Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 550645 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 527
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #120 -: Март 24, 2020, 07:19:40 pm »
@mito_kupona - ти си добър пример за това, че лекарите трябва са се слушат избирателно.

На тях са им програмирали парацетамол и това им е голям бъг в OS-а.
Никой с разум не подценява, но истерията е тотална.

Вируса едва ли мутира, просто има за всички според капацитета:

COVID-19
COVID-19 Lite
COVID-19 +
COVID-19 Pro

Новите версии може сега да са ги пуснали на пазара...
Правят си генерални репетиции за по-страшни неща според мен.

Неактивен Pegas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 136
  • Пол: Мъж
  • Всичко е една голяма лъжа!!!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #121 -: Март 24, 2020, 07:40:44 pm »
mito_kupona - ти си добър човек!А добрите оцеляват!!
Пожелавам ти да се оправиш час по скоро!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #122 -: Март 24, 2020, 07:45:58 pm »
Аз така и не получих отговор на въпроса защо военни.
ЕDM Без значение какво ми се привижда на мен. Като Витан не може да даде смислен отговор дай го ти или и ти нямаш отговор.
Защо военни руснаци.

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Re: Анти корона вирус
« Отговор #123 -: Март 24, 2020, 07:49:37 pm »
mito_kupona   пожелавам ти много здраве и вярвам, че ще преодолееш коварната болест!!!
 Между другото, казаха че се лекува с хининови лекарства.
 

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #124 -: Март 24, 2020, 07:51:47 pm »
Защото военните имат знания за борба с биологични оръжия. Защото военните имат тренинга да работят в палатка, с преносимите уреди които могат да се натоварят в самолет. И защото цивилните лекари в Русия вече си имат пациенти - вече имат 500 случая.
@МитоКупона - стискаме палци да се разминеш без усложнения и искрени благодарности за информацията за протичането на заблояването. Дръж ни в течение - всяка информация от първа ръка ще е изключително полезна, щото кат гледам писаниците хората вече почват да пият какво ли не...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 544
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #125 -: Март 24, 2020, 07:56:37 pm »
Аз така и не получих отговор на въпроса защо военни.
ЕDM Без значение какво ми се привижда на мен. Като Витан не може да даде смислен отговор дай го ти или и ти нямаш отговор.
Защо военни руснаци.
Защото оборудването на полевата апаратура е военно. Самолетите са военни. Това са медици, които ще действат при военно положение. Това е мобилна болница. Защо им е да поддържат и цивилни, да не би да нямат болници навсякъде? Медиците се водят към военното ведомство, също като нашите военни болници и там лекарите имат офицерски чин, но нямат нищо общо с управлението на ядрените ракети.

Виж, простееш с изявленията си и въпросите си. Да наречеш военен десант на хора, които са отишли да помогнат в труден за държавата момент и да си помислиш, че една шепа хора ще превземат НАТО от Италия, като се възползват от пандемията означава, че или се дразниш или не можеш да мислиш нормално.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #126 -: Март 24, 2020, 08:03:04 pm »
Така е Юлияне и аз го знам и EDM и Витан ама на тях не им изнася да го кажат. Защото когато руснаците пращат военни това е медицинска помощ а когато американците пращат това е инвазия на империалистите. Нищо че Италия е същата  "империалистическа държава.
Седем хиляди военни има от цяла европа. От разединена европа. Забравих Това пак е инвазия.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 527
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #127 -: Март 24, 2020, 08:03:33 pm »
И то до колкото знам Италия нищо не плаща...
Казаха ти, че простееш, но според мен е по-тежка диагноза.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 544
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #129 -: Март 24, 2020, 08:28:10 pm »
Така е Юлияне и аз го знам и EDM и Витан ама на тях не им изнася да го кажат. Защото когато руснаците пращат военни това е медицинска помощ а когато американците пращат това е инвазия на империалистите. Нищо че Италия е същата  "империалистическа държава.
Седем хиляди военни има от цяла европа. От разединена европа. Забравих Това пак е инвазия.
Радико, продължаваш да простееш.
Италия не е империалистическа държава, територията й е била част от Римската империя, която залязва през 15 век. През ВСВ Италия е губеща страна и има ограничени военни сили, като България. Хабер си нямаш от нищо.

Не правиш разлика между капитализъм, демокрация и империализъм. Приказваш неща както винаги да се намираш на приказка, дали е вярно или не, няма значение.

А когато американците пращат какво? Какво пращат американците? Какво пратиха в Италия или в България?
Пращат не военни медици, а танкове и ракети и утре теб ще накарат да се биеш с руснаците за тяхната кауза и за твоята родина ЕС.

Пращали били американците....те не пращат а изпращат българското злато и пари, изпращат, не пращат...бъркаш посоките на товарите.

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 685
Re: Анти корона вирус
« Отговор #130 -: Март 24, 2020, 08:36:15 pm »
  Благодаря за пожеланията.
  Забрвих да спомена чесъна, ям по 3-4 скилидки на ден, рапам го, като ябълка, испанския е много лют ама съм му свикнал. Гаргара със сода за хляб също по два три пъти на ден. Глътка ракия не повече сутрин обед и вечер, но това първите дни, сега пия антибиотик и не мога да ползвам ракия.
  Една баба испанка ми каза, как са се борили с испанския грип испанците през 1918-20 години. Тогава не е имало лекарства, като сега и са слагали във всяка стая по една глава червен лук обелена и нарязана на 4 в една чиния и така, са оцелявали. През 2-3 дена лука се сменява. Каза ми, че лука прихваща вирусите от въздуха и ги убива, колко е вярно не знам. Аз и това направих в къщи, на жената и мирише, но аз засега нямам обоняние и ми е все тая.
    Ще ви информирам за протичането на болестта при мен и за лечението.
    Пазете се!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 544
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #131 -: Март 24, 2020, 08:48:00 pm »
И още нещо Радико:
Отговори си на въпроса, ама съм сигурен няма да можеш, защото правилното мислене не ти е силна страна, защо Италия прие медицинска помощ само от бивши комунистически страни: Русия, Китай, Куба, а няма нито една от ЕС или САЩ дори да са си направили устата за помощ?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #132 -: Март 24, 2020, 08:49:45 pm »
Мито ето тук, отговор #18
https://mazeto.net/index.php/topic,11134.msg111029.html#msg111029 
Споделих случайно или не случайно открит метод за изключително ефективно лечение със чесън, храян или джинджифил. Със това съм го тествал. Приложи го и ти няма да съжаляваш.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #133 -: Март 24, 2020, 08:59:03 pm »
Май не разбирате ...
Вируса не е организъм, не е жив. Затова и не можете да го убиете. Той е една перфокарта (за по-младите - флешка, DVD диск) със записана програма в него. Попаднал в клетка, той я препрограмира да прави негови копия. Абсолютно точна е аналогията с компютърния вирус.

Поради тази причина всякакви опити да го "убивате" са абсолютно безполезни. Със същия успех можете да се опитвате да убивате праха от замърсения въздух.

Така че ... нека да спрем с дискусията "какво да пием за да се предпазим от коронавируса". Можете да се борите само с последствията които той причинява. Докато няма последстия - няма с какво да се борите, т.е. няма за какво да пиете каквото и да е.

Неактивен макс1962

  • Активен
  • **
  • Публикации: 253
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #134 -: Март 24, 2020, 08:59:42 pm »
Това за лука и аз съм го чул. И го правим. Нямам идея помага или не, но съм сигурен, че не вреди.