Автор Тема: STAR WARS  (Прочетена 161325 пъти)

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: STAR WARS
« Отговор #915 -: Юни 08, 2022, 07:26:50 pm »
Тъй като тук, ни в клин ни в ръкав се споменава моето име, искам да заява ясно и категорично, че съм отявлен путинар. Бях обяснил защо, но някой ми изтри поста. Чудя се дали е гнусен соросоид или обикновен джендър мразещ др. Путин и неговата славна война срещу Украйна.
Пардон - не война ами Специална Военна Операция-СВО
Та значи - ..неговата СВО срещу Украйна
Пардон - не срещу Украйна, ами срещу нацистите.
Та значи .. неговата СВО срещу нацистите.

И понеже съм бетонна глава продължавам да твърдя, че Путин трябва да бъде отличен с орден, медал и всякакви значки за Заслуги към България.
Ето тук съм обяснил защо, преди джендъро- соросоидо- демократите да ми изтрият поста.
https://mazeto.net/index.php/topic,11256.msg129453.html#msg129453

Нещо повече, трябва да му връчат и специална награда на фестивала "Бургас, морето и неговите трудови хора"- да не е нещо по-малък от Стефка Берова и Йордан Марчинков я.

Чакам с нетърпение мига, когато ще запука с ядрени ракети всички гнусни соросоиди и тем подобни.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: STAR WARS
« Отговор #916 -: Юни 08, 2022, 07:32:10 pm »
В светлината на последните демократични събития мисля, че ще е правилно и коректно тази тема да се преименува от STAR WARS на Звездни СВО или още по-добре Звезднъе СВО.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: STAR WARS
« Отговор #917 -: Юни 08, 2022, 08:56:29 pm »
Сармите още не са произведени,но вече обстрелваме континенти. И това ако не е star фейк, здраве му кажи! Рогозков изтрепа континентите бре! Ще остане само глубинке!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: STAR WARS
« Отговор #918 -: Юни 08, 2022, 09:06:23 pm »
Рогозков изтрепа континентите бре! Ще остане само глубинке!
1. Комунизма си отива, спете спокойно деца (Васко Кръпката)
2. «Сармату» виза не нужна: Дмитрий Рогозин
3. Рогозков няма думата.
Имат думата 3-ма души, но понеже знаеш кое е фейк и кое не, очаквам пак да ме разобличиш.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: STAR WARS
« Отговор #919 -: Юни 08, 2022, 09:47:57 pm »
Да зная кои са тримата. Но защо Рогозков и Мечкаров се пишат такива ястреби? Дали слуховете са верни? Я дай по вътрешна информация!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: STAR WARS
« Отговор #920 -: Юни 08, 2022, 09:56:03 pm »
Я дай по вътрешна информация!
Я дай превод в ефир?

Но защо Рогозков и Мечкаров се пишат такива ястреби?
Рогозков за континента, ако е Австралия е прав.
Иска да се похвали човека, че има сопа, която не лети по балистична траектория и може да удари Британия за 202 секунди.
Той отговаря за производството на тия сопи. И това му е по-важно от космоса в момента.
Мечкаров обаче не се сещам, такова партизанско име към момента не си спомням. Какво остава да е казъл нещо не като за мечка, а като за ястреб.

Да зная кои са тримата.
Дали?!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: STAR WARS
« Отговор #921 -: Юни 08, 2022, 11:55:36 pm »
Офф, за Медведев ли питаш? Какво точно ястребско е казал, че не се сещам.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: STAR WARS
« Отговор #922 -: Юни 09, 2022, 07:06:58 am »
Вижте датата на тов видео.
<a href="https://www.youtube.com/v/gZ_EuP48gJo" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/gZ_EuP48gJo</a>
С тия темпове поне още 20 години тоя "комплекс" няма да види реално дежурство.

И обяснено "право куме, в очи", като за "чайници".
<a href="https://www.youtube.com/v/32F8b14mP5M" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/32F8b14mP5M</a>
Вече съм казвал, че не обичам да цитирам този канал, но явно някои хора не разбират от намеци.

П.С. Някой има ли идея защо като Путин ходи, почти не си движи дясната ръка? И тук се вижда ясно... Виждал съм няколко човека с такава походка, и всички те са прекарали инсулт...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: STAR WARS
« Отговор #923 -: Юни 09, 2022, 08:21:29 am »
Вече съм казвал, че не обичам да цитирам този канал, но ...
А защо не обичаш?

Колкото до Сармат-ите: Спете спокойно деца, такова животно нЕма.
Не е имало и никога няма да има.
Собчак, Венедиктов, Навални и който щете интелигент ще ви го обясни.

Когато си разузнавач на чужда територия, ръката, до която ти е пистолета трябва да я ръкомахаш малко.
По обясними причини, защото тях не ги защитава Женевската конвенция за военнопленници.
Това е нещо, което се тренира с години.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: STAR WARS
« Отговор #924 -: Юни 09, 2022, 08:47:43 am »
А защо не обичаш?
Защото оставя прекалено малко място за мислене. Но понякога се налага да се обясняват неща като на дете в детската градина - с картинки.

Когато си разузнавач на чужда територия, ръката, до която ти е пистолета трябва да я ръкомахаш малко.
По обясними причини, защото тях не ги защитава Женевската конвенция за военнопленници.
Ех, колко лесно било да се разпознае разузнавач на улицата ... :) И откога разузнавачи ходят с "ютия" под мишницата в чужда държава? Вероятно задължително ходят и с дълги шлифери и шапки тип "борсалино"?
Витане... ама верно живееш с някакви анимационни представи за обкръжаващата те реалност...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #925 -: Юни 09, 2022, 10:48:39 am »
Колеги, сериозно съм притеснен от психичното здраве на все по-голям брой участници във форума.  :)
Психопатологията се разраства.
Следя тази тенденция от години и нещата стават все по-зле.
Чета бисери, как на един му се изкривявало пространството и правел отрицателни индуктивности, другия без да е барал каком либо инструмент вижда СЕ, ей така виртуално и те тези другари се надушват, като крастави магарета.  :)

Трети пък от ВИП-а, дето е по градския начин на живот  ;) и старите маркови коли, със суета по лъскавия начин на живот, гадае по телодвиженията, кой бил болен от инсулт и кой прекарал инфаркт, щото не си мятал ръката от гъза до темето.  :) Прави врачи гадания по снимка и на база новини предназначени за тъпаци, прави публични изводи, как се криела въпросната персона с инсулта и инфаркта в бункер  ;D от страх да не умре, и как се къпел в кръв от млади елени, цедена три нощи на лунна светлина и пиперосана със сушено крилце от прилеп.  :D

Толкова съм притеснен, та чак ми е много забавно.  ;D




Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: STAR WARS
« Отговор #926 -: Юни 09, 2022, 10:57:43 am »
...на база новини предназначени за тъпаци...
ти го каза... :)

... как се криела въпросната персона с инсулта и инфаркта в бункер  ;D от страх да не умре, и как се къпел в кръв от млади елени, цедена три нощи на лунна светлина и пиперосана със сушено крилце от прилеп.  :D
Явно следиш такъв вид източници на информация и си добре запознат.

И за да не съм съвсем офтопик:
https://offnews.bg/sviat/prashtat-pak-rabotnitci-v-bajkonur-v-domashen-platen-otpusk-778367.html

няма полети, няма поръчки. Дори приятелчетата от Египет вече предпочитат Спейс Екс:
https://www.space.com/spacex-nilesat-launch-rocket-landing

Ама нищо де... както качиха Гагарин на балистична ракета, може сега да сглобят нещо за качване в космоса на базата на Сармат-а...  :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #927 -: Юни 09, 2022, 11:06:26 am »

Явно следиш такъв вид източници на информация и си добре запознат.


Винаги изслушвам повече от една гледна точка и тогава си правя изводи и вземам решения. Не съм от ония, които се поддават на каквато и да било пропаганда. Не като по нашите телевизии, да се налага авторитарно само едната гледна точка или както Ю Туб да ти запушват устата, чрез изтриване на канала, също като в ония времена, за които много оревават орталъка.

Иначе като гледам реакцията, да го кажа така:
"Гузен негонен бяга"  :D


Чета такива новини и си мисля все ще се намери голям брой тъпаци да им вярват. Пък и дори да е така, какво значение има това въобще. Факта, че се занимаваш с подобни глупости показва нивото ти.  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: STAR WARS
« Отговор #928 -: Юни 09, 2022, 12:33:36 pm »
Чета такива новини и си мисля все ще се намери голям брой тъпаци да им вярват. Пък и дори да е така, какво значение има това въобще. Факта, че се занимаваш с подобни глупости показва нивото ти.  :)

100% съм съгласен с горното :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: STAR WARS
« Отговор #929 -: Юни 09, 2022, 01:40:29 pm »
Много слухове много нящу! Ай да почакаме малко! Аз пък чух че Путин щял с чест да излиза от войната като предаде властта на дъщеря си! Уж бил с влошено здраве! Те май за това ястребите се надръвчиха  в надпревара да сипят заплахи! Ама Мечкаров(Медведев) Путин го пращал дипломат на кънда в дивия, ся къде праща Рогозков не съм чул! Та как ще изглежда новата власт, пак да се доверим на някой слух!