Автор Тема: Видеоклипове с полезно съдържание  (Прочетена 114868 пъти)

Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Re: Видеоклипове с полезно съдържание
« Отговор #135 -: Октомври 18, 2019, 07:23:03 pm »
Принципно рибарите са хубави хора, лъжливи мекерета и брадясали бели старчета от които може нещо да хванеш като приказка и заволюиран преразказ на "Бел Ами" , чийто автор не посочва интригата умишлено.

ЕДМ, щом си такъв изтъкнат рибар, дай поне една снимка да видим това истина ли е или колаж?

То десет години само хвалби, маааа му стара - нищо насреща, остави го технократа - то младо още, ще се научи

Последно търсеше готина зарядка за липо-бат - немаш проблем - само кажи!

Успех на рибарите!

Принципно рибарите са хубави хора, лъжливи мекерета и брадясали бели старчета от които може нещо да хванеш като приказка и заволюиран преразказ на "Бел Ами" , чийто автор не посочва интригата умишлено.

ЕДМ, щом си такъв изтъкнат рибар, дай поне една снимка да видим това истина ли е или колаж?

То десет години само хвалби, маааа му стара - нищо насреща, остави го технократа - то младо още, ще се научи

Последно търсеше готина зарядка за липо-бат - немаш проблем - само кажи!





Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Re: Видеоклипове с полезно съдържание
« Отговор #136 -: Октомври 18, 2019, 07:31:11 pm »
Сори!
нещо са бъгна ..  :-\

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Видеоклипове с полезно съдържание
« Отговор #137 -: Октомври 18, 2019, 07:59:26 pm »
Сори!
нещо са бъгна ..  :-\

ооо има и млади рибета , русалки им викат, аз само тях ловя ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Видеоклипове с полезно съдържание
« Отговор #138 -: Октомври 18, 2019, 08:32:01 pm »
Ма така е разбира се, той технократа е в съвсем друга лига - от селските отбори, при мен нещата са много сериозни и маниашки - най-висшата лига, а там такива като него няма, никой няма да ги допусне.  :D  ;) То и клубна карта е необходима, ма се искат заслуги.  :D

То за хващането какво да се хваля, като на сезон хващам над 100 риби над 2 кг., другото не го броя за риба.
Ей на оня ден бях за дорадо, за 3 дни 19 бр. по 2-3 кг. Елитен риболов, много елитна риба, не е дори в мечтите на технократа.
Ще пусна няколко снимки, но те при мен са хиляди, но основно правя много яки филми от риболовите с подводни камери, дори сега правя един за дорадото, но ще ми отнеме 4-5 дни работа.

Технократа му дайте само за атоми и електрони да говори, кога ще види той върхов акумулатор с който да изминава, като мен по 120 км с едно зареждане, не знам, близките 10 г. не го виждам, а аз тогава ще съм я на Луната за риба, я на Марс.  ;D

Пускам съвсем скромни снимки, защото имам и такива, дето приличат на промишлен риболов, но те не са за публика, само на лични. И EDM не е никакъв белобрад и гърбав дятка, нещо сте се объркали, технократа може би е дядка, но не съм сигурен, просто по акъла ми изглежда на дядка, може и да бъркам  ;D. Мога да му дам да се снима с такъма ми. Само едната ми въдица за тролинг е за монстари - трофейни сомове и риба тон, а той не е виждал такива, убеден съм.  ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Видеоклипове с полезно съдържание
« Отговор #139 -: Октомври 18, 2019, 08:33:39 pm »
Снимки 2

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Видеоклипове с полезно съдържание
« Отговор #140 -: Октомври 18, 2019, 08:34:55 pm »
Снимки 3
Рибите при мен не се събират в багажника на колата и им стърчат опашките навън  :D

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Re: Видеоклипове с полезно съдържание
« Отговор #141 -: Октомври 18, 2019, 09:01:21 pm »
EDM electronics  Браво!!! Профисионалиста си личи от километри..  :) :)

Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Re: Видеоклипове с полезно съдържание
« Отговор #142 -: Октомври 18, 2019, 09:08:32 pm »
русалки .., аз само тях ловя ;D
Кво ловиш ве, глей ко показва ЕДМ  ;D страшна работа - мерси   ;)
Верно че си по русалките  технократий, добре че си признаваш  ;) Те хората се учат в  движение понякога, ма при теб май
няма туй-онуй ... твърд си  ;D

Тая тема е една от най-великите, признавам си!

          Всичко добро!




Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Видеоклипове с полезно съдържание
« Отговор #143 -: Октомври 19, 2019, 04:20:24 am »
Не консервативно поле е всяко което се усилва без да се влага енергия в него, ето случаят го показва,
Без коментари, последващия цитат го има във всеки учебник по теория на полетата (това е от линка които поместих в предишен коментар), и няма абсолютно нищо със вашата дефиниция:
Цитат
Conservative vector fields have the property that the line integral is path independent, i.e., the choice of any path between two points does not change the value of the line integral. Path independence of the line integral is equivalent to the vector field being conservative.
Но за да разберете какво се пише трябва най-малко да разбирате какво е контруен интеграл и завихряне на поле. И за ваша обща информация, определението което давате е грешно, понеже едно "поле може да се усилва без да се влага енергия в него", както вие казвате, и пак да е кнсервативно за извършената работа. Математическото доказателство е доста лесно, но изисква познание на формулировка и логиката на контурен интеграл.

Всъщност, този тип доказателство е стандартен за физикометематическте науки, от типа математическа индукция, която по времето на соца се учеше в 6-ти или 7-ми клас, като се е ползвало като доказателствено средство още през 18-ти век, и ще бъде добре най-мако да се запознаете с него за да разбере къде ви е грешката, не зареади другото а за да не се заблуждавате, а и да не заблуждавате "вярващите" колеги.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Видеоклипове с полезно съдържание
« Отговор #144 -: Октомври 13, 2021, 10:08:41 pm »
<a href="https://www.youtube.com/v/jO2G39gB0jE" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/jO2G39gB0jE</a>

Занимавате се с глупави разисквания към момента. Горе имате видео - потрудете се с полза - има ли СЕ, няма ли...