Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

Страшните неща започват да се случват.

(1/40) > >>

Радико:
Една статия в Дир.бг която много ме притесни. Явно идва време разделно, време за революции.
https://m.dir.bg/dnes/obshtestvo/globa-do-3000-evro-za-shofyori-pushachi-v-gartsiya   
Бавно и подмолно под благовидни поводи, че много са се загрижили за здравето ни властващите ни отнемат свободите една по една със прикритата цел да ни превърнат в роби. Свободата извоювана до тук "колкото и малка да е" явно е трън в очите на ония държащи задкулисната власт.  Дано братята гърци се осъзнаят и се вдигнат както при всеки такъв опит до сега.

montanar:
Е не е ли да им ..........
А хормоните де се бутат в месата не са вредни .......
А всичката химия в храната сигурно също не .......
Данък живот ш очакваме скоро......
С две думи глобалния зайчарник се изгражда ......

макс1962:

Радико, защо на гърците им викаш братя?

Радико:

--- Цитат на: макс1962 в Август 05, 2019, 11:02:22 pm ---Радико, защо на гърците им викаш братя?

--- Край на цитат ---
Всички роби са мой братя, без значение народност цвят на кожа, коса, очи.  От значение е само дали са свободни в душите си. Душата си можеш само сам да я заробиш.

krasias:
Напълно подкрепям гръцкия закон, никой не ви пречи да се тровите сами с този ненормален навик да пушите. Явно липсата на самоосъзнаване при пушачите изисква по строги мерки, аз съм свикнал да живея на чист въздух и не искам да ме тровят с тая воня цигарения дим ей така от келешлък, а не че на някой му е нужно да пуши.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия