Автомобили, топлинни машини, алтернативни горива > Електромобили

ЛЕПС-и. Лично Електрическо Превозно Средство

<< < (2/8) > >>

prp:
Добро електрическо скутерче си направил. Какъв му е пробега с едно зареждане? Колко км. в час максимално ускорява? Колко тежи? И като себестойност приблизително колко ти излезе? Има предимства спрямо ел. тротинетки. Ако и теглото му е леко за носене ще е доста удобно за голям град. А стабилно ли вози понеже на клипа често подпираш с един крак?

key5:
Подпирам с крак при по-силни пориви на вятъра - над 38км/ч. В тубата под клипа съм го писал. Като цена е малко повече от кола на старо.
Понеже една част е готов продукт, а другата е народно творчество /така излезе по-евтино, без мито и ддс/, по каталожни данни е:
Максимална скорост 32км/ч - но съм я ограничил на двайсет. Има блуту и софтуер.
Пробег с едно зареждане 50км
... но данните са за 60кг полезен товар. При 75кг и непрекъснато каране 3-4часа със скорост 20км/ч - това е максималната на която е ограничен но в реална обстановка е 15-18км/ч, /вардим се от заспали пешеходци/, батерията пада почти до половина. Двигателя е 600W. Побира се в багажник и най-интересното е че на пешеходна пътека колите ти дават път. На повечето им е интересно да гледат от първия ред.
Теглото е 14-15кг, вдига се с една ръка.

ndm:
Хм, то жените като не СЕ интересуват от това, па и пробвани, ко прайм ся(СЕ)?

key5:
Купил съм им 350W тротинетка със седалка, фарче, стопче. Каските са още на завоя от Китай. :)

ndm:
Със седалките си СЕ набутал, ще ги махнат на часа.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия