Автор Тема: Обединяваща тема за Гравитация. Що е гравитация? и антигравитационни двигатели.  (Прочетена 22052 пъти)

Неактивен sbk1

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 198
    • sgcar.hit.bg
Обединяване на гравитацията с енергия (Ерик Ашърт)


https://e-catworld.com/wp-content/uploads/2020/06/The-unifyiing-of-gravity.pdf

Обединяване на гравитацията с енергия:

Въведение:

Тази статия е за енергията, която се разбира от гледна точка на разбирането на гравитацията. Гравитацията е енергия, а енергията е гравитация. Няма нищо друго, освен това, което конструира. В това несъмнено може да се окажете трудно да повярвате, но твърденията, които трябва да направите, могат да бъдат подкрепени с геометрия, математика и въплътен механичен механизъм, наричан „биполярен обединяващ полеви осцилатор“ (BUFO),
който е в състояние да демонстрира разбирането на практиката начин.

За да разберете енергията, трябва да разберете пълния цикъл, който включва разбирането на запазването на енергията. Този документ няма да се занимава с атомните структури, тъй като те са добре разбрани, че участват в пермутациите на водородния атом, т.е. сложни математически формули. Това, което ще обясни, е водородът и пряката му връзка с основния формат на гравитацията. С други думи, форматът на водородния атом е микро изображение на Космоса по отношение на неговата геометрия, математика и състояния, т.е. активни и статични.

Освен това този документ ще се занимава с екзотичния вакуум обект (EVO) и ролята, която играят в геометричната манипулация на водородния атом, при което силите на кривината преминават към линейни сили, а линейните сили преминават обратно към силите на кривината. Този двустепенен преход осигурява разбиране на опазването на енергията по отношение на потенциалната енергия и кинетичната енергия и има пряко участие в скорошния нов източник на енергия, получен от ниско енергийни ядрени реакции (LENRs), както е демонстриран от Андреа Роси.

Освен това в тандем ще обясни как ElectroMagnetic устройство (EM устройство) генерира задвижване в външно пространство за междупланетни пътувания. Тези технологии, когато бъдат напълно разбрани, ще отворят нови граници в разбирането на енергията, за която няма нищо друго освен и следователно този документ ще бъде непълен за желаещите да бъдат разкрити на всяко ниво, т.е. ще направя изявление без задълбочено уточняване, въпреки че такова твърденията могат да бъдат разработени, тъй като темата може да стане твърде интензивна и завладяваща. Следователно този документ е  информативен.



Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Sbk1  вместо да копипействаш този зарибителен увод-реклама който нищо съществено не казва а е доста дълъг за четене да беше написал нещо по съществено със по малко думи. Или проблема може би е, че и ти си прочел само увода. След този увод съм убеден, че ще прочета само купчина глупости.
 

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Обединяване на гравитацията с енергия (Ерик Ашърт)
https://e-catworld.com/wp-content/uploads/2020/06/The-unifyiing-of-gravity.pdf

Обединяване на гравитацията с енергия:
...
sbk1, извинете ме за дирекния и несдържан тон но как ги намирате тези глупости?

Статия, която даже няма даден автор, заглавие, дата на публикуване, няма референтен материал ( в края на документа), не е публикувана никъде и накрая, отгоре на всичко се говори за Роси, професора който не може да замери (с години) точно термично отдаваната енергия на процеса който така проповядва че има огромна отдавана енергия, направо си е плямпане без никакъв строго научно поддържащ материал и си е само витаене в облаците.

Най-малкото когато попадате на такива фантасмагории, без никакъв птдържащ метериал, започнете да  разделяте "плявата" от това което наистина има потенциал във физическата реалност в която живеем, че иначе съвсем спокойно такива статики може да си ги публикуваме тези неща в библиотека "Галактика" ( при положение че разбирате какво искам да кажа разбира се ).

Неактивен tranteev

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 65
Sbk1  вместо да копипействаш този зарибителен увод-реклама който нищо съществено не казва а е доста дълъг за четене да беше написал нещо по съществено със по малко думи. Или проблема може би е, че и ти си прочел само увода. След този увод съм убеден, че ще прочета само купчина глупости.
ръкопляскания, единомислие  :)

Неактивен sbk1

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 198
    • sgcar.hit.bg
Всичко съм изчел, намерих " зрънце" . Противниците са много повече от привържениците.
Хипотезата по отношение на структурата, гравитация и енергия, базирана на математика и геометрия. Намерих темата трудно обяснима с няколко думи. Аз самия съм далече от това, реших да  осветя  чужди мнения  и хипотези.
Може да  ме  изтриете, често се случва . Няма лошо всеки си има мнение за всичко.

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Здравейте,имам идея за гравитационен двигател.
Нужни са 5к да осъществим прототип на перпетото мобиле.
Моля ако има бизнесмени които искат да видят чудото да пишат на лични да видим как ще преведът парите...ако тръгне ,финансиращия взема разработката за лични цели..
Ест. има риск и да не стане,но ако стане какво тук значат 5к за получаването на изобилие в нашата мика родина!

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
ММммммм Векторе това е неква промоция - хем гравитационен двигател хем перпетуум мобиле ..... бахти далаверата!

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Ест. има риск и да не стане,но ако стане какво тук значат 5к за получаването на изобилие в нашата мика родина!
Векторе при тебе всичко е свръх единица (за неразбралите - над 100%)... Като почнеш с КПД-то и свършиш с риска да не стане.

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Здравейте,имам идея за гравитационен двигател.
Нужни са 5к да осъществим прототип на перпетото мобиле.
Моля ако има бизнесмени които искат да видят чудото да пишат на лични да видим как ще преведът парите...ако тръгне ,финансиращия взема разработката за лични цели..
Ест. има риск и да не стане,но ако стане какво тук значат 5к за получаването на изобилие в нашата мика родина!
Номак аз съм го измислил преди пове4е от 6-7г и ще струва около 200-400лв за материали. Ти що надуваш цените

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
бай Теню колкото искаш на момента мога да ти пратя а ти ш покажеш ли какво ш напрвиш? :)
Ама тука на всички точно и ясно.
Ще поемеш ли срама при евентуален провал?

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Номак аз съм го измислил преди пове4е от 6-7г и ще струва около 200-400лв за материали. Ти що надуваш цените
материалита са по евтини-що надуваш цените?
ноу-хау-то е 5к ,за неразбралите!

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Номак след като си толко убеден в резултата от творението си и 50К не са проблем ;) Но имай предвид че ако си менте нема де да се скриеш.

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
ами опита ще покаже ;)
шегувам се мУмчета-гравити мотор няма , и не може да има - така съм чувал в тоя форум
;)
По спамих-админа да изтрие последните ми 2-3 мнения ..