Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 543066 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1050 -: Декември 07, 2020, 10:38:57 am »
Освен за дезинфекция, другите му здравни приложения са съмнителни, при прекаляване са опасни за здравето. Ако искаш да си дезинфекцираш устната кухина, по-добре използвай вода за уста, или кислородна вода.
Димитре пишеш това точно под линка който съм дал. Явно не си си направил труда да го прочетеш:
Прокуратурата сваля обвиненията от човека продаващ въпросния препарат защото след ЩАТЕЛНО полицекско разследване. При което са привикани всички купувачи. Не са намерили нито един човек който да заяви, че препарата му е навредил или се е почувствал измамен!!!!!  Препарата бил опасен за здравето, ти знаеш ли лекарство продавано по аптеките с което да е невъзможно да се отровиш при неспазване на дозата.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 513
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1051 -: Декември 07, 2020, 10:42:38 am »
За сега не съм открил друго средство което да действа толкова ефективно!!!
Имаш остатъчен хлор и това не е ОК за ДНК-то.

И няма пародонтоза!
Същият ефект постигам с 5 минутно жабурене с олио...

Спокойно можеш да чупиш орехи със зъби!?  :D
Той и дядо ми така навремето, но на дърти години песента стана друга.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1052 -: Декември 07, 2020, 11:49:55 am »
Имаш остатъчен хлор и това не е ОК за ДНК-то.
А с готварската сол е ОК. 8)
Същият ефект постигам с 5 минутно жабурене с олио...
Ползвал съм го и въобще няма този ефект който има ММС.
Той и дядо ми така навремето, но на дърти години песента стана друга.
Ами аз вече гоня 53 години и за сега да чукна на дърво стават по-здрави! По-нататък не знам..... ;)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1053 -: Декември 07, 2020, 11:56:38 am »
Разликата между лекарството и отровата е в дозата, защото почти винаги лекарството е вид отрова. Дори билките, най-лековитите съдържат алкалоиди, които са силни отрови.

Колко пък са малко отровите в лекарствата, дето се продават? Знам, че има лекарства, които съдържат живак, по спомен Коломол. Употребявал го е Пол Брег в с години и после описва как изхвърля живака от организма си - пише го в книгата му.

Ами в пастите за зъби има флуор - бойно отровно вещество. То е в малки дози и не те убива, като се мият зъбите. Та дали има вреда от хлордиоксида, със сигурност има предполагам. Но при употреба се прави баланс на ползите и вредите, т.е. дали си струва. Та тя дори имунната ни система нанася вреди на организма ни, когато се активира. Възпаленията се дължат именно на имуннитет клетки, те възпаляват и те увреждат здравите ни клетки, когато се борят с нашественици.

Конкретно моята практика в лечение с ММС:
Преди доста години имах хроничен тонзилит. Това са уголемени сливици. Искаха да ми ги махат, защото при всяка настинка ставаше ангина. Много трудно се лекуват сливици, защото при тях инфекцията е в джобовете им. Те имат кухини и там се крият бактериите, когато ги атакуваш вътрешно с антибиотик. След като ми беше известен механизма на протичане на хроничното заболяване оставаше само да действам.

Правих си разтвор от хлордиоксида в една чаша и вземах в една спринцовка. Затъпих една игла, изпилих върха и го подкривих, за да може чрез нея да впръсквам в джобовете на сливиците. Така правих по 2-3 пъти на ден, като впръсквах съвсем малки дози, да речем 1-2 мл.

Лечението на хроничното заболяване продължи около 2 месеца ежедневно третиране. Резултата е пълно излекуване в истинския смисъл на думата, а не оня смисъл на ортодоксалната медицина, чийто смисъл в лечението е само премахване на някакви симптоми.

По същия начин можех да ползвам и разтвор на калиев перманганат, тетра и др., но тогава подходих така.

Та те такива ми ти работи, колко е отровно нещо и колко не...

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1054 -: Декември 07, 2020, 12:03:18 pm »
Приемах хлорният диоксид по схемата описана в Протокол 1000. Виж на този сайт- https://www.mmsbulgaria.com/
а също така и от този човек си го купувам. Но доста продължително може би 1-2 години, с няколко прекъсвания.
За другите коментари ще кажа само че, ако не са го използвали въобще да не коментират. Пийте си на Бигфарма илячите и не се кахърете за другите! ;)
 Аз продължавам да го използвам и при мене си действа на 100% за това което го ползвам. За сега не съм открил друго средство което да действа толкова ефективно!!! А за кислиродната вода съм съгласен, че също върши работа но проблема при нея е че, енергийният и потенциал(1.41еV) е по-висок от този на кислорода(1.27еV) и е възможно да окислява и живи тъкани! И много трябва да се внимава!  Докато това при хлорният диоксид е невъзможно защото има окислителен потенциал от 0.95 eV който е доста по-нисък от на кислорода. Но има голям окислителен капацитет, цели пет електрона за окисляване при един електрон за кислорода!!! Недостатъка му е че при пиенето има остатъчна киселина в разтвора който има по-чуствителен стомах трябва да внимава. Аз проблема съм го решил така когато си правя разтвор за плакнене на венците слагам две капки ММС и една капка киселина, това води до пълно разтваряне на киселината и горчивият вкус се усеща съвсем леко. Изчаквам към една минута и добавям 10-20мл вода и жабуря. Така почти няма киселина в разтвора и не вреди на зъбният емайл. Иначе понякога като се забавя със изхвърлянето, зъбите така се почистват че стават чувствителни към топло и студено. което означава че са почистени и каналите в самите зъби и за да не се получава този неприятен ефект държа разтвора 5-10 минути с тази консистенция. И няма пародонтоза! Дори при по-продължителна всекидневна употреба така се затягат венците че, стават като на 20 годишен. Спокойно можеш да чупиш орехи със зъби!?  :D

Забравих да добавя че тази процедура я правя само веднъж на ден, най-добре вечер след като си измия зъбите преди лягане. И после непременно изплакване с вода на устната кухина. И пак предупреждавам трябва грамотно да се ползва!!! Всяко вманиачаване е вредно, а трябва постоянство, но умерено!Че като ве знам какви сте маниакопитеци и сигурно телата ви са бъкани с химия и бацили, нищо чудно да се натровите от бързане!?  ???  :(
А хората който водят природосъобразен начин на живот няма от какво да се претесняват. Могат само да имат полза! Лек ден от мен!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 513
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1055 -: Декември 07, 2020, 01:01:00 pm »
Че като ве знам какви сте маниакопитеци и сигурно телата ви са бъкани с химия и бацили, нищо чудно да се натровите от бързане!?  ???  :(
На закрито сатурация 99% ми показва смарт часовника. Това как е?
"маниакопитеците" също са го ползвали за да не ходят до Бърза Помощ при жлъчни кризи.
Действа безотказно!! Даже повече от необходимото. И там е проблема...

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1056 -: Декември 07, 2020, 01:59:44 pm »
На закрито сатурация 99% ми показва смарт часовника. Това как е?
"маниакопитеците" също са го ползвали за да не ходят до Бърза Помощ при жлъчни кризи.
Действа безотказно!! Даже повече от необходимото. И там е проблема...

Става въпрос за това Витане че, когато започнеш да приемаш ММС примерно протокол 1000 в началото се получава известен дискомфорт, защото хлорният диоксид активно неутрализира свободните радикали и тежките метали  който са в големи количества в тялото и ги изхвърля. При мен се появяваше леко главоболие и замаиване. Мислех си, че се натравям, но по-късно като си изясних механизма на прочистване на тялото разбрах че, при самото неутрализиране на свободните радикали се получава излишна топлина под формата на повишена температура и тялото реагира с тревожност. В такава ситуация човек си вика"бах маа му това май ме трови", но не те трови просто тялото се чисти интензивно. Това е! :D
А за тровенето аз съм ползвал ММС срещу ухапване от кърлеж и имаше ефект. Не съм имал жлъчни кризи до сега, ще ми е интересно да споделиш!
А за проблема не разбрах!???

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 513
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1057 -: Декември 07, 2020, 02:07:45 pm »
Като ти харесва, ползвай си го.
Аз намирам други начини, не по-малко ефективни.
Например жабуренето с олио (с плюене после) прави много повече от едната профилактика на парадонтоза.
Лично аз не искам излишен хлор, който няма как да се избегне в домашни условия, щото не е добре - няма да обяснявам защо.
Въпрос на вкус и немалко личен опит...

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1058 -: Декември 07, 2020, 02:10:02 pm »
Като ти харесва, ползвай си го.
Аз намирам други начини, не по-малко ефективни.
Например жабуренето с олио (с плюене после) прави много повече от едната профилактика на парадонтоза.
Лично аз не искам излишен хлор, който няма как да се избегне в домашни условия, щото не е добре - няма да обяснявам защо.
Въпрос на вкус и немалко личен опит...

За харесване, какво да ми харесва...... просто няма за сега нищо по-добро което да върши реална работа, тоест да ти осигурява истинско лечение а не роб на Бигфарма до гроб!
Аз съм ползвал зехтин от студено пресованият......

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1059 -: Декември 08, 2020, 06:51:30 am »
Като ти харесва, ползвай си го.
Аз намирам други начини, не по-малко ефективни.
Например жабуренето с олио (с плюене после) прави много повече от едната профилактика на пародонтоза.
Лично аз не искам излишен хлор, който няма как да се избегне в домашни условия, щото не е добре - няма да обяснявам защо.
Въпрос на вкус и немалко личен опит...

В продукта, към който съм дал линк, мисля че няма остатъчен хлор, а само хлордиоксид:
Inhaltsstoffe / Zutaten
Chlordioxid < 0,3% (=3000ppm) Handelsname:Chlordioxid 0,3% Lösung Registriernummer:N-85595

Между другото си спомням в ученическите ми години, че пиехме хлорирана вода /хлорираха водата в училище/ и бяхме по-здрави, отколкото са сегашните деца.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 513
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1060 -: Декември 08, 2020, 08:41:16 am »
В продукта, към който съм дал линк, мисля че няма остатъчен хлор,....... Между другото си спомням в ученическите ми години, че пиехме хлорирана вода /хлорираха водата в училище.....
Тъй си мислиш, що не си си чел уроците в училище...
Хлорна и хлорирана са различни губернии.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1061 -: Декември 08, 2020, 09:39:06 am »
За вируса се информирайте от изсточника:
https://data.europa.eu/euodp/bg/data/dataset/covid-19-coronavirus-data/resource/55e8f966-d5c8-438e-85bc-c7a5a26f4863
https://data.europa.eu/euodp/bg/data/dataset/covid-19-coronavirus-data
Журналистическите информации винаги са лъжливи.
До сега България никога не е била на първо място по статистика!

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1062 -: Декември 08, 2020, 12:49:06 pm »
Къф вирус уе дундьО 11 МЕСЕЦА жена щеше да роди и детето 2ри месец да гука. Недей да болтавиш и пиздиш

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1063 -: Декември 08, 2020, 03:58:16 pm »
бай Теню много си умен и много си отворен, за разлика на останалите, които са тъпаци.

https://blitz.bg/obshtestvo/regioni/pokrtitelo-d-r-yankova-izdkhna-ot-k-19-v-ruse-dni-sled-kato-rodi-vtorata-si-rozhba_news786133.html

Неактивен filchef

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 158
  • Пол: Мъж
  • Скайп: vfilchef
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1064 -: Декември 08, 2020, 04:28:14 pm »
Забравих да добавя че тази процедура я правя само веднъж на ден, най-добре вечер след като си измия зъбите преди лягане. И после непременно изплакване с вода на устната кухина. И пак предупреждавам трябва грамотно да се ползва!!! Всяко вманиачаване е вредно, а трябва постоянство, но умерено!Че като ве знам какви сте маниакопитеци и сигурно телата ви са бъкани с химия и бацили, нищо чудно да се натровите от бързане!?  ???  :(
А хората който водят природосъобразен начин на живот няма от какво да се претесняват. Могат само да имат полза! Лек ден от мен!

Ето книгата на откривателя на MMS  ДжимХъмбъл http://skydharma.com/OUR_FILES/MMS_BG_BOOK_FINAL.pdf

А това е официалната позиция на Federal Food and Drug Administration  по въпроса за ММS  https://web.archive.org/web/20171101112353/https://www.fda.gov/ForConsumers/ConsumerUpdates/ucm228052.htm