Автор Тема: Неидентифицирани въздушни явления.  (Прочетена 6004 пъти)

Неактивен sbk1

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 198
    • sgcar.hit.bg
Неидентифицирани въздушни явления.
« -: Септември 19, 2019, 11:29:17 am »

Американските военни признават реалността на „неидентифицираните въздушни явления"

https://www.youtube.com/watch?v=sstBSuXIW0I

https://www.theblackvault.com/documentarchive/u-s-navy-confirms-videos-depict-unidentified-aerial-phenomena-not-cleared-for-public-release/

„Военноморските сили определят предметите, съдържащи се в тези видеоклипове, като неидентифицирани въздушни явления“, казва Джоузеф Грейдишър, официален говорител на заместник-началника на военноморските операции по информационната война. На въпроса защо фразата „UAP“ сега се използва от ВМС на САЩ, а не „НЛО“, г-н Градишър добави, „Терминологията„ Неидентифицирани въздушни явления “се използва, тъй като предоставя основния дескриптор за наблюдения / наблюдения на неоторизирани / неидентифицирани въздухоплавателни средства / предмети, които са били наблюдавани да влизат / оперират във въздушното пространство на различни тренировъчни диапазони. “


Американските военни признават реалността на „неидентифицираните въздушни явления“
публикувано на 19 септември 2019 г.• 1 коментар
В уебсайта на The Black Vault от американските военни е публикуван интересен коментар за видеоклипове, публикувани от The The Stars Academy миналата година

Военноморските сили на САЩ потвърждават видеоклиповете, изобразяващи „Неидентифицирани въздушни явления“; Не се разрешава за публично пускане



„Военноморските сили определят предметите, съдържащи се в тези видеоклипове, като неидентифицирани въздушни явления“, казва Джоузеф Грейдишър, официален говорител на заместник-началника на военноморските операции по информационната война. На въпроса защо фразата „UAP“ сега се използва от ВМС на САЩ, а не „НЛО“, г-н Градишър добави, „Терминологията„ Неидентифицирани въздушни явления “се използва, тъй като предоставя основния дескриптор за наблюдения / наблюдения на неоторизирани / неидентифицирани въздухоплавателни средства / предмети, които са били наблюдавани да влизат / оперират във въздушното пространство на различни тренировъчни диапазони. “

Джоузеф Грейдишър също така заяви, че ВМС не разрешават видеоклиповете за публично пускане, намеквайки, че издаването от члена на The The Stars Academy и бившия служител на Пентагона Лу Елизондо е било неразрешено. По-долу са показани няколко клипа на Elizondo, обсъждащи видеоклиповете.

Американските военни признават реалността на „неидентифицираните въздушни явления“
публикувано на 19 септември 2019 г.• 1 коментар
В уебсайта на The Black Vault от американските военни е публикуван интересен коментар за видеоклипове, публикувани от The The Stars Academy миналата година

Военноморските сили на САЩ потвърждават видеоклиповете, изобразяващи „Неидентифицирани въздушни явления“; Не се разрешава за публично пускане



„Военноморските сили определят предметите, съдържащи се в тези видеоклипове, като неидентифицирани въздушни явления“, казва Джоузеф Грейдишър, официален говорител на заместник-началника на военноморските операции по информационната война. На въпроса защо фразата „UAP“ сега се използва от ВМС на САЩ, а не „НЛО“, г-н Градишър добави, „Терминологията„ Неидентифицирани въздушни явления “се използва, тъй като предоставя основния дескриптор за наблюдения / наблюдения на неоторизирани / неидентифицирани въздухоплавателни средства / предмети, които са били наблюдавани да влизат / оперират във въздушното пространство на различни тренировъчни диапазони. “

Джоузеф Грейдишър също така заяви, че ВМС не разрешават видеоклиповете за публично пускане, намеквайки, че издаването от члена на The The Stars Academy и бившия служител на Пентагона Лу Елизондо е било неразрешено. По-долу са показани няколко клипа на Elizondo, обсъждащи видеоклиповете.



Ако американските военни наистина не знаят какви са тези обекти и как правят това, което правят, тогава разглеждаме нещо много загадъчно. Една от причините да приемам сериозно енергийните технологии като LENR / Cold Fusion е, защото ми се вижда очевидно от безброй свидетелства на свидетели за странни плавателни съдове, които правят привидно невъзможни неща, всъщност тези неща изобщо не са невъзможни. Просто човечеството по принцип просто няма пълно разбиране на възможностите, които природата предоставя.

Неактивен Chokoch

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 47
Re: Неидентифицирани въздушни явления.
« Отговор #1 -: Септември 19, 2019, 12:19:38 pm »
Аз не пия, но като му цапна двеста всичко ми се вижда неидентифицирано  :D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Неидентифицирани въздушни явления.
« Отговор #2 -: Септември 19, 2019, 12:24:01 pm »
Абе аз бях малко скептичен по въпроса със тези явления в смисъл, че измамите и погрешно тълкуваните явления са много повече от действителните такива, но преди три дни " във неделя сутринта"  над София забелязах случайно нещо което не мога да класифицирам към нищо познато. Никога до сега не съм виждал явление което да отнеса и със малък процент към НЛО това обаче не знам какво друго да го нарека.