Автор Тема: STAR WARS  (Прочетена 166297 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: STAR WARS
« Отговор #735 -: Януари 28, 2022, 12:01:42 pm »
EDM, до колкото помня, това носи почти тон "взривчатка". Имперските кръстосвачи не доближават това на по-малко от 400 км.

Но какъв STAR WARS без супер-пупер РЕБ ?! А, нещо километрите станаха 2000 ?

<a href="https://www.youtube.com/v/dJElw6kckXI" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/dJElw6kckXI</a>
А, защо ли американците вече не могат да си позволят яки немски коли, а това го правят предимно китайци?!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #736 -: Януари 29, 2022, 04:32:07 pm »
Разбира ли се за какво говоря?
Ако не, то това, че руснаците са около 20 г. напред във военните технологии от САЩ, а от останалия свят на 40-50 г.
Едните още нямат прототип на хиперзвукова ракета, а другите вече имат противоотровата. И не е мултика. Мултики има само в пропагандистките канали на дядо ви Сорос.  :D

Най-добрия и най-убедителния аргумент в дипломацията е ОРЪЖИЕТО! Всичко останало е популизъм.  :)

<a href="https://www.youtube.com/v/2WRVtqVVjl0" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/2WRVtqVVjl0</a>

GMG

  • Гост
Re: STAR WARS
« Отговор #737 -: Януари 29, 2022, 05:15:51 pm »
Разбира ли се за какво говоря?...

Най-добрия и най-убедителния аргумент в дипломацията е ОРЪЖИЕТО! Всичко останало е популизъм.  :)
  Това не е добре EDM electrnicos, не знам дали си служил, къде и как, но оръжието е прът в колелото на развитието на човека като вид и същност.

Ако нямаш кого да милваш, тачиш и възпитаваш като деца, поколение и т.н., може да се запишеш в отбраната на предпочитаната държава.

   Там дават пари и разноски спрямо дейността като пример давам Камбоджа където бяхме преди време, но остава сакатлъка и спомена за другарите.  ;)

     Оставете политиката!
Това е призив към общността на "мазето", защото мисля не сте толкова читави - не можете да оцелеете осем месеца на змии и рапани...  ::)

 Не подценявам никой, ма бъдете умни!  ;)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #738 -: Януари 29, 2022, 05:43:07 pm »
GMG, това са разсъждения на редник.
Много работи на са ти ясни.

GMG

  • Гост
Re: STAR WARS
« Отговор #739 -: Януари 29, 2022, 05:57:52 pm »
   Да, не са ми ясни, и не са ми интересни, затова наблягам на друго, Вие с Витан двойка ли сте, също не ме интересува, гледам от моя перископ, виждам, че на моменти се осирате - давате чужди видеа на някви хора в тубата - нямате ли ваши, собствени?

Тук в мазето нз да се прай лайф, но ще е добре - помислете!   ;)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #740 -: Януари 29, 2022, 06:02:59 pm »
Хайде да не ми даваш акъл и оценка, какво да говоря и къде?
Като имаш други интереси, не си пъхай носа там където ги нямаш. Има достатъчно теми във форума, които да удовлетворят всички интереси. Не си ти тоя, който ще казва кой какви интереси ще има и за какво да говори.


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: STAR WARS
« Отговор #741 -: Януари 29, 2022, 06:20:19 pm »
EDM, тия дъновисти са много тегави. Кто цяло не заслужават отделеното време.

Наскоро ме помолиха да дам мое инфо за помощ на една дъновистка.
Понеже знаех, че е била болна от рак, започнах разговора по начин, по който смятах, че съм максимално полезен.
Но не би!
Оказа се, че и нарушавам мисло-формите. И бъгна!
Накрая остана като цяло доволна, но трябваше да бъда нахокан, като човек,
който руши някакви уникални вселенски (т.е. нейни) творения, сензори или не знам какво си там...

GMG

  • Гост
Re: STAR WARS
« Отговор #742 -: Януари 29, 2022, 08:30:46 pm »
Хайде да не ми даваш акъл и оценка, какво да говоря и къде?
Като имаш други интереси, не си пъхай носа там където ги нямаш. Има достатъчно теми във форума, които да удовлетворят всички интереси. Не си ти тоя, който ще казва кой какви интереси ще има и за какво да говори

      Прав си, не трябва да се меся!
Що за каун тряба да си,  за да са меси--  ???
... в напредналите  и качествените разбиратели в Света.  ;D

  " чичо, що кашляш?"   ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #743 -: Януари 29, 2022, 08:38:17 pm »
     Прав си, не трябва да се меся!

Радвам се, че си разбрал. Дано повече не правиш подобни забележки, кой за какво да говори, при условие, че не ти пречи ти да говориш за каквото си искаш и в която тема си искаш - това е демокрацията.  :)

Представи си, ако ти си говориш с някой и аз като 3-то лице се намеся във вашия разговор, как ще се почувстваш, да ви забраня да си говорите на темата, която вие сте си избрали? Ей това правиш ти от край време и аз от край време си трая, да не ти направя забележка.

Не съм толкова невъзпитан, че да си позволя да казвам кой какво да си говори, за какво и с кого!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: STAR WARS
« Отговор #744 -: Януари 29, 2022, 09:21:16 pm »
<a href="https://www.youtube.com/v/2WRVtqVVjl0" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/2WRVtqVVjl0</a>
ЕДМ, а какво трябваше да видя във видеото? :) Изгледах го цялото, честно.

И още един въпрос, ако позволиш... Значи тия хиперзвукови ракети все пак не са "безсмъртни", все пак могат да бъдат свалени?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #745 -: Януари 29, 2022, 10:20:30 pm »
ЕДМ, а какво трябваше да видя във видеото? :) Изгледах го цялото, честно.

И още един въпрос, ако позволиш... Значи тия хиперзвукови ракети все пак не са "безсмъртни", все пак могат да бъдат свалени?
Защо се мислиш за специален, та на теб да ти казвам какво трябва да видиш?
Видеото го пуснах, за да имат на представа такива като теб, за какво иде реч, когато става въпрос за военна сила и да не хранят илюзиите от близкото минало, като се сетя как се кефиха такива като теб на томахавките, които пускаха пиратите на суверенната държава Сирия и се оказа че само 5% попаднаха не в целта, а на 100 м от целта, другото беше свалено със старите руски зенитни ракети С-350.

Ами да, хиперзвука и а него има противоотрова, но от клипа искам да видиш, че това не е мултика, а ти беше един от злорадите едно време, че това били мултики. И на последно място е добре да осъзнаеш, че пиратите нямат такива неща и много ги боли.

 ;D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: STAR WARS
« Отговор #746 -: Януари 29, 2022, 10:37:57 pm »
Защо се мислиш за специален, та на теб да ти казвам какво трябва да видиш?
Видеото го пуснах, за да имат на представа такива като теб, за какво иде реч

Аз само ти казвам че на това видео не се вижда нищо, освен някакви ракети, изстрелвани и отлитащи някъде. Със същия успех мога да демонстрирам превъзходството на американското оръжие с тоя клип:
<a href="https://www.youtube.com/v/wl3Y4Gsf34Q" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/wl3Y4Gsf34Q</a>

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #747 -: Януари 29, 2022, 10:42:33 pm »
Аз само ти казвам че на това видео не се вижда нищо, освен някакви ракети, изстрелвани и отлитащи някъде. Със същия успех мога да демонстрирам превъзходството на американското оръжие с тоя клип:

Правиш са на завеян, но ще ти отворя очите:

Американците нямат хиперзвук и маневриращи крилати ракети, а това ги прави смъртници при една война. А тя ще е много бърза. Отделно вече самолетоносачите им са извън играта, защото един малък корвет може да унищожи цяла група от кораби. Цялата им армия е пиратска и нападателна. Те нямат такива артилерийски и танкови подразделения за сухопътна война -  и нам са смъртници.

Освен това ги гони страха. Не ги е страх само генералите им - ястреби, защото не те ще мрат в боя.

Но поживем, увидим. Задават се интересни времена в които аз очаквам все по-активен да ставам, а ти все по-намусен.  :D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: STAR WARS
« Отговор #748 -: Януари 29, 2022, 11:06:31 pm »
Правиш са на завеян... Американците нямат ... маневриращи крилати ракети...

Почвам да си мисля, че ти не се правиш на завеян, а си искрено убеден в това което говориш ... :)
Дори вече пенсионираните версии на Томахоук-а можеха да се движат по траектория от предварително зададени точки, които не е задължително да са по права линия. По височина си маневрираха "от рождение", следейки и криейки се в релефа.
След пристигане на координатите можеха да "се шляят" във въздуха, предавайки изображения и чакайки указания кое точно от това което "виждат" е целта им. Можеха да получават координати и/или изображения на нови цели по време на полета, както и нови теренни "карти" как да стигнат до тези нови цели.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #749 -: Януари 29, 2022, 11:14:31 pm »

Дори вече пенсионираните версии на Томахоук-а можеха да се движат по траектория от предварително зададени точки, които не е задължително да са по права линия.
Не ми се слуша за тая допотопна техника от 70-те години, няма да си губя времето да я коментирам въобще. Те друго нямат. Но виж с радост ще ти припомня отново за Н-ти път тая вечер, че руснаците имат цяло семейство хипер звукови ракети и зенитни , които свалят такива ракети.

Това ги прави победители още преди да е почнала войната.
Какво ми ги хвалиш тия мавзолеи томахоук?  :)