Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535459 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1005 -: Ноември 15, 2020, 01:10:46 pm »
Цитат:

"...Но маските не могат да попречат на ползвателя да вдишва и издишва Covid, който е във въздуха и се разпространява аерозолно. Единствените хора, които трябва да носят маски, са онези, които в обществените зони кашлят и кихат сред други хора. Лекарите знаят това, но въпреки това принуждават хората да носят неефективни или направо вредни маски. Именно вредни, защото носенето на маска е опасно, тъй като намалява приема на кислород и увеличава приема на CO2. Експертите ни казват, че носенето на маска причинява мозъчно увреждане, което не може да се възстанови. Маските забавят развитието на децата и увеличават деменцията сред възрастните хора. Освен това носенето на маска увеличава бактериалните пневмонии.

Лекарите знаят, че смъртността от Covid е преувеличена. Болниците са финансово стимулирани да съобщават всички смъртни случаи като от Covid.

Най-накрая и Световната здравна организация (СЗО) потвърди, че Covid не е по-опасен от грипа.

В СЗО също знаят, че PCR – тестът дава повече фалшиви положителни резултати, отколкото правилни положителни.

Ясно, че пандемията Covid е измама, която обслужва задкулисни интереси за сметка на общественото здраве, т.е. Covid е реален, но пандемията, изградена около него, не е.

Covid се използва преди всичко за завършване на глобалната полицейска държава чрез дигитализиране на парите. След като електронните пари заемат мястото на валутата, нашата финансова неприкосновеност и контрол върху парите ще изчезнат.

По-младите поколения никога не са били учени как да мислят. Вместо това те са учени какво да мислят.

Независимата истина е загубена. Науката я няма. Медиите обслужват парите.

Публичен дебат не съществува. Насилието е предпочитаният начин за уреждане на разногласията.

Разказвачите на истината са криминализирани с помощта на медиите.

Втората вълна на пандемията на бандитизма и идиотизма започва. "

https://strogosekretno.com/303/6/%D0%92%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D0%B2%D1%8A%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B0.html

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1006 -: Ноември 15, 2020, 07:32:01 pm »
Премиера на колониална България:
"Този вирус ще се окаже не това, за което си мислим"!

Д-р Ли Менг Ян:
"Коронавирусът е създаден в американска военна лаборатория"! - това ми го казваше шестото чувство още в самото начало. Антракс, Ебола, Грип - всичко това се произвежда в САЩ и най-редовно се ръси из света.

<a href="https://www.youtube.com/v/NwBYrcENs50" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/NwBYrcENs50</a>

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1007 -: Ноември 15, 2020, 09:23:55 pm »
Купуваме май 13 000 000 ваксини Pfizer по 16 евро парчето. Що сме баровци.

Но тая щатска ваксина се съхранявала при около -70 градуса по целзий.
Руската при -20, т.е. всяка замразаваща установка за храна ще може да се ползва за логистика.
А -70 масово от къде? Камиони сух лед или що?!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1008 -: Ноември 15, 2020, 09:27:12 pm »
... Именно вредни, защото носенето на маска е опасно, тъй като намалява приема на кислород и увеличава приема на CO2. Експертите ни казват, че носенето на маска причинява мозъчно увреждане, което не може да се възстанови. Маските забавят развитието на децата и увеличават деменцията сред възрастните хора. Освен това носенето на маска увеличава бактериалните пневмонии.

Аз като бивш спасител съм се подлагал на медицински изследвания които включваха измерване на обема издишан въздух. По спомени моя беше около 6 литра. Да предположим че при нормално дишане използвам само половината.
Сега си представи колко е обема, ограден от лицето ти и маската. Аз го виждам като не повече от 0.2 литра. Тоест не повече от 7-8% от вдишания ти въздух ще е вече "използван".
Също така се досещаш, че не издишаш 0% кислород и 21% СО2. В общия случай той съдържа около 15% кислород и 6% СО2, т.е. си изпозлвал само 1/3 от кислорода.
В крайна сметка ще се окаже, че при вдишването през маска средно кислорода няма да е 21%, а около ... 20%, айде 19%. Аз лично нерядко съм пускал уреда с който мерим котлите в офиса, за да сваля данни от него на компютъра. Ами ... кислорода там е почти винаги под 20%. Просто щото не отварям прозорците.
Така че една маска сваля кислородното съдържани точно колкото да стоиш в затворено помещение.
Ако искате да чувствате още по-малко маската, дишайте ДЪЛБОКО когато сте с нея. Който се е занимавал с гмуркане с акваланг знае, че там има същия проблем, но в по-голям мащаб. Трябва да се диша дълбоко, иначе дишате това което е в маската ви и само след няколко минути може да се окажете в изключително опасно положение.

И след като е посочен един що-годе факт, се почва със свободниет съчинения, или напавно манипулации:
... Експертите ни казват, че носенето на маска причинява мозъчно увреждане, което не може да се възстанови. Маските забавят развитието на децата и увеличават деменцията сред възрастните хора...

Тук пък истини, полуистини и чисти лъжи са смесени:
Лекарите знаят, че смъртността от Covid е преувеличена. Болниците са финансово стимулирани да съобщават всички смъртни случаи като от Covid.

Най-накрая и Световната здравна организация (СЗО) потвърди, че Covid не е по-опасен от грипа.

В СЗО също знаят, че PCR – тестът дава повече фалшиви положителни резултати, отколкото правилни положителни.

И въз основа на тая попара направо ви казват какво трябва да мислите:
Covid се използва преди всичко за завършване на глобалната полицейска държава чрез дигитализиране на парите. След като електронните пари заемат мястото на валутата, нашата финансова неприкосновеност и контрол върху парите ще изчезнат.

По-младите поколения никога не са били учени как да мислят. Вместо това те са учени какво да мислят.

Независимата истина е загубена. Науката я няма. Медиите обслужват парите.

Публичен дебат не съществува. Насилието е предпочитаният начин за уреждане на разногласията.

Разказвачите на истината са криминализирани с помощта на медиите.

Втората вълна на пандемията на бандитизма и идиотизма започва. "

А като видя и източника ... всичко си идва на мястото. Строгосекретно.ком...

Но тая щатска ваксина се съхранявала при около -70 градуса по целзий.
Руската при -20, т.е. всяка замразаваща установка за храна ще може да се ползва за логистика.
А -70 масово от къде? Камиони сух лед или що?!
Специално за България това няма да е проблем. Да не забравяме че завода на Либхер е в Пловдив, и той може за дни да започне да произвежда вместо хладилници за хотели хладилници за ваксини.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1009 -: Ноември 15, 2020, 09:55:39 pm »
Премиера на колониална България:
"Този вирус ще се окаже не това, за което си мислим"!

Д-р Ли Менг Ян:
"Коронавирусът е създаден в американска военна лаборатория"! - това ми го казваше шестото чувство още в самото начало. Антракс, Ебола, Грип - всичко това се произвежда в САЩ и най-редовно се ръси из света.

<a href="https://www.youtube.com/v/NwBYrcENs50" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/NwBYrcENs50</a>
Я да видим какво казва шефа на руското разузнаване: https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/shefyt-na-ruskoto-razuznavane-za-proizhoda-na-koronavirusa-6117262  . "Такива обосновани и достоверни данни, че е продукт на човешка намеса, няма, каза Наришкин в интервю за РИА „Новости“". И още нещо много важно: "Според него за руските учени, ангажирани в борбата срещу коронавирусната инфекция, въпросът за произхода на коронавируса не е важен въпрос". Е това ми прилича на доста сериозно увъртане, има нещо много съмнително в думите му, а и дали беше случайно че руснаците първи създадоха ваксина или просто я имаха вече.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1010 -: Ноември 15, 2020, 10:02:25 pm »
Запада врещи за неща, по които сам си измисля доказателства.
Представете си, ако Путин рече някоя конспиративна теория без доказателства -
какъв вой на чакали ще има....

Хулио, това трябваше да "разобличиш":

"...Covid се използва преди всичко за завършване на глобалната полицейска държава чрез дигитализиране на парите. След като електронните пари заемат мястото на валутата, нашата финансова неприкосновеност и контрол върху парите ще изчезнат...."

Всичко друго беше само "за протокола"...
Нарочно и не го оцветих в лилаво (както имам навик за важните неща).

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1011 -: Ноември 15, 2020, 10:21:43 pm »
Запада врещи за неща, по които сам си измисля доказателства.
Представете си, ако Путин рече някоя конспиративна теория без доказателства -
какъв вой на чакали ще има....

Хулио, това трябваше да "разобличиш":

"...Covid се използва преди всичко за завършване на глобалната полицейска държава чрез дигитализиране на парите. След като електронните пари заемат мястото на валутата, нашата финансова неприкосновеност и контрол върху парите ще изчезнат...."

Всичко друго беше само "за протокола"...
Нарочно и не го оцветих в лилаво (както имам навик за важните неща).

Витане, в момента в който  дадена валута загуби доверието на хората, ще се върнем към натуралнаат размяна. Надявам се че си достатъчно възрастен и си спомняш времето, когато лева нищо не струваше и хората си разменяха долари или дойч марки. В този период ние проектирахме една мандра, а те ни платиха с една копирна машина. И това е един от многото случаи в които сме извършвали такива "транзакции"(да не чуят данъчните :) ).

Биткойна е една нелоша алтернатива, но засега е доста незряла. Въпрос на време е обаче да се появи някакво разплащателно стредство, което ще измести националните валути. Няма друг, начин иначе хората ще се върнат на натуралната размяна. Банкнитите и парите в смисъла в който ги знаем сега ще станат екзотика като такосите марки, с които се плащаха държавни услуги преди години. Ще останат само за разплащане към държавата.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1012 -: Ноември 15, 2020, 10:29:27 pm »
За тебе това долу е Terra incognita:

"...Covid се използва преди всичко за завършване на глобалната полицейска държава чрез дигитализиране на парите. След като електронните пари заемат мястото на валутата, нашата финансова неприкосновеност и контрол върху парите ще изчезнат...."

Окончателно те отписвам от списъка на умните хора и те записвам в този за идеалните обитатели на електронният концлагер.
Който ще бъде в много пъти по-реален, отколкото твоите биткойни, обезпечени с всичката мъгла на Балкана.

Неактивен mind

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 382
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1013 -: Ноември 15, 2020, 10:45:55 pm »
.. идеалните обитатели на електронният концлагер.
Това малцина ще го избегнат, понеже трябва да се откажат от живота си.

Нещо от един друг фитнес-Киро, малко по-начетен от предния. Старо е, не знам как ми е убягнало:

<a href="https://www.youtube.com/v/UE_qB-4Iwb8" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/UE_qB-4Iwb8</a>

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1014 -: Ноември 15, 2020, 11:23:41 pm »
Тоя нещо много афишира, че набожен и т.н., иначе Чишкар  :D, но ми намирисва на сектант, я евангелист, я свидетел на Йехова, я някаква друга екзотика дето я докара демонокрацията и колонизацията.  :D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1015 -: Ноември 15, 2020, 11:31:20 pm »
Окончателно те отписвам от списъка на умните хора и те записвам в този за идеалните обитатели на електронният концлагер.
Който ще бъде в много пъти по-реален, отколкото твоите биткойни, обезпечени с всичката мъгла на Балкана.
Ама ти съвсем не схващаш, че и в момента живееш в този концлагер. Утре директора на БНБ подписва едно листо, че лева струва 5 евроцента и ... парАта я нЕма...
И другия пример - с КТБ. Няколко чичковци решават че Цветан Василев ги е погледнал накриво, и една камара хора останаха без парите си.

Така че парите са изключителн виртуални и в момента - не е ясно утре кат се събудиш дали ще ги има.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1016 -: Ноември 15, 2020, 11:38:33 pm »
"Концентрационният лагер (концлагер) е голям център за масово задържане, предназначен за политически затворници, както и за етнически или религиозни групи, които са лишени от свобода без съдебен процес."

1. Не си задържан (ако не броим коронобесието).
2. Още няма политически затворници. И етнически също. Религиозни също.
3. Лишени от свобода без съдебен процес.... също.

Колкото и да има инфлация, то тя не може да ти дръпне шалтера. И имоти във всякаква форма се броят.
Виж, при електронни пари и електронна самоличност без съд и присъда те умножават по нула за части от секундата....
Но ти си послушен, с теб това няма как да стане. Правоверен си, с евроатлантически ценности - полезен за системата.

Komünizm gitti, çocuklar huzur içinde uyuyor.
(Васко Кръпката)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1017 -: Ноември 16, 2020, 12:23:12 am »
Колкото и да има инфлация, то тя не може да ти дръпне шалтера. И имоти във всякаква форма се броят.
Виж, при електронни пари и електронна самоличност без съд и присъда те умножават по нула за части от секундата....
Но ти си послушен, с теб това няма как да стане. Правоверен си, с евроатлантически ценности - полезен за системата.
Отново празни приказки, зад които няма нищо смислено.
Кое не може да ти дръпне шалтера бе пич? За месец 1000 лева станаха 100, за 1 година станаха 1 лев. Или не си спомняш че чистачката ако не си харчеше цялаат заплата ставаше милионер? Аз се разписвах на ведомост за по стотици хиляди заплата... с които нямаше какво да си купиш.
За нула време имота ти може да се окаже че вече не е твой, и най-малкото те вкарват в едни съдебни дебри, от които с десетилетия няма да излезеш, а вероятността да излезеш гол като сокол е огромна ... имаш късмет че не си попаднал на мушката на някой измамник.
Като почина на майка ми се наложи да вкарам документално в ред собствеността на имотите ... вадя нот. акт на панелката в която живея, и виждам че вместо "номер 20" там пише "номер 2"... сещаш ли се че с не много особени усилия и при малко стечение на обстоятелствата можех да продам имота дет се намира на номер 2... а после докат докажа че съм собственик точно на номер 20 ми костваше месеци обикаляне по институции... в които идея си нямат кой какво притежава на практика ... нито кадастър, нито община... никой ... Направо се чудя как имотните измами са толкова малко...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1018 -: Ноември 16, 2020, 08:18:59 am »
Аз хиперинфлацията си я спомням прекрасно и затова нова такава още по-малко ще ме удари.
Старата такава силно не ме отнесе, защото всичко, що бе за повече от няколко дена се държеше в долари и най-вече на дойчевите марки.

Ако самоличност и пари са ти в електронен вид:
1. Има ги този, на чийто сървър се намират. Ти си някаква инстанция на клас: herd (стадо)...
2. ... на която за секунда и се присвоява стойност null (образно казано).

Не очаквам да разбереш разликата, затова и приключвам.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1019 -: Ноември 16, 2020, 08:44:57 am »
Аз хиперинфлацията си я спомням прекрасно и затова нова такава още по-малко ще ме удари.
Старата такава силно не ме отнесе, защото всичко, що бе за повече от няколко дена се държеше в долари и най-вече на дойчевите марки.

Ако самоличност и пари са ти в електронен вид:
1. Има ги този, на чийто сървър се намират. Ти си някаква инстанция на клас: herd (стадо)...
2. ... на която за секунда и се присвоява стойност null (образно казано).

Не очаквам да разбереш разликата, затова и приключвам.

Много си се филмирал... Какво ти пречи да ги държиш в злато в къщи тия пари? Или в биткойни? Кой ще ти нулира биткойните?
А, да ... пак забравих че и биткойните са създадени от тия, дет ще те поробват...
Направо не знам как живееш с толкова много страхове в главата си, честно ...