Автор Тема: Страшните неща започват да се случват.  (Прочетена 113456 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #195 -: Август 14, 2023, 09:17:51 am »
Аз откъде щях да знам, че лекар ти е поставил такава диагноза?

Как ги обичам такива съчинения...

Казаха му, тия гадинки за за брашно, хранещо животни - в Русия. Той не, та не!
В Русия трябва да е както на Запад - да хранят хора.
Това медицински как му се вика?!



Специално за спортисти, водещи здравословен образ на живот :)


« Последна редакция: Август 14, 2023, 09:36:14 am от juliang »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #196 -: Август 14, 2023, 10:52:29 am »

Специално за спортисти, водещи здравословен образ на живот :)

Чудя се какво възпитание си получил в какво семейство, като ти чета изказванията въобще?
Да оставим русофобията, оправдаването на бомбите-играчки, употребата на атомно оръжие и отричането на турското робство, съгласието ти, че Левски и Ботев не били български граждани, което предполага насаждане от ранна детска възраст на фашистката идеология, но и изказванията ти по чисто битови теми, като здравето и физическото развитие е също толкова отрицателно, пагубно и просто.

Честно, не познавам човек, който никога не е тренирал нещо. Ти обаче се представи за такъв. Освен това парадираш с доказано вредни пороци, като цигарите и алкохола, за да се правиш на пич, щото с какво друго наистина да се похвалиш, освен едни оловни обувки? А, да, и простотиите ти за сп. Плейбой и някакъв лъскав начин на живот, който за другите /селяните/ бил непознат.  :)

Предполага се, че си зрял за възрастта си, а направо не виждам какво възпитание можеш да дадеш на поколението си с простите си разсъждания и напъни. Ако моя дядо ми говореше за цигари и алкохол и осмиваше хората, които се грижат за духа и здравето си, със сигурност щях да го отбягвам.  :)

И това да се подиграваш, че руснаците били алкаши, а в същото време ти са хвалиш с ежедневно пиене и пушене....много странно, но и забавно същевременно.  :D
Ти наистина си интересен, като хората-животни от западняшките зоологически градини от 1960 г.  :D


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #197 -: Август 14, 2023, 11:12:33 am »
Чудя се какво възпитание си получил в какво семейство, като ти чета изказванията въобще?
Да оставим русофобията, оправдаването на бомбите-играчки, употребата на атомно оръжие и отричането на турското робство, съгласието ти, че Левски и Ботев не били български граждани, което предполага насаждане от ранна детска възраст на фашистката идеология, но и изказванията ти по чисто битови теми, като здравето и физическото развитие е също толкова отрицателно, пагубно и просто.

Честно, не познавам човек, който никога не е тренирал нещо. Ти обаче се представи за такъв. Освен това парадираш с доказано вредни пороци, като цигарите и алкохола, за да се правиш на пич, щото с какво друго наистина да се похвалиш, освен едни оловни обувки? А, да, и простотиите ти за сп. Плейбой и някакъв лъскав начин на живот, който за другите /селяните/ бил непознат.  :)

Предполага се, че си зрял за възрастта си, а направо не виждам какво възпитание можеш да дадеш на поколението си с простите си разсъждания и напъни. Ако моя дядо ми говореше за цигари и алкохол и осмиваше хората, които се грижат за духа и здравето си, със сигурност щях да го отбягвам.  :)

И това да се подиграваш, че руснаците били алкаши, а в същото време ти са хвалиш с ежедневно пиене и пушене....много странно, но и забавно същевременно.  :D
Ти наистина си интересен, като хората-животни от западняшките зоологически градини от 1960 г.  :D

Нищо ново не прочетох...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #198 -: Август 14, 2023, 11:19:46 am »
Не ми е проблем да призная, че в Русия има дебили, които копират папагалски всяка изродщина, родена на Запад. Щурчета, червейчета... но това нито се налага отгоре като Ууу.а..ааУ!, нито има необходимост.
В има Русия храна в излишък!

То дори през соц-а у нас имаше тъпи папагали, копиращи западната мода.
Ууу.а..ааУ!... в соята имало м'ноооо белтък.
Да, ама не!
Високомолекулярен несмилаем белтък.
Едно време дядо ми за соята викаше: това дори и на животните не го давахме да го ядат
(а тия салами ще ми правят...).

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #199 -: Август 14, 2023, 11:24:40 am »
Не ми е проблем да призная, че в Русия има дебили, които копират папагалски всяка изродщина, родена на Запад. Щурчета, червейчета... но това нито се налага отгоре като Ууу.а..ааУ!, нито има необходимост.

Всяко нещо с времето си. И да сме искрени - и тук никой не ти го налага насила. Специално в БГ пък също няма необходимост - произвеждаме в пъти повече жито отколкото потребяваме.