Автомобили, топлинни машини, алтернативни горива > Електроника в автомобили и мотоциклети

Реле-регулатор Bosch

<< < (6/6)

juliang:
При някои модели автомобили пробега се пази на 2,3, че и на 5 места. Също така има и косвени броячи да се засече несъответствието. Примерно компютъра за въздушните възглавници брои часовете, в които е бил в готовност да ги отвори. Километри се пазят при някои модели и в ключа/картата за палене. На някои автомобили с автоматична скоростна кутия в нейния компютър също се държи броя изминати километри.
Ако няма съответствие на километрите в отделните блокове или часовете спрямо километрите показват, че колата се е движела със средна скорост примерно 2 км/ч... правете си изводите.

Радико:
Така е. Колкото е по скъпа колата толкова е по трудно да се манипулира.

ventsy74:
Е предполагам тия по скъпите и съвременни коли са трудни, ако не и невъзможни за манипулаций, но това дето съм го разглобил е сценик 1 рх. При него трябва да се получи. Не че съм тръгнал да лъжа някои в километрите а ми стана интересно дали би било възможно. А разглобеното табло е за да сменя кожуха на парното, една от жалюзите е счупена и духа само топло.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия