Животът- начин на употреба! > Неконвенционални практики и учения

Структурирана вода

<< < (3/5) > >>

montanar:
epwpixieq-1 принципите за подобието каквито ползвате тук са типични псевдонаучни и абсолютно недоказани - и преди да обвиниш другите в слаба информираност е нужно да се чувстваш способен да защитиш твърдението си - колкото хомеопатията е научна толкова и твърденията за структурирана вода са такива и това важи до доказване на противното.

И обърни внимани на следното което е превела съвесно жената

--- Цитат ---Например слагаш чиста вода в буркан, после слагаш кристал, оставяш я на слънчева светлина и би трябвало да получиш структурирана вода...
--- Край на цитат ---
Знчи ш сложа една хартия върху 5 лева и ш получа още 5 лева  ;D и това ако не е смешно ............

Радико:

--- Цитат на: rumen21 в Февруари 21, 2019, 03:29:43 pm ---До тук нищо конкретно ....., темата не е толкова лесна колкото изглежда .

Добре ,хайде да започнем отначало с въпросите :

1. Какво представлява структурираната вода ?

2. Как се определя или изследва получената структура ?

3. Как въздейства на организма ?

Просто се надявам на който му е ясно всичко  , да даде  конкретни разяснения , които лесно да могат да се проверят.

--- Край на цитат ---
И хиляда пъти да ги зададеш тези въпроси все ще е напразно. Ти сега ПИТАШ НЕВОЛЯТА.  И да ти кажа в България определено има проблем с легловата база в психиатричните заведения поради което можеш да получиш хиляди "категорични" отговори. Не се занимавай с глупости. Хората които могат да си позволят да експериментират по въпроса с достатъчен брой биологични единици за да направят достоверна статистическа извадка държат нещата в много висока секретност. Да се надяваш на достоверни любителски резултати е равносилно на това да се надяваш някой да построй "в руско деревнье" кораб ако не за пътуване до Марс то поне до луната да стига. То нали луната е много по близо от Марс що да не се събереме двама трима комшии и да си спретнем едно пацакало.

Радико:

--- Цитат на: montanar в Февруари 21, 2019, 07:11:08 pm ---epwpixieq-1 принципите за подобието каквито ползвате тук са типични псевдонаучни и абсолютно недоказани - и преди да обвиниш другите в слаба информираност е нужно да се чувстваш способен да защитиш твърдението си - колкото хомеопатията е научна толкова и твърденията за структурирана вода са такива и това важи до доказване на противното.

И обърни внимани на следното което е превела съвесно женатаЗнчи ш сложа една хартия върху 5 лева и ш получа още 5 лева  ;D и това ако не е смешно ............

--- Край на цитат ---
Хората на които вярваш, че уж били единствените творящи "истинска" наука имат точно толкова идиотски изказвания колкото и тези които осмиваш.
Във първия ми отговор по темата ясно съм посочил категорични доказателства по въпроса. Та за това атос е прав да трие. Аре отречи това което аз пиша що се хващаш само с писанията на болните мозъци. Щот ти е по лесно обаче знаеш ли какъв е човека се познава по това какви противници си избира. Та за това те съветвам да не си избираш за критикуване болни мозъци.

montanar:
Радико това което си посочил като пример за четвърто състояние ако имаш предвид ми прилича повече на преходен процес отколкото на конкретно състояние - разбира се може а се поддържа стабилно при конкретни условия но това в случая не важи щото говорим за вода която не е обвързана с конкретни параметри на средата в която се съхранява.

--- Цитат ---И, ако това бъде потвърдено, може да има приложение в някои области, като например нанотехнологията и биологията.
--- Край на цитат ---
- това ли ти е доказателството ......

rumen21:
 Арахая, ако това което се твърди за структурираната вода беше изследвано от някоя от точните науки , щях да споделя мнение . Това , че съм прочел  тук, там разни неща , нищо не означава.  Трябват обосновани твърдения и доказателства . Просто и ясно !

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия