Автор Тема: Страшните неща започват да се случват.  (Прочетена 112783 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 508
  • Невежеството ражда химери...
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #165 -: Декември 18, 2022, 04:35:53 pm »
https://ok.ru/video/4747043932911 - на когото му е интересно, пресни факти от фронта. По-добро от това няма.

А, ма там много поляци, канадци и "всякая сволочь"... ти да видиш! Отде ли се е взела!?

Нямам време и желание да обяснявам, че водата е мокра, а небето често е синьо.

Дано темата да е приключена!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #166 -: Декември 18, 2022, 04:45:38 pm »
https://ok.ru/video/4747043932911
Оооо, Соловьов? Наистина сериозно :) Отивам да извадя някой неопровержим факт от Микс Нюз.

Нямам време и желание да обяснявам, че водата е мокра, а небето често е синьо.

Ми що се пъхаш между шамарите тогаз?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 508
  • Невежеството ражда химери...
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #167 -: Декември 18, 2022, 05:11:30 pm »
Ми що се пъхаш между шамарите тогаз?
Да Хулио, винаги можеш да ме биеш.
И всяка секунда аргументацията за това виси на форума под аватара ми:

От дураков защита не бывает.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #168 -: Декември 18, 2022, 05:30:23 pm »
Да Хулио, винаги можеш да ме биеш.
И всяка секунда аргументацията за това виси на форума под аватара ми:

От дураков защита не бывает.

Когато си заслужиш това НАД аватара ми - тогаз се обади ... :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 523
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #169 -: Декември 18, 2022, 05:50:07 pm »
juliang, вярно ли си на 55 г.?
Като те гледам и чета как се дразниш, приличаш ми на недорасъл пубер.
Аз скоро ще навърша 36 г. но ти не ме респектираш по никакъв начин с възрастта си, напротив. Особено с хвалбите ти за битовия алкохолизъм, сп. Плейбой и другите ти изхвърльощини на тема "софийски градски начин на живот" - на отворен ще се правиш пред "селенията".  Вместо да отидеш на някое културно мероприятие - концерт, театър и т.н., ти постоянно киснеш във форума и се чудиш как да си прахосаш времето.

Добре, че ме подсети, ще ти променя форумния пагон. Има по-точно отличие предвид твоята активност.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #170 -: Декември 18, 2022, 06:00:48 pm »
БМВ-то забрави... и оловните обувки.

П.С. Всичко това можеше да ми го пратиш на ЛС, или поне в чата, вместо да оплескваш темата в обяснителен режим. Ако  искаш да обсъдим още от някоя страна софийския начин на живот или личния ми такъв - заповядай в чата. Аз нямам какво да крия.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 523
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #171 -: Декември 18, 2022, 06:07:48 pm »
Забелязал съм, /постоянно ме каниш в тоя чат и престани с това оплескване, защото ти плескаш абсолютно всички теми/ в чата общо взето сте се надушили като крастави магарета и изразявате своята мъжественост с пиене на алкохол, точно това, с което аз считам един мъж за женствен. Алкохола превръща тестостерона в естроген и бавно и сигурно мъжа се превръща в жена, първенец е бирата по фитоестрогени.

Аз съм спортист, ходя всеки ден в спортна зала поне по 1 ч. Занимавам се с водни спортове, ски, планински туризъм, джогинг. Какво да правя в тоя чат, да ти уйдисвам на дразнотиите ли, алкаш ли да ставам? Та ние сме диаметрално противоположни личности от който и ъгъл да го погледнеш, по едни градус даже не си приличаме. Не ми отправяй повече подобни покани - мерси...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #172 -: Декември 18, 2022, 06:19:00 pm »
Тогава искрено се надявам да спреш да обсъждаш начина ми на живот в темите, разводнявайки ги. Не че ми дреме за моя начин на живот, жал ми е за темите.

Осем поста без никаква връзка с темата... за какво?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 523
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #173 -: Декември 18, 2022, 06:34:26 pm »
Тогава искрено се надявам да спреш да обсъждаш начина ми на живот в темите, разводнявайки ги. Не че ми дреме за моя начин на живот, жал ми е за темите.

Осем поста без никаква връзка с темата... за какво?

Започна и да се лигавиш.
Жал му било за темите, не за начина си на живот - пиенето.
Погледни само за каква тема те е жал - съдбоносна.  :)
Съдбоносен е начинът ти на живот. А го коментирам не щото си измислям, ам щото ти си се изхвърлял за личния си начин на живот. Поне се изхвърляй с позитивните неща, ама то пък за тебе пиенето е пичоуларско...  :)

Между нас, нашия градски начин на живот има огромна пропаст, непреодолима. Роден съм в града на стоте войводи, центъра, на 100 м от къщата на Хаджи Димитър. Можеш ли да ми посочиш поне един войвода от твоя град, който не е и твой де?  :D
Сега разбираш ли каква е разликата между нас.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #174 -: Декември 18, 2022, 07:07:12 pm »
... Роден съм в града на стоте войводи, центъра, на 100 м от къщата на Хаджи Димитър. Можеш ли да ми посочиш поне един войвода от твоя град, който не е и твой де?  :D
Ако ти кажа в радиус 2 км от къщата на Хаджи Димитър в последните 50 години к'ви "индианци" са се наплодили... това означава ли нещо за техния произход? Обяснвам за рабиращите от половин дума - не става въпрос лично за теб. Просто ти давам пример че това че си се родил някъде не те прави нещо.
Аз примерно съм се родил в блок от 80 апартамента, раздадени на преподаватели в Техническия университет в София. Около мен е фрашкано с професори, доценти, доктори на науките и подобни. Това говори ли нещо за мен?

Между нас, нашия градски начин на живот има огромна пропаст, непреодолима.
...
Сега разбираш ли каква е разликата между нас.

Искаш ли да направим един много лесен и показателен опит? Да покажем снимките на библиотеките си...  не на барчетата с питиетата, не снимки на автомобилите си, не на лежанките и гирите, а снимки на книгите които имаме у дома си?
И за да ди дам някакъв шанс - книгите на РУСКИ ЕЗИК, които имаме у дома си... :) Дали ще загубя надпреварата?

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 371
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #175 -: Декември 18, 2022, 09:48:47 pm »
https://www.investing.com/commodities/gold
Джул, какво каза?.....

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 523
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #176 -: Декември 18, 2022, 10:28:35 pm »
Ако ти кажа в радиус 2 км от къщата на Хаджи Димитър в последните 50 години к'ви "индианци" са се наплодили... това означава ли нещо за техния произход?

Искаш ли да направим един много лесен и показателен опит? Да покажем снимките на библиотеките си... 

Ти пишките ли искаш да си мерим и да ги покажем на форума?
Библиотеките да си мерим...
Ами имам 3 жилища и 4 библиотеки. Сега да ти уйдисам, да ги обиколя, да ти снимам над 1500 книги. Все пак съм завършил 2 магистратури. Държал съм над 100 изпита пред професори и комисии, дали нямам връзка с книги? Имам изпити на които съм чел за подготовката над 5000 стр.

Това в най-големия град на страната, дето било имало "градски начин на живот", /по другите краища няма такъв живот, там хората ядат доматите с коловете/ да не се е родил един войвода, а някъде да са над 100, много странно ми се вижда. Че пък да нямало връзка и разни менгяни да ми противопоставяш...
В твоята генетика от родословието няма ни един войвода, в милионния ти град няма, разчитали са на такива градове да ги спасят, дето е нямало "градски начин на живот".

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #177 -: Декември 18, 2022, 10:43:13 pm »
Говоря за художествена литература бе ЕДМ-е, за "култура" както се изразяваш. Не за учебници и справочници... С нАучна литература вече дори гаража ми е пълен, а и от над 10 години просто спрях да купувам хартиена техническа литература, интернет и прогреса просто я обезмислят...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 508
  • Невежеството ражда химери...
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #178 -: Декември 19, 2022, 08:59:14 am »
Разбира се, нашите хора лъжат, що не са факт-чекъри.
А на Хулио сороспиите получават дажби от благодетеля Сорос и не лъжат.

Въпреки всичко, злите езици не млъкват:
за да излезе уравнението на ЕС за зелената енергетика, трябва:
да се съкрати населението и/или потреблението...

<a href="https://www.youtube.com/v/WfzTw23xpZo" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/WfzTw23xpZo</a>

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 371
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #179 -: Декември 20, 2022, 02:50:12 pm »
А златото още расте ли, расте!!!! 1808$ гони.

Така че, инфлациите, стагнациите, дефлациите, са в резултат на МАНИПУЛАЦИИТЕ!!!