Автор Тема: Вън мошениците от форума!  (Прочетена 121578 пъти)

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: Вън мошениците от форума!
« Отговор #15 -: Март 26, 2019, 01:46:38 am »
   Явно не си прочел какво бях писал по-рано. Пак повтарям - когато въпросният двигател е започнал да отдава мощност без при това да консумира видимо някаква енергия, руските учени, които били в комисията, възкликнали: "Какви хлебарки въртят този двигател?!" Всъщност той засмуква топлина от околното пространство предполагам докато течният бутан е извън цилиндъра. Аз напълно вярвам в компетентността на Стефан Маринов, още повече, че и аз тогава разбрах диаграмите. Характерното при тях е, че имат кривина като при леда, т. е. има "аномалия". Знаем как водата при замръзване се разширява и върши работа като чупи скали, тръби и т. н. Не влизам в детайли, защото в момента се интересувам от други неща и нямам време да се задълбавам и да ви давам готова смляна информация. Казвам само, че има начин. Който търси, намира.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Вън мошениците от форума!
« Отговор #16 -: Март 26, 2019, 02:01:19 am »
Димов, досега майтап или сарказъм...стига.
Говоря сериозно - никой не оспорва посочените от теб принципи.

"Случаят Енталпий" е уникален! Въпросът не е в принципите, а в човека! А човекът е...маниак!
И по-лошото е, че изобщо не го осъзнава!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Вън мошениците от форума!
« Отговор #17 -: Март 26, 2019, 08:47:38 am »
   
п. п. И Стефан Маринов не се е самоубил, а е бил убит и то по сценарий. Гледах поне два филма, правени далеч преди смъртта му, в които подробно се показва как стават тези убийства да приличат на самоубийства.

Най-достоверни са фактите и обстоятелствата от филма, другото не е вярно  ;D. Не е нужно да познаваш някого лично, за да ти е известно нещо за него. Източниците са най-различни, официални, неофициални, такива на болни конспиратолози и пр. Но ето какво пише за него в Уикипедия:

Стефан Маринов е български физик, научен и политически дисидент.
През 1966 година публично разгласява отказа си да служи на разузнаването. Медицинска експертиза го обявява за параноик и е затворен в психиатрия за седем месеца. БАН го отчислява от научна работа. През 1974 той отново е изпратен в психиатрия, откъдето успява да избяга. Маринов търси убежище в американското посолство, но служители на посолството подават сигнал до милицията и той е пребит и арестуван. През 1977 година е екстрадиран в Белгия, а после се мести в САЩ, Италия, Франция и Австрия. През 1980 планира да се самозапали пред съветското посолство в Париж, но е арестуван от френската полиция и изгонен в Италия.[1]

Основател и директор на Институт по фундаментална физика в Грац (Австрия), основател и издател на журнала Deutsche Physik. С експериментални и теоретични изследвания Маринов обосновава възгледи, които противоречат на текущо приетите разбирания, особено в областта на релативистката физика.


Не знам какво е изобретил, знам че е правил макет на тестатика, но е служел само за украшение. Самозапалването обаче говори много за психическото му здраве. Познавам и други хора, които са правили опити за самозапалване, те никак, никак не са добре с психическото си здраве - слава Богу, живи са. Няма нормален човек, който да е искал да се самозапалва. Дори онези, които се запалиха в името на Демокрацията са пълни глупаци - те умряха за някаква химера, а демократите си напълниха тумбаците и разпускат на екзотични острови, дори познавам такива дето си купиха цели острови барабар с населението в тях - а те никога не са искали да се самозапалват  ;D.
« Последна редакция: Март 26, 2019, 09:39:57 am от atos »

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: Вън мошениците от форума!
« Отговор #18 -: Март 26, 2019, 01:32:01 pm »
   Ами ето, много хубава биография на един силен и морален човек и изключително интелигентен. Чел съм му трудовете и съм впечатлен не само от обема научна работа, която е извършил, но и от логическите му разсъждения, водещи до нови формули във физиката. В науката все още има доста неясни места и грешки в теорията и ако не са такива учени като Стефан Маринов, все още щяхме да се возим на каруци и да орем с добитък.
   Пък това, че е отказал да служи на насилници и на хора, които злоупотребяват със свободната воля на хората, само му прави чест. А за американското посолство е направо смешна и тъжна ситуацията. Уж американците са за свободата пък са го върнали на нашите ганьовци да го пребиват като куче. Но какво да очакваме от енергийната мафия, тя действа в международен план. Не случайно стана плавен преход от социализъм към капитализъм, толкова плавен, че без да се усетим загубихме голяма част от икономиката си.
   А номерът със "самозапалването" е само трик за привличане на вниманието. Ако мен ме бяха били наши и чужди толкова много, колкото него, щях да действам по съвсем различен начин. Особено сега, когато медиите са относително свободни и всеки може "да вземе думата" и в интернет да размаже с критика бездарната система.
   Що се отнася до пренебрежителното отношение към игралните филми - много е неуместно понеже това не е теория на конспирацията, а направо практика. Знам го на свой гръб. Години след случките, които ми се случиха, после ги гледах като планирани операции от филми, правени години преди това. Направил съм пълен анализ на стотици филми, може би поне 400. В тях разбира се има много пресилени моменти, но е важно посланието, което носят. Отвори някаква информация за заглавията на американски филми примерно за периода 1900 - 2000-та година и ще видиш какви са заглавията. Повечето са за смърт и разрушения. Малко като в онзи виц, където Парцалев пита една продавачка в книжарница: "А бе другарко, нямате ли нещо за живите? Да другарю, имаме - "Живият труп"
   Така че, по света "вампироиди" много и всички искат да пият народната кръв. Въпросът е защо народът се оставя да го тероризират безнаказано?
   п. п. Един от опитите, които Стефан Маринов е провел, е измерване на скоростта на Земята в космоса чрез лазерен лъч и два въртящи се перфорирани диска. Опитът е проведен в продължение на 6 месеца като строго се е спазвала научната прецизност в измерването.

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Вън мошениците от форума!
« Отговор #19 -: Март 26, 2019, 03:32:32 pm »
Цитат
п. п. Един от опитите, които Стефан Маринов е провел, е измерване на скоростта на Земята в космоса чрез лазерен лъч и два въртящи се перфорирани диска. Опитът е проведен в продължение на 6 месеца като строго се е спазвала научната прецизност в измерването.

Иване, това е опитът на Маринов с който опровергава теорията на Айнщайн, движение на земята спрямо абсолютната референтна рамка. Демек е доказал ефира , но той може да не е непременно някаква среда, а нещо по различно от среда.

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Вън мошениците от форума!
« Отговор #20 -: Март 26, 2019, 03:36:31 pm »
Здравей Иван Димов, подтикнат от твоя п.п. СЕ вдъхнових да напиша и първия си конструктивен и градивен пост.
   п. п. Един от опитите, които Стефан Маринов е провел, е измерване на скоростта на Земята в космоса чрез лазерен лъч и два въртящи се перфорирани диска. Опитът е проведен в продължение на 6 месеца като строго се е спазвала научната прецизност в измерването.
Да СЕ опитаме да повторим този един от многото опити на Стефан Маринов, светла му памет. Ся ,не знам дали е възможно такова повторение защото Ст.Маринов и Н.Т. са неповторими, но това ти ще кажеш като близък негов съратник. Всъщност, то не СЕ знае и дали изобщо имаме право да правим такива експерименти, но в името на СЕ-то можем да рискуваме, после ще пишат Стефан Маринов е измерил скоростта на Земята, а мазето потвърди(след години) резултатите.
Необходимите материали за самия експеримент едва ли ще представляват трудност. Лазерни лъчи колкото щеш в целия спектър на дъгата.  А два диска Вектора ги перфорира на цнц докато си пие кафето. За въртенето на вече перфорираните дискове трябва ти да кажеш, ляво ли, дясно ли, щото според един канон тука, това е от огромно значение и неразбирането му ще доведе до стряскаща баранщина.
А за продължителността на опита сякаш  сега е най-подходящото време, сега е равноденствие, до равнонощие -6 месеца.
Ще те те помоля само да дадеш някои насоки в областта на измерването, все пак не искаме да СЕ отклоняваме от строгата научна прецизност.
Благодаря!
Да напиша и аз един п.п.
Трябва само да внимаваме да не би резултатите да покажат някаква плоскост на Земята.

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Вън мошениците от форума!
« Отговор #21 -: Март 26, 2019, 03:41:47 pm »
Здравей Иван Димов, подтикнат от твоя п.п. СЕ вдъхнових да напиша и първия си конструктивен и градивен пост. Да СЕ опитаме да повторим този един от многото опити на Стефан Маринов, светла му памет. Ся ,не знам дали е възможно такова повторение защото Ст.Маринов и Н.Т. са неповторими, но това ти ще кажеш като близък негов съратник. Всъщност, то не СЕ знае и дали изобщо имаме право да правим такива експерименти, но в името на СЕ-то можем да рискуваме, после ще пишат Стефан Маринов е измерил скоростта на Земята, а мазето потвърди(след години) резултатите.
Необходимите материали за самия експеримент едва ли ще представляват трудност. Лазерни лъчи колкото щеш в целия спектър на дъгата.  А два диска Вектора ги перфорира на цнц докато си пие кафето. За въртенето на вече перфорираните дискове трябва ти да кажеш, ляво ли, дясно ли, щото според един канон тука, това е от огромно значение и неразбирането му ще доведе до стряскаща баранщина.
А за продължителността на опита сякаш  сега е най-подходящото време, сега е равноденствие, до равнонощие -6 месеца.
Ще те те помоля само да дадеш някои насоки в областта на измерването, все пак не искаме да СЕ отклоняваме от строгата научна прецизност.
Благодаря!
Да напиша и аз един п.п.
Трябва само да внимаваме да не би резултатите да покажат някаква плоскост на Земята.

Резонно е да се репликира този опит на Маринов от член на форума "Мазето". Така ще се прочуе надлъж и нашир нашият форум. Някой може ли да даде чертежите и схемите и нуните материали и апарати, и да запрятаме ръце. ;)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Вън мошениците от форума!
« Отговор #22 -: Март 26, 2019, 03:50:24 pm »
И колко е тази скорост на земята според Ст. Маринов?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Вън мошениците от форума!
« Отговор #23 -: Март 26, 2019, 04:04:18 pm »
Резонно е да се репликира този опит на Маринов от член на форума "Мазето". Така ще се прочуе надлъж и нашир нашият форум. Някой може ли да даде чертежите и схемите и нуните материали и апарати, и да запрятаме ръце. ;)
Хахахаххххаааа.... ;D, и кой да е този някой дето ще репликира? - всеки друг, но не и аз, нали така?  ;D

И този някой кое да репликира, кое работещо нещо то Маринов да е това, не говоря за теории, а за реални действащи  прототипи?  ;D
Ми то няма такива! Маринов никога не е правил работещ прототип, работещ, работещ.....да кажа ли пак - работещ?

И да, имаше член на форума, който вложи доста време в репликация на тестатика - Velstar от Девин. Докато работеше по проекта поддържахме контакт, но в последствие разбрах, че теорията и всичко дето беше изчел по въпроса не съвпадаше с реалността. То не бяха електростатики, плексигласи, четки, трафове, лайденски стъкленици и т.н.

Не ми е известно на земното кълбо някой да е репликирал тестатика, камо ли Маринов.

Мои много близки приятели живеят в Швейцария. Накарах ги да отидат в това градче на тестатика /в Швейцария разстоянията са много по-кратки от България/ и те отидоха. Питали тоз-оня, но никой не бил чувал за такова нещо. Никой не знае там в околията що е туи тестатика, сигурно илюминатите ги следят  :D.


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Вън мошениците от форума!
« Отговор #24 -: Март 26, 2019, 07:29:08 pm »
Безмълвния, сувенири ли ни показваш? Ням ли си?

Когато фактите говорят и боговете мълчат.
Сувенири, сувенири......  :D ... от 10$....

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Вън мошениците от форума!
« Отговор #25 -: Март 26, 2019, 07:43:54 pm »
Ето за биографията на дискутираната персона
https://www.parallelreality-bg.com/statii/alternativa/87-2011-01-23-13-44-43.html

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Вън мошениците от форума!
« Отговор #26 -: Март 26, 2019, 07:44:59 pm »
Безмълвния, сувенири ли ни показваш? Ням ли си?

Когато фактите говорят и боговете мълчат.
Сувенири, сувенири......  :D ... от 10$....

Ето тук прочети, че Маринов репликирал тестатика.
https://delo.bg/world/prof-stefan-marinov-sazdatelyat-na-mashina-koyato-proizvezhda-elektroenergiya-ot-nishtoto/

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: Вън мошениците от форума!
« Отговор #27 -: Март 26, 2019, 07:46:47 pm »
   Ако някой има възможности и желание да се занимава с наука, в библиотеката на форума има книги на Стефан Маринов, там всичко е описано подробно. Но експериментът не е много прост, че да може да го повтори всеки непрофесионалист. Твърде много време ще ми отнеме да се захващам с такава работа. Сега имам куп задачи и се чудя коя по-напред да свърша.
   Стефан Маринов може и да не е направил някакво действащо СЕ, но ако не беше той едва ли някой сега щеше въобще да е чувал за такива неща. Пък и в науката има голяма цензура, която е трудно човек да заобиколи. Едно време търсачите на СЕ са ги обявявали за луди без медицински преглед, а сега цели форуми пишат и обменят мисли по въпроса. Значи има напредък. Съжалявам, че няма поне още 20 човека на моя акъл за да ви покажа истинските си способности в изобретателската дейност. Това е тежък труд и доста неблагодарен даже и ако човек има успех в разработките. Не случайно изобретателите са много малък процент от общото население. Повечето хора гледат лесното и бързото, и въобще не се сещат да благодарят на изобретателите за машините и съоръженията, които ежедневно използват.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Вън мошениците от форума!
« Отговор #28 -: Март 26, 2019, 08:08:44 pm »
Ето тук прочети, че Маринов репликирал тестатика.
https://delo.bg/world/prof-stefan-marinov-sazdatelyat-na-mashina-koyato-proizvezhda-elektroenergiya-ot-nishtoto/
Винаги съм се чудил, как може толкова възрастни хора да са толкова наивни. Безсмислено е да обяснявам защо.

Няма какво ново да ми покажете и изненадате. Тук съм от началото на форума и това което за вас е новост, откритие, за мен е потретено до втръсване.
Колега, ако ти посоча някаква произволна статия с извънземни, ще повярваш ли на написаното там? - хахахахха.... ;D

Обръщам се към всички дядки и наивници в мазето.нет:
Разберете, нещата не се доказват с посочване на някакво писане, статии, филми, нещата се доказват с реални практически прототипи - демонстрации, свидетели, документи, експертизи. Нещата не се доказват и с радиестезични махала, алабалистки уреди за измерване на оргон, екстрасензорни усещания, разговаряне с духове и т.н. идиотии.

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Вън мошениците от форума!
« Отговор #29 -: Март 26, 2019, 08:16:44 pm »
Винаги съм се чудил, как може толкова възрастни хора да са толкова наивни. Безсмислено е да обяснявам защо.

Няма какво ново да ми покажете и изненадате. Тук съм от началото на форума и това което за вас е новост, откритие, за мен е потретено до втръсване.
Колега, ако ти посоча някаква произволна статия с извънземни, ще повярваш ли на написаното там? - хахахахха.... ;D

Обръщам се към всички дядки и наивници в мазето.нет:
Разберете, нещата не се доказват с посочване на някакво писане, статии, филми, нещата се доказват с реални практически прототипи - демонстрации, свидетели, документи, експертизи. Нещата не се доказват и с радиестезични махала, алабалистки уреди за измерване на оргон, екстрасензорни усещания, разговаряне с духове и т.н. идиотии.

Ма ти само можеш да хихикаш като малоумен. Ми обори тогава че въпросната личност не е пресъздал тестатика. Аз не твърдя обратното, твърдят го разни интернет медии. И престани да си даваш вид на много начетен, не си личи.