Алтернативни енергоизточници > Други генератори на електрическа енергия

Генератор Helios

<< < (2/39) > >>

x_name41:
генераторът ми харесва, поздравления Voter, имате един лайк от мен

mindos:
Имам такива материали, Слънцето като ги нагрее от едната страна, от другата замръзват.

Проблема е спойката между тях, би ли дал съвет как да ги споя, заваря или съединя.

Явно си врял и кипял в тези технологии, ще бъде интересно да покажеш нещо от "кухнята".

П.п. Entalpii, към теб ми е въпроса.

Аtos:

--- Цитат на: mindos в Март 02, 2019, 12:19:50 pm ---Имам такива материали, Слънцето като ги нагрее от едната страна, от другата замръзват.

Проблема е спойката между тях, би ли дал съвет как да ги споя, заваря или съединя.

Явно си врял и кипял в тези технологии, ще бъде интересно да покажеш нещо от "кухнята".

П.п. Entalpii, към теб ми е въпроса.

--- Край на цитат ---

Много интересно, макар и да звучи невероятно!!!
Дай малко информация за тези материали? Туку-виж на някой техничар му хрумнала идея?

Voter:
Генераторът не е задължително да бъде сложен и труден за реализация. Щом mindos не желае, нека не се връща в ерата на Тесла.
За Entalpii вие явно не сте от почитателите на безплатната енергия. Използвате един от любимите похвати на нейните врагове. Отклоняване от темата в друга насока, (Хладно електричество).
Благодаря на x_name41 за лайка!
Генераторът е прост за изпълнение, и евтин за реализация. Моята мечта е той да си остане в границите на България.
А не като изобретението на Юл Браун (Илия Вълков) да се произвежда по света. Браунови генератори се произвеждат в 12 държави, едната от които е Румъния. В България която е родината на Браун, българските „учени” все още умуват, и не се произвежда.

krasias:
Voter, и сега какво измислил си генератор и сега чакаш някой да го направи и да ти каже дали работи. Странно защо още не си го направил, то само като ти гледам сметките, и това дет вярваш на Тиртха май ми става ясно.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия