Автор Тема: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева  (Прочетена 47555 пъти)

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #60 -: Април 09, 2019, 01:05:07 pm »
По скоро гмгто е за баня!
От ЕДМ може да се научи нещо..

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #61 -: Април 09, 2019, 01:31:31 pm »
Яааа, станало напечено!!!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #62 -: Април 09, 2019, 01:39:36 pm »
Дооообре, баннат си, разбрахме, че в Сливен останаха само цигани!
Търси му колая  ;D
"Бит и ебан насищане нямат"...е казал народа!
Танас-GMG, чудя ти се, възрастен човек си, брадата ти побеляла, кЪт на дядо Мраз, съсухрил си се, спаружил от цигари и алкохол, старюха и зиргиль ряпа да яде пред теб, защо така бе човек акъла ти е като на малко цигане? На твоите години дядка, човек се предполага, че трябва да е поулегнал, по философски да гледа на нещата.

Виждам, че при теб полудяването от търсене на СЕ се е отразило сериозно на мозъка ти, с недомлъвки се опитваш да се представиш на изобретател, както го правеше едно време, кога ти "наритах задника" публично и още оттогава ти държи влага и искаш още и още и още, ненаситний.  :D

РаБираш ли?

Само за тези които не знаят историята на форума:
Преди 10-тина години се появи GMG. Не мога да отрека, трудеше се той по посока СЕ - браво за което, но в един момент, като осъзна, че е загубил голяма част от времето на земното си пребиваване в празни надежди, реши, че ще се представи, като такъв, направил вечното фенерче. Лъга, лъга, лъга - дъртия му циганин  :D, и тогава един EDM electronics в качестото си на разбивач на митове, разконспиратор и психотерапевт, го разобличи и Алтиум - тогавашния администратор, който беше твърд и непоколебим /браво за което/, го изхвърли, като кирлив фес от форума. После това недоразумение отново мутира, но вече с други моногникове и отново се налага ЕДМ да влиза в нещатната си роля, не защото му се иска, а защото това нещо иска ли иска, по закономерността на горната поговорка.... :D

Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #63 -: Април 09, 2019, 02:38:33 pm »
Твоя принос в пишенето на глупости не ме вълнува, виждаш ли колко време си загуби за да ми отговориш?
Човек ако живее средно 80 години, губиш една трета от живота си в четене на мистики и ходене по интернет, а в същото време го отричаш.

Кажи сега, нормален ли си или се правиш на такъв?
Дали съм се превърнал в този или онзи, това е моя воля, фенерчето дали съществува или не, пак е избор - но ти ЕДМ ще останеш неук за постиженията защото си балсамиран и едва ли в този живот ще научиш за какво става дума.

Електрониката не е твоят път, бъркаш безобидни неща като заменяш N със P неща, което е реактив  в мисленето.
Оставяме всичко на страна, твоите кокошки какви яйца снасят?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #64 -: Април 09, 2019, 02:55:15 pm »
GMG, ще ти издам как те разконспирирах зад новониковете ти, да не мислиш, че аз като теб ще тръгна да питам администраторите, кой е тоя "ерудит" дето много знае, дайте ми координатите му :D:
И тогава и сега нямаш способността да се изразяваш. Няма последователност в мисълта ти и ако не те познава човек повече, трудно ще разбере абстрактните ти изрази. Какви са тези кокоши яйца, какви са тия балсамировки и т.н. - много простееш. Много, ама много се изложи с това видео и надписа отдолу, постигна точно обратния ефект.  :D

Знаеш ли, когато човек дори веднъж да излъже публично, той повече никога не може да върне доверието в себе си. В моите очи такива, като теб са от типажа търчи -лъжи, т.е. такива, дето като кажат нещо, просто се усмихни и го избъзикай тънко-тънко.  :D

Тук във форума има дузина такива, дето лъгаха публиката и в момента в който си покажат рогата, навират носа, има кой да им припомни.  :D И затова по-добре хуртувай, кът ти е насран гъзът.

Стана сериозен обаче, не усещаш ли?  :D Срамна е истината, нали?  :D
Колкото повече мърдаш, по-навътре влиза.  :D

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Дядо изобрети електрическа кола за 700 лева
« Отговор #65 -: Април 09, 2019, 03:43:26 pm »
Темата се заключва!