Автор Тема: STAR WARS  (Прочетена 164410 пъти)

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: STAR WARS
« Отговор #540 -: Юни 25, 2021, 07:47:39 am »
Интелигентния човек прави разлика между сегашно и бъдеще време.
Прави разлика между строителна площадка и завършен обект.
Прави  разлика между същеструващото и мечтите.
Прави разлика между корупция и еднолично феодален режим.
Прави разлика между синьо и зелено, без да вижда всичко в червена мъгла.

Тигре, тигре.....

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 520
  • Невежеството ражда химери...
Re: STAR WARS
« Отговор #541 -: Юни 25, 2021, 08:06:29 am »
Тигре, тигре.....
Ой тигре, тигре, имаш ли пари.... имам  8)
От космодрума Восточний за 2021 г. има 7 успешни старта. Разбира се, тежките ракети е по-изгодно да ги ждиткат от Байконур, военните си работят от Плисецк.
Нещо неясно?

А, да демокрацията.
Така е, зле сме с демокрацията. Едно време в древна Гръция са имали право да гласуват само хората, имащи право да носят оръжие. Руснаците масово нямат това право. Печелиш. Дъвка (гума за джваканье).

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: STAR WARS
« Отговор #542 -: Юни 25, 2021, 10:15:32 am »
3. ВКС России получат два серийных истребителя Су-57 в 2021 году
https://rg.ru/2021/06/11/vks-rossii-poluchat-dva-serijnyh-istrebitelia-su-57-v-2021-godu.html
Двухместный вариант Су-57 пойдет на экспорт
https://rg.ru/2021/06/16/dvuhmestnyj-variant-su-57-pojdet-na-eksport.html

https://www.flightglobal.com/fixed-wing/lockheed-martin-to-produce-133-to-139-f-35s-in-2021-as-covid-hangover-lingers/144131.article

Цитат
Lockheed Martin to produce 133 to 139 F-35s in 2021 as Covid hangover lingers

Къде са 2, къде са 130, питам аз... Явно всички клиенти са тъпи и купуват негодни стоки.

1. Хулио, kid. Самолетоносачите ти са с огромен разход на време и още по-огромен преразход на кинти. Има го, но не стои на бойно дежурство. Файда йок. И скоро няма да застане. Ако изобщо... налЕ.
Ама ги има, и ако се появи неоходимост, ще могат да се изкарат от пристанището и да се ползват. А не тепърва да се сяда зад чертожната дъска, да се търсят пари и материали, да се сглобява.
Да не говорим, че построяването на един такъв самолетоносач е позволило запазването на хиляди работни места, "въртяло" е икономиката на няколко щата в продължение на години. Това също не е за подценяване.

Чакай съвсем да ти вкисна кафето: https://youtu.be/YmDS8N_csSA Тоя ти е любимец, нали? :)




Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 520
  • Невежеството ражда химери...
Re: STAR WARS
« Отговор #543 -: Юни 25, 2021, 10:23:06 am »
Изтребителят от пето поколение, F-35 Lightning II, е отпаднал от заявката на Пентагона за финансовата 2022 година. В замяна военните поискали да закупят повече самолети F-15EX Advanced Eagle, пише Defense News.

https://pan.bg/view_article-1-541223-pentagonyt-se-otkaza-ot-pokupka-na-F-35.html

...Общо F-35 има около 900 дефекта, някои от които застрашават живота на пилота и изпълнението на мисията. В същото време американските ВВС все още не са изоставили напълно самолета - те искат да получат подобрена версия на изтребителя до края на десетилетието.

За другите неща:

— А у нас в квартире газ!
А у вас?
— А у нас водопровод!
Вот!

П.п. Тази нишка е за друго. Ако искаш да бориш корупцията, супер - един спаринг партньор ще ми свърши работа. Може и дузина. Не бъдете тъмни балкански субекти да се изхождате по всяко време навсякъде. За всичко си има време и място.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: STAR WARS
« Отговор #544 -: Юни 25, 2021, 11:10:51 am »
Гениален мозък търси спаринг партньори за да им обясни защо 2 е повече от 130.
Къде са желаещите?
Страх ви е, нали?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 535
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #545 -: Юни 25, 2021, 12:35:14 pm »

Прави разлика между корупция и еднолично феодален режим.
Прави разлика между синьо и зелено, без да вижда всичко в червена мъгла.


Тигре, тигре.....

Той умния човек прави разлика и от прокси демокрация и истинска демокрация.
Прави разлика и от колониално управление и истинско равнопоставено партньорство.
Прави разлика и от "феодализма" на Кадафи и Садам Хюсеин с насила въведената чрез инвазия и външен преврат прокси колониална американска демокрация, довела но над 1 мил. жертви и обрекла на глад и мизерия две страни с постоянна гражданска война.

Та умния човек ги назнайва тия неща.

GMG

  • Гост
Re: STAR WARS
« Отговор #546 -: Юни 25, 2021, 01:45:45 pm »
    Назнайва от къде?
Кога последно ходи в Либия или Ирак?

  (минава се без PSR), съберете кураж с витан и идете да видите на живо, то тъй всеки може да чете сякви вестници.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 535
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #547 -: Юни 25, 2021, 02:20:42 pm »
    Назнайва от къде?
Кога последно ходи в Либия или Ирак?

  (минава се без PSR), съберете кураж с витан и идете да видите на живо, то тъй всеки може да чете сякви вестници.

Трябва ли да ходим до слънцето и луната, за да разберем, че съществуват, светят и т.н.? - що за простотия...
То и до Русия не сме ходили, но знаем, че Путин я спаси от лапите на колонизатора.
За Сирия също няма ПСР-тест, отиди и ми докладвай как е там. Ако не отидеш с кораба, не те признавам, няма да те "извиня".  :D

GMG

  • Гост
Re: STAR WARS
« Отговор #548 -: Юни 25, 2021, 02:47:58 pm »
   Лошоооо, много лошо...
Ами хич не е простотия да ти кажа, сега след като разбирам, че и в Русия не си ходил, отпада смисъла да си губя времето да пиша.

И в Дамаск искат тестове, ако не ми вярваш, няма значение, не обичам кораби а камиони. ;)

GMG

  • Гост
Re: STAR WARS
« Отговор #549 -: Юни 25, 2021, 03:47:55 pm »
     Забравих!
   Понеже е валежно тука и са зачетох в някои теми тука, бих та попитал EDM electronics, първо:
  Занимаваш ли са още с електроника, щото имам питане относно един проц. на хладилник.
 Второ: С витан брачеди ли сте или братя по гъз, тоест дупе по-меко казано, нищо че той варналия, а ти от града на стоте войводи и дъл са познавате лично.


  Не че много съм любопитен, но ми става интересно поради разни съединения между Вас.  :D
Защото в предния си пост пишеш в мн. число, че не сте скитали тук-там, та затова..

Разбира се, че това можеше да го напиша и на ЛС, но хората искат отговори, искат не причинно, а следствените връзки - все пак си модератор те направиха и са чудим защо.
След като си модер, трябва да разкриеш някакви неща, защото си публична личност.  ;)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 376
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: STAR WARS
« Отговор #550 -: Юни 25, 2021, 09:58:45 pm »
Нннн...да!!!
Рибите в тигана се пекли на един огън и не си вярвали; всяка казвала, че я пари най- много.
Явно, че няма да се научите да гледате на нещата като БЪЛГАРИ, продължавайте в същия дух и ще си седим на същото дереже, като фоби и фили, ама повече като като фаги.
Да България е пълн  с фаги - ОСНОВЕН  ПРОБЛЕМ.
Калисас нихта.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 535
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #551 -: Юни 25, 2021, 11:51:18 pm »
    Първо:
  Занимаваш ли са още с електроника, щото имам питане относно един проц. на хладилник.

 Второ: С витан брачеди ли сте или са познавате лично.

След като си модер, трябва да разкриеш някакви неща, защото си публична личност.  ;)


GMG, прочетох ти поста още по обяд, но не можах да ти отговоря, защото всеки ден от 13:00 до 21:00 съм за риба на язовира и чеша пъпа. Не мога да пиша от телефона. Работното ми време там е 8 часа.  :)

Витан е от Варна, познавам го. Той има малък семеен хотел до Варна, канил ме е, но така и не остана време да го посетя, защото на Черното море освен цаца и граца друго няма, а аз си падам по трофеите - максималист съм.  ;)

Иначе за публичността какво да ти кажа?
Питаш ме дали се занимавам още с електроника? - да, всеки ден ходя за риба сред природата.  :)
Да ти мязам на такъв, който ще отиде в САЩ да слугува, да стане роб и сега когато съм в полова мощ и зрялост на 34 г., да пера чекии в някой камион ли, или като някой прос, да ходя при дебели, ниски и пъпчиви мексиканки за по 20 долара.

Не, това не е за мен. Аз съм по рускините. Обичаме се с братския руски народ.  ;)
От 15 юли идват моите приятелки рускините на Свети Влас и ще съм там до средата на август. Ще играем казачок всяка вечер на брега на морето, а през деня караме спортни лодки.  :D
После заминавам в Гърция да си порежа маслиновата гора, че ме чака тежък селскостопански труд, ще лъскам и жигулата.  :D

Как е тира, чешеш ли пъпа? Що не каза по-рано, че си тираджия ве, та това обяснява много неща?  :D

Скалъпих набързо 2-3 кадъра от преди малко, да видиш как се мъча аз по цял ден, не е лесна моята, тежък физически труд:  :D

Викам си, на тия в САЩ им е по-добре от мен, дано и аз някой ден като тях....  ;D

<a href="https://www.youtube.com/v/gRqUOfNb8us" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/gRqUOfNb8us</a>

GMG

  • Гост
Re: STAR WARS
« Отговор #552 -: Юни 26, 2021, 02:06:42 am »
  Мче С.Влас е там до нас наблизо в ляво, имаш ми телефона и може да ми чукнеш по някое време да ги преслушаме тез казакинчета.  ;D

  В морето има и калкан да ти припомня.
Добри кадри си щракнал, мерси за пейзажа.   ;)

Малко нарушихме темата за стар уарс, ма селския Витко ще на извини ..  :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: STAR WARS
« Отговор #553 -: Юни 26, 2021, 04:07:55 pm »
Атакааа! Мчи, много сте зле бре! Кой хотелче, кой чеше пъп! Представям си при Тодор Живков как щяхте да сте!
Щото сега е много зле!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 520
  • Невежеството ражда химери...
Re: STAR WARS
« Отговор #554 -: Юни 26, 2021, 06:11:08 pm »
Представям си при Тодор Живков как щяхте да сте!
Радио-техническа интелигенция. Доказуемо.