Животът- начин на употреба! > Медицина, здравословно хранене

Лечение с БГ

<< < (2/3) > >>

ventsy74:
Ако ме кефи ше го свалям що не. Ма обикновенно такива не чакат да ги свалят а те свалят.
Юлияне не мислиш ли, че това име кислород не е дошло просто еи така. Нали сега всички говорят за антиоксиданти а то говориш да се оксидирам. Каква е логиката.?

juliang:
Ти ежесекундно се оксидираш, дишайки. Кислорода е необходим за да може да се извършват всички процеси в организма ти.

Антиоксидантите са нещо съвсем различно, и реално нямат нищо общо с кислорода. А ако ме питаш мен са поредната заблуда целяща да извади още някой лев от джоба на хипохондриците.

Ако пък си мислиш че дишайки водород ще хидратираш тялото си ( все пак е ВОДОрод) - отново си в голяма заблуда. Поне нищо няма да ти стане ... ако все пак водорода не е в такива концентрации че да не остане кислород за дишане. Съгласно този лист за безопасност: http://solbulgaria.eu/files/H2.pdf водорода не е токсичен и не се натрупва в организма.

sorrry:
Някой пак открива топлата вода. Света вече е залят с апаратчета от всякакъв вид и форма за водородна вода с отрицателно ORP. Би трябвало на повече хора да им е ясно свойството на такава вода. Лично от както се занимавам с електролизери, постоянно си барбутирам. Ето едно най- обикновено търсене в GOOGLE-то: https://www.google.bg/search?q=hydrogen+water&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjerZ3R6-rmAhWptIsKHfvPDQAQ_AUoAXoECAwQAw&biw=1680&bih=905 Както ви е кеф. С батерии, с кабел, прозрачни и мигащи с говорещи дисплеи... А при нас ЧУДО НЕ ВИЖДАНО!

PyroVeso:
Пичове, не се занимавайте с глупости. Съвсем сериозно ви го казвам!
По-добре си припомнете Питагоровата теорема или как се решават квадратни уравнения... Не в пъти, а в порядъци ще ви е по-полезно, отколкото да си губите времето с тези дивотии.

sorrry:

--- Цитат на: PyroVeso в Януари 04, 2020, 11:23:37 pm ---Пичове, не се занимавайте с глупости. Съвсем сериозно ви го казвам!
По-добре си припомнете Питагоровата теорема или как се решават квадратни уравнения... Не в пъти, а в порядъци ще ви е по-полезно, отколкото да си губите времето с тези дивотии.

--- Край на цитат ---

  Моля за пояснение. Кое са глупостите и защо си сериозен?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия