Форум > Мошеници и изгонени потребители от форума

Пробив в сайта

(1/3) > >>

Pegas:
здравейте,
Паролата за сайта ми е разбита-така ми изписва!
Излиза ми червена удивителна което е най лошата сигурност за един сайт:
Опасно: Избягвайте този сайт. Ако виждате червен предупредителен екран на цялата страница, сайтът е означен като опасен от Безопасно сърфиране. Използването му най-вероятно ще изложи на риск информацията ви.

Какво е оправданието на админа?
 

VITAN:
Споко, проблема е в твоят телевизор.
Като ти са хакнали паролата, как влезе?
Моят Касперски настръхва от най-малкото. Всичко си е ОК.

Като ти гледам аватара, може да си ходил по сайтове с тройки, там можеш да завъдиш всичко.

Ето тук: https://2ip.ru/passcheck/ можеш да видиш за колко време може да ти се разбие паролата,
ако сайта позволява да се бъзикаш с него.

Pegas:

--- Цитат на: VITAN в Февруари 27, 2020, 09:22:38 pm ---Споко, проблема е в твоят телевизор.
Като ти са хакнали паролата, как влезе?
Моят Касперски настръхва от най-малкото. Всичко си е ОК.

Като ти гледам аватара, може да си ходил по сайтове с тройки, там можеш да завъдиш всичко.

Ето тук: https://2ip.ru/passcheck/ можеш да видиш за колко време може да ти се разбие паролата,
ако сайта позволява да се бъзикаш с него.

--- Край на цитат ---

ха-ха
само това ли успя да измислиш?

VITAN:
Кога разбра, че ти е хакната?
Преди да влезеш, или след като си влязъл.
И ако си влязъл, какъв е механизмът, по който браузърът ти разбира, че паролата хакната?

А това, случайно не ти ли се предлага в някаква посока??

Във виртуалният, както и в реалният живот ходенето по какички води до вирусни инфекции.
Апропо, антивирусът ти изобщо работи ли?
Ако да, газ....!

Радико:
По скоро мисля, че си е качил някоя фалшива антивирусна или нещо подобно което като го качиш и започва "добросъвестно" да открива разни такива пробойни, троянци, вируси и какво ли не и накрая ти предлага да закупиш една "страхотна" антивирусна или антинезнам си какво програма за някакви дребни пари 20 до 50 долара. и кои се излъгал, излъгал кой не, утре.
качи си един Линукс да спиш спокойно бе човек.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия