Автор Тема: Eviva QMOGEN ротовертор  (Прочетена 132977 пъти)

Активен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Eviva QMOGEN ротовертор
« Отговор #15 -: Май 07, 2019, 02:59:53 pm »
Радико, не мой с лошо. Ако заместя всяка идиотия във форума с фразата "аз съм идиот", няма да остане друг текст  ;).

angel777, честно казано не разбирам, как и защо има толкова много хора, които въпреки хилядите коментари на други, минали не веднъж през заблудите, широко разпостранявани в мрежата, пак се хвърлят да хабят сили и средства и да гонят "михаля".
Включително и в този форум, който не е от вчера, има безумно количество коментари по тази толкова изтъркана тема.
Излишно е да казвам, какъв е резултатът. За разлика от другите, аз няма да ви похваля за вложените усилия и средства, защото не виждам нищо различно от всички установки дискутирани преди вашата. Да не говорим, че доколкото разбирам от коментарите ви, работите на сляпо, надявайки се на някакво чудо, произтичащо от две-три и повече заземявания и т.н.
Моля, не разглеждайте коментара ми като някаква лична нападка, напротив боли ме, когато постоянно виждам хора инвестиращи време и пари в "безумни" идеи. Естествено това си е ваш проблем, и никой не може да ви откаже явно, но все пак се замислете и отделете време да попрочетете малко повече по темата. 

Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Re: Eviva QMOGEN ротовертор
« Отговор #16 -: Май 07, 2019, 04:11:28 pm »
Може ли да кажа нещо?
Аз съм от 16-и апартамент и ако искайте четете или слушайте.

Ротовертера е факт! другари, постановката е до болка позната с малки изключения.  ;)
Никой няма да Ви каже тънкостта в ефир, бъдете сигурни, много буквално се взимат нещата и затова не вървят.

Само ще кажа, че който е видял механичен вариант на живо, само той започва да мисли и експериментира в електронен вариант който пак според мен е много по-прост. Заблудата, както и простотията, ходи по хората - пак факт.  ;)
Нима някой си мисли, че два мотора могат да се самоподдържат? - не естествено.
Там е работата, да накараш някои кьопави физични закони да бачкат за теб... то и при хората е така.  :)
Не смазвайте мечтите на готините хора!
Човека Ангел е почнал да прави нещо, а Вие го кепазите щото хвърлил едни пари, няма смисъл...  ;)

Ще дойде ден, когато този форум ще стане за ташак, защото бая умници са извъдиха тука и това предстои в близко бъдеще.
Мисля бях прагматичен, но пък и малко голословен.  :)
Успех в Бедини-генераторчетата, ННО горелките, Тесла-трафчетата и въобще всичко добро Ви пожелавам!  ;)

Активен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Eviva QMOGEN ротовертор
« Отговор #17 -: Май 07, 2019, 05:22:10 pm »
Цитат
Ротовертера е факт! другари, постановката е до болка позната с малки изключения.  ;)
Никой няма да Ви каже тънкостта в ефир, бъдете сигурни, много буквално се взимат нещата и затова не вървят.

Само ще кажа, че който е видял механичен вариант на живо, само той започва да мисли и експериментира в електронен вариант който пак според мен е много по-прост. Заблудата, както и простотията, ходи по хората - пак факт.  ;)

Така е, заблудата и простотията ходи по хората. Проблема обаче е, когато едни прости хора се правят на много умни и твърдят, че са от тези, хванали господ за шлифера. Пак същите твърдят, че нещата били въпрос на някаква тънкост видиш ли, която останалите "недоскиф", щото са прости. Пък и доколкото разбирам "готините хора" са тези които изповядват максимата "Залудо работи, за лудо не стой." Е смело мога да заявя, че и аз бях от тези, при това доста години, макар че ротовертер не съм правил  ;).

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Eviva QMOGEN ротовертор
« Отговор #18 -: Май 07, 2019, 05:40:34 pm »
................
Ще дойде ден, когато този форум ще стане за ташак, защото бая умници са извъдиха тука и това предстои в близко бъдеще.
...............

Станал е - и то отдавна.
Един да се появи който прави нещо на практика - и вече е идиот и т.н.
ДА ВИ Е ХРУМВАЛО УМНИЦИ, ЧЕ НЕ ЗНАЕТЕ ВСИЧКО НА СВЕТА???
Например, че може да се създава етерен вихър и самозахранването да е базирано на него - както при много други подобни електромеханични, флуидно-механични и дори чисто механични устройства??? Сърл, Шаубергер, Орфиреус - само споменавам няколко най-бележити и свръхдоказали се хора с такива машини.
Бре... Вие сте по велики от тях ли, надувковци.............


Активен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Eviva QMOGEN ротовертор
« Отговор #19 -: Май 07, 2019, 06:16:49 pm »
caduceus, аз не пиша и не коментирам нищо в твоя форум. Не коментирам твоите "ташаци" и прочее световно признати корифеи, оргонисти. Този форум е различен от твоята секта наречена "гараж" и твоите поклонници. Не мога да разбера с какво право изказваш мнения, при това от позицията на някакъв гуру. Като гледам количеството население, което си плаща сметките за ток и налива гориво в колите си, да разбирам ли, че ти не си от тях. И всичко ти е пределно ясно, ама нямаш време за това онова. Пък и как да имаш време, като си превърнал убежденията си в бизнес, а и вярващи колкото щеш.   

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Eviva QMOGEN ротовертор
« Отговор #20 -: Май 07, 2019, 06:29:34 pm »
dymelsoft, на въпроса ви:
angel777, честно казано не разбирам, как и защо има толкова много хора, които въпреки хилядите коментари на други, минали не веднъж през заблудите, широко разпостранявани в мрежата, пак се хвърлят да хабят сили и средства и да гонят "михаля".
си отговаяте сам :) :
работите на сляпо, надявайки се на някакво чудо, произтичащо от две-три и повече заземявания и т.н.
Много от хората са така, ентусиасти искат да правят нещо но не разбират какво става, и понеже нямат основополагащи познания, разбирания, а и в много случаи интелект за интерпретиране на комплексни взаимодействия, се работи точно "на сляпо". Ако се самообразоват малко повече (както споменахте) да се понаучат, но не някой да им го "набие в главите", а те сами да достигнат до определено познание, и тогава ще има много по-малко неразбиране, най-малкото за неща които са повтаряни стотици пъти.

От друга страна, трябва да се отбележи, е много по добре, така хората да си прекарват времето, като най-малкото има ентусиазъм и идея (независимо дали е правилна или не), отколкото на масата пред сериозна мръвка и чаша алкохол, гледащи глупостите по информационните тръби.

Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Re: Eviva QMOGEN ротовертор
« Отговор #21 -: Май 07, 2019, 06:34:53 pm »
caduceus, аз не пиша и не коментирам нищо в твоя форум. Не коментирам твоите "ташаци" и прочее ...
Ааааа, чакайте ся, мола Ви са! Не съм аз на никой ташак, оправайте са!   ;D
Солташаци много и корифеи, зависи къде и как да и ще заложиш...  ;D

Инак живота засега си е Ваш, живейте си го както искате!
мога да заявя, че и аз бях от тези, при това доста години, макар че ротовертер не съм правил  ;).
Там ти е грешката, опита с бединка и видя кво стана, сега опитай и с това - опитът смазва интелекта!  ;)
« Последна редакция: Май 07, 2019, 06:51:07 pm от Tanas »

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Eviva QMOGEN ротовертор
« Отговор #22 -: Май 07, 2019, 06:44:26 pm »
caduceus, аз не пиша и не коментирам нищо в твоя форум. Не коментирам твоите "ташаци" и прочее световно признати корифеи, оргонисти. Този форум е различен от твоята секта наречена "гараж" и твоите поклонници. Не мога да разбера с какво право изказваш мнения, при това от позицията на някакъв гуру. Като гледам количеството население, което си плаща сметките за ток и налива гориво в колите си, да разбирам ли, че ти не си от тях. И всичко ти е пределно ясно, ама нямаш време за това онова. Пък и как да имаш време, като си превърнал убежденията си в бизнес, а и вярващи колкото щеш.

Ти какво си се загрижил за заблудата, нека заблудените сами си я осъзнаят. Не чувстваш ли че убиваш всякакъв ентусиазъм по този начин, а той е много важен, макар и да са тръгнали по погрешен път, ентусиазмът на търсещите не трябва да се пречупва.

Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Re: Eviva QMOGEN ротовертор
« Отговор #23 -: Май 07, 2019, 07:00:34 pm »
ентусиазмът на търсещите не трябва да се пречупва.
Така е технократе, така е рибарю мой въдичарю!  ;D
Много си прав за всичко което твърдиш по презумпция, следя всичките ти постове с интерес!

Много добри изказвания имаш, много напипани и с повърхностна чистота, браво!

Ако има повече такива като теб у форума, надявам се всички ще сме щастливи!
Много си добър, евала!

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Eviva QMOGEN ротовертор
« Отговор #24 -: Май 07, 2019, 07:05:42 pm »
Така е технократе, така е рибарю мой въдичарю!  ;D
Много си прав за всичко което твърдиш по презумпция, следя всичките ти постове с интерес!

Много добри изказвания имаш, много напипани и с повърхностна чистота, браво!

Ако има повече такива като теб у форума, надявам се всички ще сме щастливи!
Много си добър, евала!

Чак пък много добър, едва ли, и аз си имам кусури :) но по риболова съм добър, без хвалби ;) вчера хванах голяма бяла риба ;)

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Eviva QMOGEN ротовертор
« Отговор #25 -: Май 07, 2019, 07:52:41 pm »
Ти какво си се загрижил за заблудата, нека заблудените сами си я осъзнаят. Не чувстваш ли че убиваш всякакъв ентусиазъм по този начин, а той е много важен, макар и да са тръгнали по погрешен път, ентусиазмът на търсещите не трябва да се пречупва.
"На чужд гръб и сто тояги са малко"
Технократе-брате, за разлика от твоето философстване из форума, ентусиазма на хората им коства ВРЕМЕ, ПАРИ и ТРУД. Целта на този форум е да споделяме постигнатото и да не се повтарят вече проверените грешки, а не всички да блъскаме с глави една и съща стена.
П.п. все още очаквам обещаните две планки стегнати с болт. Надявам се най накрая всички да разберем какво друго, освен на чешеш клавиатурата и си бършеш г***за след тоалетна, можеш с тези две леви ръце.

Неактивен angel777

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 10
  • Скайп: angelkolevsv
Re: Eviva QMOGEN ротовертор
« Отговор #26 -: Май 07, 2019, 08:03:37 pm »
Хора...нищо лично, но някои коментари тук ми звучат като на учени от Българска Академия на Науките.. :D
Аз ли обърках нещо, на форума пише, че е за свободна енергия. Свободната енергия предполага и свободно мислене.
Със стари догми и постулати няма да стане. Аз ви показвам моето "мазе". Покажете и вашите мазета, ако има работещ модел на СЕ.
На всеки е ясно,че обикновен мотор задвижващ обикновен генератор няма как да се самозахрани. И когато се намери начин как да стане, то не става по учебниците и теориите, които сме учили, защото там такива "филми" като свободна енергия няма. Те затова и са измислени така, че да скрият и отрекат свободната енергия.
Така, че не го преживявайте толкова, генераторите са мои, парите са мои, ако ще и с педали мога да ги въртя или с космически лъчи от Алфа от Кентавър...  :)
« Последна редакция: Май 07, 2019, 08:29:23 pm от angel777 »

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Eviva QMOGEN ротовертор
« Отговор #27 -: Май 07, 2019, 08:14:25 pm »
"На чужд гръб и сто тояги са малко"
Технократе-брате, за разлика от твоето философстване из форума, ентусиазма на хората им коства ВРЕМЕ, ПАРИ и ТРУД. Целта на този форум е да споделяме постигнатото и да не се повтарят вече проверените грешки, а не всички да блъскаме с глави една и съща стена.
П.п. все още очаквам обещаните две планки стегнати с болт. Надявам се най накрая всички да разберем какво друго, освен на чешеш клавиатурата и си бършеш г***за след тоалетна, можеш с тези две леви ръце.

И ти ли се загрижи за хорските пари и времена ;D Ми що не станеш благотворително дружество тогава  ;D, ако всички мислеха така снобски като теб, никога нямаше да го има научният и техническият прогрес. Защото и в началлото на 20 век, са отделяни огромни средства и време, за постигането на много технологии, които са се смятали за бита карта от тогавашният научен елит.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Eviva QMOGEN ротовертор
« Отговор #28 -: Май 07, 2019, 09:08:35 pm »
Цитат
На всеки е ясно,че обикновен мотор задвижващ обикновен генератор няма как да се самозахрани.   
Точно така е и от там идват неуспехите ти. Защото ти слагаш "обикновен" електродвигател и "обикновен" генератор. Когато сложиш "СЕгенератор" нещата може и да станат. И "СЕдвигател" да сложиш пак ще стане. Да ама такива не се продават даже още не са измислени. Та така първо намери "СЕгенератор" после прави ротовертер с него.

Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Re: Eviva QMOGEN ротовертор
« Отговор #29 -: Май 07, 2019, 09:41:57 pm »
,Angel777 Няма да те убеждавам колко, как и защо е безсмислено ...  Ако вече ти е излишен или когато решиш, че ти е излишен имай в предвид, че проявявам интерес
;D Радико, значи отказваш човека за да му вземеш генераторчето  ;D
Бахта у СЕ-ешника, честно  ;D  Добър си, ма мисля няма ти са върже  ;D ;D