Форум > Мошеници и изгонени потребители от форума

Вън мошениците от форума!

<< < (12/13) > >>

Vector:

--- Цитат на: технократ в Март 28, 2019, 07:13:12 pm ---Това ли

Поясни ако обичаш, нещо не схващам мисълта ти.

--- Край на цитат ---
Щом не схващаш!не си чел достатъчно...чети повече :)

технократ:

--- Цитат на: Vector в Март 28, 2019, 07:18:24 pm ---Щом не схващаш!не си чел достатъчно...чети повече :)

--- Край на цитат ---

Вероятно се оправдаваш. Ти обясни, пък после ще видим дали съм разбрал или не.

Vector:

1000лв даваш ли?като те мързи да четеш..
Той и Мишо го мързи да си намери два магнита ,ама поне дава 1000лв.
Тънко искаш да минеш ;)

EDM electronics:
Колеги,
придържайки се към темата на форума: ...мошениците.....
искам да направя предложение заглавието да се измени на "полуделите" и да стане: Вън полуделите от форума!  :D И не е смешно, не гледайте, че аз се смея, защото се смея със сълзи, т.е. плача, смеейки се.  ;D

Считам, че "мошеник" е този, който съзнателно въвежда в заблуждение, за да извлече за себе си изгода, изразяваща се в придобиване на слава на "изобретател", примерно, като Никола Тесла. Т.е. има проява на съзнателна воля и умисъл. Но аз такъв "мошеник" не съм срещал, защото съм забелязал, че при всички тях, регистрирани във форума, липсва съзнание на деянието при въвеждане в заблуждение.

Считам, че винаги се касае за несъзнателно заблуждение, следствие на параноя, шизофрения, халюцинации, чуване на гласове, разговаряне с духове и т.н. Т.е. тези хора не го правят съзнателно, те действително се възприемат за Никола Тесла.  А ние -НЕ изобретателите не можем да им се сърдим. Мдааа..... :D

И кви 5, кви 1000 лв. говорите тука, колеги, плашите ме.  ;D

Vector:

Гласували 23
7+8+10…?
Не ,няма мошеници в форума ,само нежни гейчета като това по горе :)
Хайде сега нежни гейчета да премахнете бана на Енталпии!
П.п.низо админ!

Въвеждам ти 3 дневно ограничение за писане! Искрено се надявам да оцениш жеста ми, понеже подобни постове са предпоставка за незабавен БАН!/А/

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия