Начало > Новини от света на технологиите

Първият квантов компютър е вече направен като прототип

<< < (3/7) > >>

Радико:
Ами не не съм наясно със стелт технологията освен разбира се това което е официално оповестено за нея. Както и да е. Във случая обаче Технократ отвори въпрос за нещо съвсем друго. Може и да си прав, че за свалянето на стелта руснаците са използвали тази архаична технология, знам ли. Просто предположих, че са се развили все пак от един момент нататък. И че вече догонват американците. В този ред на разсъждения съвсем логично е това което написах, но може и да съм ги надценил и да са си още на нивото от средата на миналия век.

juliang:
Слушам го тоя младеж от клипа и не мога да проумея ... Той тръгнал да се кахъри и да пита "кой в Пентагона е виновен за безумно похарчените пари, кой е приел тоя самолет.." Абе каскет, погледни си в твоята паничка... кой даде камиони с пари за Армата-та? Къде е? Кога ще сложите някакви катализатори на "Адмирал Кузнецов", поне от космоса да не му се вижда димната следа? Къде е МИГ 1.44? Вече е само на хартия и 1-2 захвърлени опитни образци...

VITAN:
Леко с меча, няма да станеш Юлий Цезар  8)

--- Цитат на: juliang в Май 02, 2020, 10:56:45 pm ---кой даде камиони с пари за Армата-та? Къде е?
--- Край на цитат ---
Това е танк 3-то поколение, де Франция и Германия се канят да имат такова к'ъде 2035 г., ако не им мине черна котка път! Факт! Доказуем факт.
Вярно е скъп, но това е командирска машина, управляваща стадо Т-90М или каквото там.
Ако и сега да не може да стреля с тактически ядрени заряди, при версия с 152 мм оръдие ще може 100%.
Танка го има, но сега се хвърлят основни усилия - хилядите стари съветски танкове да получат модернизирация, вкл. БМП, кое ще ги направи в съвременния бой 3-4 пъти по-ефективни. Затова няма Армати в излишък....


--- Цитат на: juliang в Май 02, 2020, 10:56:45 pm ---Кога ще сложите някакви катализатори на "Адмирал Кузнецов", поне от космоса да не му се вижда димната следа?
--- Край на цитат ---
Ако чакаха украинците да довършат "Адмирал Кузнецов", те с разпада на СССР щяха да си го гепят. Руснаците се усетиха и с недоработени двигатели го юрнаха през Гибралтар и в... Архангелск на север. Иначе и това нямаше да видят. Сега му сменят двигателите, споко.


--- Цитат на: juliang в Май 02, 2020, 10:56:45 pm ---Къде е МИГ 1.44? Вече е само на хартия и 1-2 захвърлени опитни образци...
--- Край на цитат ---
Мда вее, има опитни образци при китайците, кои краднаха чертежи на Ф-35 и направиха някаква смеска от 2-та и го шиткат за самолет 5-то поколение.
Как става това, като за него купуват руски двигатели 4-то поколение, тоя хибрид е грозен - а всяко грозно нещо не се държи добре във въздуха - китайска държавна тайна :)
МИГ 1.44 още във времената на СССР официално е признат за непереспективен проект!
Капиш?

VITAN:
И черешката на тортата. Горбачов продарява на новите си западни приятели немалко военни разработки. Ей-така, за да го рекламират като супер-пупер Горби.

Този твой МИГ, отхвърления влиза като част от технологиите в Ф-35. Едва ли ме лъже паметта.
Недоработан МИГ. Може да се докаже, но не ми се превъртат стотици документални филми.
Та затова и Ф-35 има детски болести, от които никога няма да се излекува...

juliang:

--- Цитат на: VITAN в Май 02, 2020, 11:23:17 pm ---...Това е танк 3-то поколение, де Франция и Германия се канят да имат такова к'ъде 2035 г., ако не им мине черна котка път! Факт! Доказуем факт.

--- Край на цитат ---
Г'лей с'я... това че си направил 5 броя, не значи че това е нещо сполучливо. Ако искаш вярвай, че е изпреварил времето си. Но го няма на въоръжение. Факт. Доказуем факт. Тоя танк го обещаваха от 2015-та. Досега на въоръжение са постъпили под 100 бройки. За 5 години тоя танк вече почва да остарява. След още 5 вече ще е остарял.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия