Алтернативни енергоизточници > Вашите експерименти

Eviva QMOGEN ротовертор

<< < (2/12) > >>

angel777:
     Здрасти. Защо  такъв скептицизъм. Гледай всички клипове внимателно,след това пак и пак и ще се убедиш,че това е реално работещо устройство. За този"фейк" EVIVA са искали от германските инвеститори 150 000 евро...
Мисля, че фейкове правят тези с пистолетите за горещ силикон, две моторчета и две магнитчета , за да събират прегледи и лайкове в Ютуб за жълти стотинки. Но тук..., какъв би бил смисъла, едва ли за прегледи в ютуб...Цяла група хора би трябвало да са психично болни, защо да се разиграва този театър...за слава...не мисля. А демонстрацията и фотосите не са една или две.
    Още нещо, според мен, за да търсим свободната енергия трябва да вярваме и в  чудеса, в буквалния и в преносния смисъл. А аз съм вярващ и вярвам в такива. Пол Бауман е получил схемата на Тестатика по време на молитва и медитация. Едни и същи експерименти  се провеждат от различни хора и резултатите са различни, защото крайният резултат зависи и от човека, който провежда опита и експеримента, от неговите мисли, очаквания и вяра, това твърди цяла една книга, на която и забравих името :) А парите не са такъв проблем, а не са и толкова много. :)
Ще замеря това ,което предлагаш и ще пиша.

gvg:
Браво бе човек точно така се постигат резултати,не обръщай внимание на "знаещите" щото в крайна сметка и отрицателния резултат пак е резултат и като се разбере грешката се получават нещата.Тъкмо си мислех че форума взима друг обрат и веднага спънки.Дори да няма резултат се трупа опит където в подходящ ще е много полезен.Виж другите теми как е натрупан опит да се отрича всичко и се убива ентусиазма на хората.Ако всички така работят като теб щеше вече да има друг облик на форума и нямаше всички теми да си приличат като 2 капки вода. То не идва само трябва сериозна работа в търсене на СЕ.Ще  има хиляди опита но ще излезе един наистина работещ.ПОЗДРАВИ

Радико:
,Angel777 Няма да те убеждавам колко, как и защо е безсмислено начинанието ти. Само бих ти цитирал "постулата на Хорнет" който гласи:
Когато всичките ви оригинални идеи за провеждане на даден експеримент се окажат безплодни, прочетете инструкциите по въпроса.
Точно в този форум няколко човека сме го обяснили надълго и нашироко по няколко пъти всеки. Както и да е. Пиша защото си написал, че си се сдобил с шест киловатов асинхронен генератор. Ако вече ти е излишен или когато решиш, че ти е излишен имай в предвид, че проявявам интерес към такъв за една действително полезна разработка.

ventsy74:
Ангел 77
Ако Н. Тесла беше следвал постулата на Хорнет още щяхме да си светим на газени лампи.

angel777:

--- Цитат на: ventsy74 в Май 06, 2019, 10:22:30 pm ---Ангел 77
Ако Н. Тесла беше следвал постулата на Хорнет още щяхме да си светим на газени лампи.


--- Край на цитат ---
Това ми хареса!  !    :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия