Възобновяеми енергоизточници, нагревателни и хладилни системи > Соларни източници - фотоволтаици, нагревателни и др.

Какво се случва в Германия

<< < (2/17) > >>

Радико:
Юлияне я прочети пак. Не се плаща нищо във пари през тези 20 години. А по точно сключваш договор да им позволиш да монтират ТЕХНИТЕ панели на ТВОЯТ покрив и да ги експлоатирате 20 години съвместно. След което ставаш пълен собственник. Цялата бюрократична организация я поемат те.
Та така
Едни монаси попитали владиката:
     Можем ли да пушим докато се молим
Отговорът бил Не
Други обаче попитали:
     Можем ли да се молим докато пушим
Отговорът бил Да.

ventsy74:
Това в немско е практика откакто има фотоволтаици.

juliang:

--- Цитат на: Радико в Октомври 25, 2019, 10:30:07 pm ---Юлияне я прочети пак. Не се плаща нищо във пари през тези 20 години. А по точно сключваш договор да им позволиш да монтират ТЕХНИТЕ панели на ТВОЯТ покрив и да ги експлоатирате 20 години съвместно. След което ставаш пълен собственник.

--- Край на цитат ---

Не знам немсли, та се доверявам на гугъл певодача. Той превежда нещо доста различно от това което ти ми казваш.

Радико:
Значи дори и с гугъла да го преведеш пак се разбира за какво иде реч. Ама чети внимателно.

--- Цитат ---  плащате месечен наем включително остатъчната електроенергия
--- Край на цитат ---
Това включително е "със"

epwpixieq-1:

--- Цитат на: montanar в Октомври 25, 2019, 10:16:34 pm ---Неа ги стигнем скоро ....
Това е от днес на прибиране от Хамбург. И това не е локално явление......
https://youtu.be/H38qXhYDOaE
Не знам колко процента им е от ВЕЙ но нямат стигане тия хора.

--- Край на цитат ---
ВЕЙ-тата, по начина по който се конструират сега, с тези големи перки са много неефективни, ресурсоемки, скъпи за конструкция и експлоатация. Че, те в този район на Европа като култура е наложена ефективност така е, но за съжаление, както навсякъде другаде така и там, повече се набляга на копирането отколкото на оригиналност и мислене в инженерния дизайн.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия