Автор Тема: STAR WARS  (Прочетена 161464 пъти)

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: STAR WARS
« Отговор #900 -: Юни 08, 2022, 07:38:59 am »
Копейката - новия биткойн :):):)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: STAR WARS
« Отговор #901 -: Юни 08, 2022, 08:50:09 am »
Радико, интересни сте ми вие фобчетата. Когато станете безпомощни, се обръщате към нашите ценности.
Аре стига бе. Пак ли го ударихте на политиканстване. Аре засрамете се бе.
Във вашите евроатлантически няма срам! Изобщо. От думата съвсем.
Достатъчно е да си имал работа с англичани и доказателствата са излишни.

Иначе ви дадох 3 филма за хай-тек без коментар и последваха изхождания. И още инфо от моя страна.
Да си бяхте мълчали. А то и да спамите продължавате не по темата.
Ако искате по темата нещо различно, то само такова:

https://www.km.ru/joke_day/898070

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: STAR WARS
« Отговор #902 -: Юни 08, 2022, 09:31:29 am »
VITAN
Спамиме точно така както ти спамиш в другите теми.
Поне имаш кораф съдружник да трие :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #903 -: Юни 08, 2022, 10:57:03 am »
Аре стига бе. Пак ли го ударихте на политиканстване. Аре засрамете се бе.

Послушайте какво ви казва колегата Радико!
Позициите ни са ясни и ако се допусне тук разгаряне на страстите, това няма да промени нищо, а и може да има изпускане на нервите.

Достатъчно едностранна пропаганда се води по нашите медии и соц. мрежи в Интернет, не е нужно тук отново да се преповтарят позиции. Слушайте си медиите и им се кефете, защото ще е временно.  :)

valex, разбеснял си се нещо, като куче напоследък, без да ти искам мнението ми даваш оценки по твоите стълбици, но да знаеш не ми изглеждаш на много умен, напротив. Отивай и търси начини за успокояване. Явно имаш нужда от намордник, за да спреш да лаеш и хапеш.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: STAR WARS
« Отговор #904 -: Юни 08, 2022, 11:16:39 am »
valex е апологет на джендър революцията, готви се за прайда.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: STAR WARS
« Отговор #905 -: Юни 08, 2022, 11:20:51 am »
EDM electronics
Просто ми дойде до гуша от вашата пропаганда с VITAN.
Като си отворен айде замисли се ако аз ти бях написъл това което ти ми пишеш?
Понеже съм тъп няма да ти пиша нищо в отговор.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #906 -: Юни 08, 2022, 11:32:50 am »
valex, посочи ми какво пропагандирам аз, дай пример, че не се сещам?
Ти започваш с някакви провокации настървено и като получиш деликатно предупреждение, което не засяга честта и достойнството ти, защото модератора е възпитан човек  ;), активизираш се, навиваш си пружината и вероятно очакваш ответен отговор на провокациите си. Не си ли разбрал и не само ти, че по много теми бих "скъсал шортите" на всеки, както се изразява един колега тук с псевдоними Джул и Юли.

Разбира се нямам излишна енергия за хабене, защото гледам да я влагам в нещо градивно и ми е през оная работа, камо ли пък цел, да променям на някого мирогледа и идеологията.  :)


Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: STAR WARS
« Отговор #907 -: Юни 08, 2022, 12:26:51 pm »
Имам един иностранньй френд от Sweden. Така е  надъхан от руската пропаганда че тук, ряпа да ядете! От там гледат руска директно. Та Рогозков така казал, един сармат, един континент! Оставала само радиоактивна дупка! И той много щастлив от това изказване!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #908 -: Юни 08, 2022, 12:50:06 pm »
Имам един иностранньй френд от Sweden. Така е  надъхан от руската пропаганда че тук, ряпа да ядете! От там гледат руска директно. Та Рогозков така казал, един сармат, един континент! Оставала само радиоактивна дупка! И той много щастлив от това изказване!
На тебе май ти трябват специални обяснения? Явно не разбираш за какво ставаше въпрос по-горе?
Не е нужно да се дискутира кой коя пропаганда го а надъхала, защото у нас директно и натрапчиво търпим американската пропаганда, и не е нужно да гледаме чужди телевизии, за да я разберем. Тя е задължителна и аз се учудвам на акъла на тия, дето са й клиенти, също както ти се чудиш на тоя шведски друг.

Ако не престанете с провокативната тематика, ще заключа темата, а на упоритите инати ще им огранича достъпа до форума!

Книгата за оплаквания и жалби е при арменския поп.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: STAR WARS
« Отговор #909 -: Юни 08, 2022, 12:58:31 pm »
EDM electronics
Да си ни жив и здрав!
Живей си във виртуалката!

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: STAR WARS
« Отговор #910 -: Юни 08, 2022, 03:00:50 pm »
Нещо не ми стана ясно, ама карай! Говоря за факт, казано от Рогозин! А шведският френд гласувал за Костя копейкин, за това е в парламента.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #911 -: Юни 08, 2022, 03:01:29 pm »
EDM electronics
Да си ни жив и здрав!
Живей си във виртуалката!

Не мога да те разбера, защо си се закахърил за мен и си мислиш, че съм заблуден или нещастен, като не веднъж съм ви хвърлял джокери за "чесане на пъпа".

Какви са тия виртуалки, тия глупости, винаги съм разсъждавал трезво и съм вземал правилните решения в живота. Не ми липсва нищо и най-важното живея така, както съм искал и мечтал. Къде ги виждаш тия виртуалки, за какви виртуалки ми говориш?

Не ми посочи какво съм пропагандирал на безпочвените ти обвинения?
За комунизъм ли ви говоря, за какво? - та аз дори дума не съм обелвал, прости ти направих деликатна забележка, да се усетиш, но ти продължаваш.

Аз може и да съм комунист  ;), но го практикувам на партийните нелегални събрания, не съм ангажирал никой тук с настолните ми книги на Маркс, Енгелс, Ленин и Сталин и идеологията ми.  :D

Ако някога съм правил политически коментари, то те са били антиглобалистки, анти соросоидни. Но това е било отдавна. Глобалистите в САЩ наричат комунисти, защото те не познават руския комунизъм, за тях те са комунистите поради техния интернационализъм.

Запознай се малко с тия понятия и идеологии, не говори празни приказки и не мога да разбера в какво ме обвиняваш, аз като антиглобалист и антиколониалист комунист ли съм или антикомунист?  :D





Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: STAR WARS
« Отговор #912 -: Юни 08, 2022, 03:45:21 pm »
Нещо не ми стана ясно, ама карай! Говоря за факт, казано от Рогозин!
Когато твоят шведски френд може да си преведе извечният въпрос на руският интелигент >>
Ху ли бля?
>> тогава да си мисля, че е факт.

Рогозин не съм го чувал да казва това. А както ти казах, да, 1 "сърма" е достатъчна за континент, колкото Австралия. Какво неясно има? 3 "сърми" за САЩ са достатъчни, ако с част от бойните глави на 1-вата се активира това:



Имам един иностранньй френд от Sweden. Така е  надъхан от руската пропаганда че тук, ряпа да ядете! От там гледат руска директно.
Деде, тук руски сайтове и телевизии са баннати. Нещата ги отварям, защото DNS сървърите, които съм сложил в настройките, не са български.
Иначе няма комунистическа цензура, не.е..е...е....е, всичко е демокрация, цветя и рози.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #913 -: Юни 08, 2022, 04:09:26 pm »
Обвиниха ме в мълчалива пропаганда, но не казаха каква.  :D
Бих се искефил максимално, ако tobo1 или krasis ми кажат, че съм комунист, особено tobo1 , на който баба му е постоянен съветник в живота.  :D

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Re: STAR WARS
« Отговор #914 -: Юни 08, 2022, 04:41:57 pm »
Когато твоят шведски френд може да си преведе извечният въпрос на руският интелигент >>
Ху ли бля?
>> тогава да си мисля, че е факт.

Рогозин не съм го чувал да казва това. А както ти казах, да, 1 "сърма" е достатъчна за континент, колкото Австралия. Какво неясно има? 3 "сърми" за САЩ са достатъчни, ако с част от бойните глави на 1-вата се активира това:


Деде, тук руски сайтове и телевизии са баннати. Нещата ги отварям, защото DNS сървърите, които съм сложил в настройките, не са български.
Иначе няма комунистическа цензура, не.е..е...е....е, всичко е демокрация, цветя и рози.


САЩ имат едно слабо място от стратегическо значение, известно като резервата "Иелоустоун", което би могло да се активира чрез нанасяне на ядрен удар с помоща на балистична ракета с малък ядрен заряд или друг вид оръжие на определено място или локация в зоната...