Автор Тема: Моето Капанадзе  (Прочетена 506 пъти)

Неактивен van

• Стабилен
  • Публикации: 545
Моето Капанадзе
« -: Март 15, 2020, 06:30:55 am »

Des Freyherrn von Münchhausen Wunderbare Reisen

Здравейте,
 Вдъхновен от постиженията на Тариел Капанадзе - години наред се опитвам да си ги обясня, за да мога да го повторя, един вид като доказателство, че съм ги разбрал. Тук ще качвам опитите си.

Държа да отбележа, че няма кой да ми помага освен вас, така че ако имате препоръки, съвети или акъли давайте - целият съм в слух.

Толкова засега, после ще допълвам...

Неактивен Pegas

• Подготвен
  • **
  • Публикации: 137
  • Всичко е една голяма лъжа!!!
Re: Моето Капанадзе
« Отговор #1 -: Март 15, 2020, 10:19:27 am »
Толко много СЕта има,вие баш на капана зациклихте...

Неактивен ndm

• Специалист
  • Сериозно Активен
  • Публикации: 491
« Отговор #2 -: Март 15, 2020, 02:14:04 pm »
ако имате препоръки, съвети или акъли давайте - целият съм в слух.
Да спазваш наредбите на извънредното положение и да влизаш в мазето поединично и със скафандър. И ако случайно ти СЕ привиди, че всички около тебе са с каскети да знаеш че това не е мираж.

Неактивен van

• Стабилен
  • Публикации: 545
« Отговор #3 -: Март 18, 2020, 07:44:59 am »
https://www.youtube.com/watch?v=Il-cYk0CjWI IVANA - SEDEM DNI / Ивана - Седем дни, 2005 2 528 255 показвания • 27.05.2013 г.
Изминаха 7 дни да се крием като мишки в къщи, а навън на двора пеят птички, тревата е зелена и времето е пролетно прекрасно, само за сеене на посевите пакет боб, каторфи за семе и квот там се яде не съм просветен в ТКЗС културата питайте Иван Димов да ви ги обясни,
 Думи на Капанадзе превод: това няма да продължи ден два, това ще трае година две, и добавям трябва сами да си отгледаме храна за нас необходимото и още колкото можем да има за мързеливите гражданя дето сега се крият и цел месец не искат да работят поне да засадят двора. или на село сега е момента да се оплоди земята със семена за да имаме реколта урожай и храна на есен и за зимата, след няколко месеца.
 Изклаха първо под фалшиви ибвинения преди месеци животните кокошките козите офцете на хората поминъка после удариха и прасетата и свинефермите дори и накрая са оказа че нямало никаква чума, но вече няма какво да ядем ако затворим границите за внос на храна защото сме отворена икономика и ако спре логистиката няма как да отцелеем без да върнем разтурените разграбени ТКЗС което да ни храни всички Българи.
а Цената на един трактор ще е по голяма от теглото му в злато само след няколко месеца.
Бойко Борисов: "Ние сме във война с невидим враг" аз от години се боря с вятърни мелници и съм разбрал единствения начин да победиш е да спреш да се страхуваш. Нека не повтаряме мултьфилма Умно Село на Доньо Донев с мащаб на цяла България а да си напрвим ТКЗС с което да отцелеят всички Български граждани живеещи в България сега.
А който няма тоалет папир, като мен DONT PANIC!!! и мойта на привършване, фабриката ми за л*айна тия дни работи на пълни обороти от многото плюскане, като за последно, има и ибрици евтини са и заместват цял тир с тоалет папир.

Та да почнем малко ис тория всички сме виждали Компас и знаем, че магнитната му стрелка се мести и сочи винаги на север. Точно сиалта, която мести стрелката да сочи към севера е скритата митична безплатна енергия от ефира океяна който ни обкръжава, която искам да се впрегне в моето Капанадзе. това тази сила е Земното Магнитно Поле.
Прикачам карта на магнитното поле на земята от 2015 год.

и картинка за разгадаване. В нея както виждате е извадена от учебник е закодиран принципа на прибавяне на допълнително енергия в моето капанадзе, което искам да го експериментирам и поради форс-мажорни причини се наложи малка отсрочка с доставянето на части за целта.
« Последна редакция: Март 18, 2020, 08:14:44 am от van »

Неактивен бай Теню

• Сериозно Активен
  • Публикации: 386
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
« Отговор #4 -: Март 18, 2020, 08:14:38 am »
Ван тази сила се казва земно притегляне и всички твърдения, че била консервативна или нам каква си са рожба на сакати мозъци или е долна лъжлива инсинуация и манипулация. А ама и още една сила т.н. Архимедова сила която е обратна на земното притегляне и машина която работи комбинирайки двете сили е машината задвижвана от вечната енергия на земята. Капанадзе я работи я не, но тука грешка няма и когато един ден се съберем няколко ентусиасти ще я има и тази машина.