Автор Тема: Резонансен Капанадзе Генератор - РКГ  (Прочетена 34552 пъти)

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Резонансен Капанадзе Генератор - РКГ
« Отговор #15 -: Февруари 09, 2020, 07:29:22 pm »
С малката разлика че едните интерпретации работят и позволяват получаване на верни резултати а другияте са пълна фингня от която ползата е никъква  освен гладене на егото на комплексирани люде .... :)
Аз поне това наблюдавам последно време и тенденциозно нещата стават по-зле.
На чело с господин Радико .... отявленият шаман - сигурно пера вече му ничат от зор да оргиналничи с тъпизмите си.

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Резонансен Капанадзе Генератор - РКГ
« Отговор #16 -: Февруари 09, 2020, 07:43:54 pm »
По времето на Жул Верн електрическите подводници и кацането на луната са били невероятна фантастика. Трябва ли да обяснявам че днес те са част от живота.
Драги ми Мунчо, това че нещо не е направено ДНЕС не означава че няма да бъде направено УТРЕ. Ако твърдиш обратното то трябва да докажеш причината за тази НЕВЪЗМОЖНОСТ. В противен случай си просто един сляпо вярващ празнодумец.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Резонансен Капанадзе Генератор - РКГ
« Отговор #17 -: Февруари 09, 2020, 07:48:59 pm »
Bat_Vanko с щастие бих привествал ефирната оргонната или каквато там ви хрумне енергия.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Резонансен Капанадзе Генератор - РКГ
« Отговор #18 -: Февруари 09, 2020, 08:34:25 pm »
Bat_Vanko с щастие бих привествал ефирната оргонната или каквато там ви хрумне енергия.
Ооо Монти, ма изобщо не се съмнявам че ще си много ама много щастлив да гепиш нещо ей така без никакъв труд, то ти нали и затова си тука.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Резонансен Капанадзе Генератор - РКГ
« Отговор #19 -: Февруари 09, 2020, 08:36:36 pm »
krasias никога не съм претендирал за някаква гениалност - но това което съм съм и е истинско - смятам че има разлика спрямо шаманиченето каквото се шири тука ;)

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Резонансен Капанадзе Генератор - РКГ
« Отговор #20 -: Февруари 09, 2020, 08:43:57 pm »
Bat_Vanko с щастие бих привествал ефирната оргонната или каквато там ви хрумне енергия.
Драги ми Мунчо, усещаш ли се само колко първосигнално мислене имаш. Чуваш думата "Етер" и скачаш като ужилен. А ако ти кажа че съвременният еквивалент на тази дума е - "съвкупност от енергийните полета на всички елементарни частици", как ще реагираш. Е малко дълго се изразих, дано си успял да възприемеш текста и след първата дума "съвкупност".
П.п. Не го приемай като "съвъкупляване" - различно е  ;D.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Резонансен Капанадзе Генератор - РКГ
« Отговор #21 -: Февруари 09, 2020, 08:52:34 pm »
Драги ми Ванчо - как очакваш да реагирам освен да дам определение за поредната алабалистика в стил Радико :) опит за оргиналничене и софистика. Демек подмяна на понятия и прочее словоблудство. Най малкото щото това не казва нищо за пространството например.

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Резонансен Капанадзе Генератор - РКГ
« Отговор #22 -: Февруари 09, 2020, 09:16:34 pm »
Драги ми Мунчо зададох ти конкретен въпрос:
По времето на Жул Верн електрическите подводници и кацането на луната са били невероятна фантастика. Трябва ли да обяснявам че днес те са част от живота.
Драги ми Мунчо, това че нещо не е направено ДНЕС не означава че няма да бъде направено УТРЕ. Ако твърдиш обратното то трябва да докажеш причината за тази НЕВЪЗМОЖНОСТ. В противен случай си просто един сляпо вярващ празнодумец.
Ако не можеш да дадеш доказателства за НЕВЪЗМОЖНОСТ, вземи поне да спреш с това словоблудство.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Резонансен Капанадзе Генератор - РКГ
« Отговор #23 -: Февруари 09, 2020, 09:20:16 pm »
Когато имате единна алтернативна позиция тогава има смисъл да се говори - а сегашното шикалкавене си е шикалкавене и нищо повече - в една друга тема се коментира въпроса и накрая излезе голямото нищо.

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Резонансен Капанадзе Генератор - РКГ
« Отговор #24 -: Февруари 09, 2020, 09:30:00 pm »
И пак да попитам защото май въпроса е твърде труден:
По времето на Жул Верн електрическите подводници и кацането на луната са били невероятна фантастика. Трябва ли да обяснявам че днес те са част от живота.
Драги ми Мунчо, това че нещо не е направено ДНЕС не означава че няма да бъде направено УТРЕ. Ако твърдиш обратното то трябва да докажеш причината за тази НЕВЪЗМОЖНОСТ. В противен случай си просто един сляпо вярващ празнодумец.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Резонансен Капанадзе Генератор - РКГ
« Отговор #25 -: Февруари 09, 2020, 09:37:24 pm »
Ма грам не труден драги ми Ванчо :)
Това което обтягаш е поредния локум и нищо повече.
От времето на Жул Верн до сега много вода е изтекло и много неща са се развили до сегашното ниво.
Какво искаш да ти отговоря? Че ще се появи нещо фундаментално ново ли - възможно - но за есега го няма - Верн е интерполирал вече налични понятия и идей които са имали и практическо (емпирическо) представяне.
Хубаво би било да имате поне едно такова относно СЕто или каквото ви кеф алтернативно виждане. И едва тогава можем да говорим за бъдеще. ;) Ма за сега е само напъване и пуф ое едно перце на задника  :P

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Резонансен Капанадзе Генератор - РКГ
« Отговор #26 -: Февруари 09, 2020, 09:49:40 pm »
Бля. бля, бля... Въпреки че сведох целият въпрос само до едно изречение (подчертаното в червено) ти пак не можеш да го разбереш и затова локуми ми разтягаш. Е ще го задам само с две думи: "...причина за невъзможност..." Ако и от тези две думи не можеш да разбереш, то ще е мисия невъзможна да отговориш някакси по конкретно  ;D.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Резонансен Капанадзе Генератор - РКГ
« Отговор #27 -: Февруари 09, 2020, 09:51:03 pm »
Цитат
Какво искаш да ти отговоря? Че ще се появи нещо фундаментално ново ли - възможно - но за есега го няма - Верн е интерполирал вече налични понятия и идей които са имали и практическо (емпирическо) представяне.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Резонансен Капанадзе Генератор - РКГ
« Отговор #28 -: Февруари 09, 2020, 10:00:33 pm »
Ванчо - елементарен въпрос към тебе:
От къде резонанса взима енергията си?

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Резонансен Капанадзе Генератор - РКГ
« Отговор #29 -: Февруари 09, 2020, 10:02:43 pm »
Какво искаш да ти отговоря? Че ще се появи нещо фундаментално ново ли - възможно - но за есега го няма - Верн е интерполирал вече налични понятия и идей които са имали и практическо (емпирическо) представяне.
Ами интерполирай и ти, нали си математик. Или се страхуваш от крайният резултат. Знам че е трудно за приемане все някога ще трябва да го направиш.