януари 10, 2021, 09:31:58 pm »
Лекар умря след ваксинация с Pfizer

Американският лекар Грегъри Майкъл почина 16 дни след ваксинацията с ваксината на Pfizer на 56-годишна възраст.


Вдовицата на лекаря е убедена, че смъртта на съпруга й е пряко свързана с ваксинациите.
Ново проучване: Тези симптоми на К-19 могат да причинят рак
„Според мен смъртта му е на 100% свързана с ваксината. Няма друго обяснение", заяви Хайди Некелман.
Жената каза още, че Майкъл е водил здравословен начин на живот - не е пушил, рядко пиел алкохол и спортувал!
Освен това по време на последните си изследвания при него не са открити никакви здравословни проблеми./


Източник: https://zdrave.to/covid-19/lekar-umrya-sled-vaksinatsiya-s-pfizer

Разбирате ли накъде отиват работите - страничен ефект от ваксината на Файзер /прехвалената марка/ е: пЪрлазация и смърт.
Как да им имаш доверие на тия...тъкмо се бях запътил да си слагам тая ваксина /викам си утре отивам  ;)/ и сега се хъснах /включих на задна скорост/. :D

Не ми се мре от ваксина на Файзер, дрОгарЕ!  :D

https://www.24chasa.bg/novini/article/9396974
Един от най-известите кардиохирурзи у нас и изпълнителен директор на Българския кардиологичен институт почина от сърдечна недостатъчност.

Представяш ли си ЕДМ, дори и сърдечни лекари умират от сърце. А тоя у Щатите дори не е ясно от какво е умрял.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1220 -: Януари 10, 2021, 09:49:15 pm »
https://www.24chasa.bg/novini/article/9396974
Един от най-известите кардиохирурзи у нас и изпълнителен директор на Българския кардиологичен институт почина от сърдечна недостатъчност.

Представяш ли си ЕДМ, дори и сърдечни лекари умират от сърце. А тоя у Щатите дори не е ясно от какво е умрял.

Четох и за сърдечния хирург, но Ники Кънчев каза, че умрял от сърдечна недостатъчност. Какво общо има с моя коментар?

Та точно ти ни убеждаваше какви ерудити били тия от Файзер, не за друго, само щото са американци.
В тая новина се казва добре, чети: нямал е никакви заболявания, живеел е здравословно, спортувал, нямал оплаквания, влошил се след поставяне на ваксината. Най-вероятната причина е това. Ти да не си провеждал разследване и да си установил нещо друго?

Като им гледам на тия демокрацията и провеждането на изборите, знаеш ли кога ще си признаят, че ваксината им убива - когато Бил Гейц се изправи пред света и си признае, че умишлено инвалидизира хиляди африканци от парализира с експериментите си с ваксини ... тоя американски евгеник-фашист.

Фактите понякога никак не са приятни, но са такива, не ги правя аз, аз само ги напомням...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1221 -: Януари 10, 2021, 10:02:06 pm »
Юлияне за съжаление EDM е много много прав в този случай. Може да не е на 100% процента но много. Казвам ти го до някъде и от горчив личен опит. Технологията по която се произвеждат ваксините сега не е тази по която са правени някога. Не мога да коментирам дали се прави умишлено или е плод на безскрупулно желание за печалба, но това е днешните ваксини колкото помагат толкова и ако не и двойно вредят.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1222 -: Януари 10, 2021, 10:14:50 pm »
juliang, не знам дали си българин въобще, но ми направи много грозно впечатление, когато каза, че не е имало турско робство и Баташко клане, а хайдутите били най-обикновени магистрални бандити, дето грабили товари. Аз съм от хайдушки род и пра -пра дядо ми /чиято фамилия нося/ е бил наистина голям разбойник - хайдук на турски, но не е крал каруци, а е рязал глави, за да отмъщава за България. В моя град са били избесени над 100 хайдути в центъра на едно дърво, казва се Старият бряст - още го има, миналата година изсъхна.

По този повод и във връзка със защита ти за американските ваксини на Файзер, ето ти един коментар на един твой съгражданин - Янсен ван дер Щрудел, какво казва за ваксинацията /нагласено е времето след 4-тата минута/:

<a href="https://www.youtube.com/v/3huX97VuUDI&amp;t=261s" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/3huX97VuUDI&amp;t=261s</a>

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1223 -: Януари 11, 2021, 08:28:44 am »
В тая новина се казва добре, чети: нямал е никакви заболявания, живеел е здравословно, спортувал, нямал оплаквания, влошил се след поставяне на ваксината. Най-вероятната причина е това. Ти да не си провеждал разследване и да си установил нещо друго?
...
Фактите понякога никак не са приятни, но са такива, не ги правя аз, аз само ги напомням...

EDM, ти чети бе човек :)

Лекаря е починал 16 ДНИ след ваксинацията. Всички твърдения са на жена му, не на някакъв специалист. Сега си представи, че жена му е предубедена колкото теб относно ваксините - какво ще твърди?

Юлияне за съжаление EDM е много много прав в този случай. Може да не е на 100% процента но много. Казвам ти го до някъде и от горчив личен опит. Технологията по която се произвеждат ваксините сега не е тази по която са правени някога. Не мога да коментирам дали се прави умишлено или е плод на безскрупулно желание за печалба, но това е днешните ваксини колкото помагат толкова и ако не и двойно вредят.

Е как да не помагат? Има много болести, които изобщо сме ги забравили именно заради ваксините. Дори и в Африка има ползи - успяват да задържат еболата и всякакви гадости под контрол.
Да, има странични ефекти. Да, има починали. Обаче ... от коронавируса само в България са починали над 8 000 души за година. Да приемем че голяма част са умрели от нещо друго, влошило се от коронавируса, но за едни 10% именно вируса е причината да умрат. Ако от странични ефекти от ваксината починат 8, но се спасят 800 живота - дали ваксината не е добра?

По същата логика всички хирурзи са убийци - на операционната маса умират немалко хора. Аре тогава да оставяме хора с инфаркти, апендицити и тежки травми без операции - така никой няма да умира в операционната, ще си мрат по къщите...

juliang, не знам дали си българин въобще, но ми направи много грозно впечатление, когато каза, че не е имало турско робство и Баташко клане, а хайдутите били най-обикновени магистрални бандити, дето грабили товари. Аз съм от хайдушки род и пра -пра дядо ми /чиято фамилия нося/ е бил наистина голям разбойник - хайдук на турски, но не е крал каруци, а е рязал глави, за да отмъщава за България. В моя град са били избесени над 100 хайдути в центъра на едно дърво, казва се Старият бряст - още го има, миналата година изсъхна.
ЕДМ, а българското племе откъде се е довлачило на тая територия? И какви сме били за местното население през 7 век? А за византийците какво сме представлявали? Мили гости? Чий сме го търсили на портите на Константинопол?
Така че кой какъв е бил е въпрос на гледна точка. На практика белите американци са нашественици в САЩ, коренното население са си индианците. Там също са рязали глави и са склапирали бледолики. Не съм сигурен, че индианците вдигат паметници и честват някакви техни си герои, борили се срещу белите, като Оцеола и Винету примерно. Т.е. сигурно има и такива откачалки, но ... не е масово.
Кат сме такива ербапи, що в момента няма хайдути в Кавала или в Одрин? Защо никой не обелва дума да си връщаме тези територии? Защо не се караме с Румъния за северна Добруджа?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1224 -: Януари 11, 2021, 09:42:48 am »
За добра имунна система – лично мнение и опит

Т.к. имах питане на лични от колега затова, как се постига добър имунитет въобще и в частност чрез гладуване, реших да споделя мнението си тук в темата – може на някой да му светне под калпака, винаги съм готов да помогна. Ще дам ценна информация подкрепена с дългогодишна практика.

Гладувам редовно от 20 г. Правил съм само едно продължително от 23 дни, няколко от 10 и 7 дни, а голямата част са 3-дневни, защото мога спокойно да върша обичайните си задължения – да ходя на работа или да „чеша пъпа“.

При гладуване се допуска една основна грешка и аз не бях изключение: преди да се започне с такава работа е нужно да се изчисти организма от паразитите, това са многоклетъчни организми с които не е способна нито една човешка имунна система да се справи. Паразитите се извеждат от организма само с билкови препарати, не с химии. Химията действа само на един вид паразити, а билковите препарати в широк спектър.

Ако в организма има паразити и той бъде лишен от храна, лишавате и тях от храна, защото те ядат вашата храна и пият от вашата кръв /плоските червеи причиняващи анемията при жените основно/. Няма човек, който яде месо, да няма паразити в организма си. Те обитават предимно червата и черния дроб. Ако обаче навлязат в тялото, примерно в мозъка или очите, мускулите, нещата стават много сериозни и много трудни за убиване на паразитите, много често невъзможни. Ако гладувате с паразити ще получите болки в черния дроб и червата – те започват да ви ядат вас. Когато ги лишите от храна, те ще ядат органите ви. Много дълго ще стане да говоря за последствията – има такива.

Най-доброто средство против паразити са гъбите – пачи крак и шейтаки. Диви гъби, не колтивирани от магазина. Съставката, която действа на паразитите е полизахарид от тези гъби, извлича се при специални условия. Пие се на капсули. Иначе е нужно да се яде по 300-500 гр. изсушени гъби, което е проблем. В капсулован вид се пие само съставката, която не убива паразитите, а уврежда нервната им система. Те остават живи, но с увредени двигателни способности. Напускат организма с изхождане и няма никаква интоксикация за разлика, ако се ползват препарати, които ги убиват. Тогава те се разлагат и започва страшна интоксикация, която вече вреди страшно на организма.

Може да се гладува само на вода, може и на 1 кг. плодове на ден – тип Лидия Ковачева. Пие се вода, колкото ти се пие, без насилване. След гладуване организма се изчиства от токсини и стари клетки. Тялото се прочиства от миризми, които идват именно от гниенето на старите клетки и развъдилите се в тях бактерии. Като цяло организма започва да функционира много по-добре. Повишава се кръвообръщението, метаболизма, секреторните функции, изчезна умората, появява се бодрост без нужда от кафе стимуланти.

Редовното гладуване води до устойчив имунитет и човек престава да боледува най-малко от вирусни и респираторни заболявания. Честите боледувания от такива заболявания показва слабия имунитет. Под чести имам предвид дори 1 път на 2-3 год.
Не бива обаче да се изпада във вманиачаване на гладуването, то само по себе си не е панацея, а част от комплексни мероприятия.

Едно от тях е спорта. С какво е полезен спорта?
Чрез него се повишава кръвообръщението и се прави масаж на вътрешните органи. Бягането – най-доброто решение за здравословно спортуване. После вдигане на тежести – с изключено вманиачаване за чупене на рекорди /това вече е вредно/. При бягане се повишава сърдечния ритъм, ускорява се пулса и кръвното налягане и кръвта започва да тече до най-труднодостъпните краища на тялото, където иначе почти не тече. Тръскането прави масаж на вътрешните органи, също подобрява тяхното кръвообръщение. Вдигането на тежести развива мускулатурата на тялото и повишава метаболизма, вдига нивото на тестостерон, което с годините намалява за сметка на естрогена – женския полов хормон. Повече естроген при мъжа унищожава и малкия тестостерон – мъжът започва да трупа мазнини. Пуска корем – той стърчи 50 см. пред него, ханша става по-голям, омазняват се гърдите и вътрешните органи – той се превръща в жена, най-малко джендар. Алкохола, мързела, цигарите, допълнително усилват този процес на естрогениране на организма. Той води и до укротяване на мъжа, става послушен роб, защото му липсва тестостерон, който го прави агресивен. Нормално мъжът трябва де е леко, контролируемо агресивен. Яденето на сладко силно засилва производството на естроген и подтиска хормона тестостерон. Ако искате по-дълго да бъдете мъж, не яжте сладко! Тестостерона е отговорен и за производството на сперма. Съвременният мъж има 3 пъти по-малко сперматозоиди от предните поколения, той е почти импотентен, но не си го признава. Доказва се на мъж с това колко много пиел и колко пушел, какви банкети правел.

На следващо място е правилното хранене. Накратко: да не се преяжда, да не се яде повече от 3 пъти на ден, най-добре 2 пъти, да не се яде много концентрирани високомолекулярни белтъци /животински/, да се избягват захарните изделия, повече сурова растителна храна, зеленчукови сокове преди всичко и то от хлорофилни растения - зелени, а не плодови. И накрая, последното ядене за деня да не е по-късно от 18:00 часа. Ядене след този час уврежда целия организъм.

Хранителни добавки за подсилване на имунитета
Приемане на Витамин Д3 с титар 1000-2000 през ден по една таблетка. Приемане на минералите цинк и селен по 1 таблетка на ден.

Следващия фактор е психическото здраве. Здравето е комплекс от човешки фактори. Човек има психика, характер с всичките им недостатъци. Всеки знае себе си и трябва да работи за психиката си – да е спокоен, уверен, да не се отчайва, да избягва стреса и да е оптимист. Трудно ми е да дам съвет как се постига всичко това, но за стреса ще дам:
- Най-добре се потиска стреса с БЯГАНЕ! Бягането извежда от организма увреждащите хормони на стреса – адреналините. Именно те увреждат кръвоносната система и сърцето.
- Другото средство е дишане само с корем. Едната ръка на корема, другата над него и се диша само от корема.

Ако се изпълнява горенаписаното при условие, че са премахнати пороците на алкохолизъм, цигари и преяждане, човек може да постигне завиден имунитет и не му трябват никакви прехвалени ваксини на Бил Гейц.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1225 -: Януари 11, 2021, 10:22:08 am »
EDM, само на 34 години си, не мислиш ли че ти е рано да даваш съвети за здравословен живот? :)

Аз кат бях на тия години пиех до безпаметност през вечер (не можех всяка вечер, че не можех да изтрезнея за 24 часа). Пиенето почти го спрях че вече не ми понася, но месото и цигарките са ежедневни. Под "цигарки" разбирай над кутия на ден. Спортувал съм чат-пат до 20-тата си година, след това - изобщо, дори трамвай не съм се затичвал да хвана.
Е, вече съм на 55+, и все още не пия никакви хапчета всеки ден - я за кръвно, я за нещо друго. От време на време лепвам по някой грип, настивам поради особеностите на работата си, но не мога да кажа че боледувам често или пък тежко. Един ден в къщи, един-два аспирина и забравям. В болница съм лежал само заради тъпите хемороиди...
При мен настинките са неизбежни. Често ми се налага неколкократно да излизам от помещение с почти 40 градуса навън където е около нулата. Често съм с мокри обувки по цял ден. Понякога ми се налага да работя под дъжд, в сняг...

И според теб какво държи моята имунна система? Нито едно от тези неща дето си ги написал не го правя.

Дали всичко не е от гена? Дали не е индивидуално? Ям само заводски хляб, на всяко ядене имам свинско месо, пия бира, зеленчуци виждам само в салатата, а съм 88 килограма при ръст 1.80.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1226 -: Януари 11, 2021, 11:59:54 am »

И според теб какво държи моята имунна система? Нито едно от тези неща дето си ги написал не го правя.

Дали всичко не е от гена? Дали не е индивидуално?

Има правена оценка на здравето от хора дето се занимават професионално с тая работа на база статистика. Здравето зависи горе-долу на 1/3 или 1/4 от генетиката /наследствения фактор/. Разбира се, че той има значение.

Баща му, дядо му, ял, пил, пушил, вземал наркотици - не може да ти предаде гени на светец и натуропат. От такъв само кекаво сме ще излезе, какаваняк.

Отделно всяко правило има изключения и се явява частен случай. Аз говоря за общия случай.

Пиеш до препиване, пушиш кът комина на теца и си здрав - пращиш, не пиеш хапове. Продължавай все така, моите съвети от 34-годишен /млад, но мъдър/ не се отнасят за теб, те са за баламите дето искат да спортуват и да са здрави. Представяш ли си, ако ти беше прав, какви глупаци са всички освен теб, тези дето без цел и смисъл спортуват, гладуват и т.н.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1227 -: Януари 11, 2021, 12:58:18 pm »
Цитат
Ако се изпълнява горенаписаното при условие, че са премахнати пороците на алкохолизъм, цигари и преяждане, човек може да постигне завиден имунитет и не му трябват никакви прехвалени ваксини на Бил Гейц 
Тук не си прав ЕДМ
Вече съм го споделял:
Моя приятелка беше вегетарянка не пиеше не пушеше спортуваше активно. И така до края на живота си. Но тя беше родена 1965та а аз съм 1962ра. Ям много месо пия доста бира не отказвам и твърд алкохол по някога.  Само където не пуша. Защо аз съм още жив а тя почина от рак. Водеше точно живота който ти рекламираш като здравословен. Да ама аз а не тя съм живия. Значи нещо не е така в това което твърдиш.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1228 -: Януари 11, 2021, 01:30:40 pm »
Тук не си прав ЕДМ
Вече съм го споделял:
Моя приятелка беше вегетарянка не пиеше не пушеше спортуваше активно. И така до края на живота си. Но тя беше родена 1965та а аз съм 1962ра. Ям много месо пия доста бира не отказвам и твърд алкохол по някога.  Само където не пуша. Защо аз съм още жив а тя почина от рак. Водеше точно живота който ти рекламираш като здравословен. Да ама аз а не тя съм живия. Значи нещо не е така в това което твърдиш.
Изопачаваш, Радико!
Никъде не съм рекламирал вегетариантството, като най-правилния начин на хранене. Аз самия вчера ядох пържола и шоколад. Хунзите например не са вегетарианци, ядат 2-3 пъти в годината прясно месо и живеят до 120-140 г. обичайно. Ееее, и при тях има някой умрял на 50 г. сигурно и той пасал трева, като останалите, но съдба....
Вегетарианците също допускат много грешки, ама не ми се коментира сега да пиша романи. Обобщено те преяждат със сирена, яйца и въглехидрати, не ядат само месо.
Не съм и казвал, кой колко ще живее, независимо как се отнася към здравето си, защото по тази логика има деца, които умират от рак на 1-год. възраст - нито са пили, нито пушили, дори не познават родителите си. Но всичко това са частни случаи, вън от общия случай, имат обяснение, макар и трудно доказуемо, свързано с кармата.
Освен това бях писал горе в дългия си пост, за психо-соматиката. Независимо колко спортува или гладува човек, ако има неустойчива психика към голяма част от житейските проблеми, то тя ще е пагубна върху физическото му здраве. Така, че много важно е кой как възприема околния свят, колко е чувствителен.

Когато се дава оценка на някаква терапия, принцип, се взима за сравнение и статистика не онези изключителни случаи, а съдбата на много хора и така се дава заключение.

На последно място най-напред бях писал - давам моето МНЕНИЕ. Това означава, че то нито е задължително, нито твърдя да е най-вярно. Ти вероятно като пиеш алкохол си по-прав от мен. Аз също пия алкохол, но ми се случва 2-3 пъти в година и то без да прекалявам, примерно марково уиски Чивас Регал или Плумари. Това е супер пречистен алкохол и нанася най-малка вреда. Трудно е дори да се напиеш с такъв алкохол. Понякога с цел осъществяване на социален контакт, празник, покана и т.н. и на мен ми се налага да прегреша дисциплинираността си.  ;)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 513
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1229 -: Януари 11, 2021, 03:05:07 pm »
Да не забравяме, че рака е вирусно заболяване.
А, че е така е доказвано няколко пъти от независими източници в човешката история!
И дали ще се разболееш или не, зависи предимно от състоянието на имунната ти система.
Тук обаче не ми се отваря дълга и предълга скоба.

Само тема за размисъл: в Русия-та (може и СССР да е било) е имало баба, болна от рак.
На въпросната баба и давали още няколко дена живот и я изпъдили от болницата като безнадеждна.
Бабата сама се грижила за внучката си, мисля беше на около 4 годинки, ако не и на 2.

Въпросната баба никак не искала да остави внучка си на произвола на съдбата.
И взела, че оздравяла....