Автор Тема: изтрийте ме.  (Прочетена 117588 пъти)

hristo

  • Гост
Re: изтрийте ме.
« Отговор #15 -: Април 06, 2021, 07:03:30 am »
Изтриите ме от Мазето заедно с всички мои направени 277 публикации и Теми, Благодаря и Довиждане.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: изтрийте ме.
« Отговор #16 -: Април 06, 2021, 08:58:17 am »
hristo, пак са те накацали яко мухите по главата посред зима.  :)

Не веднъж си афиширал форумно самоубийство. Въпреки това ти се възкръсва, като нов човек и ползваш друг аватар - ставаш форумен партизанин  :D. Решил си да се самоубиваш в преносния смисъл и искаш някой друг вместо теб да натисне спусъка. Нямаш смелост сам да извършиш това противобиблейско деяние - самоубийството. Абдикираш от решаването на собствените си проблеми, които трябва да решаваш сам, а не някой друг вместо теб - това е основната причина при теб.

Когато на човек му писне от проблеми, животът му става скучен и губи смисъл. Това е така, защото този човек не иска да се бори с предизвикателствата на живота, а точно те - изпитанията /трудните/ са това, което Бог ни е поставил за задача в земния живот. Те са това, което възпитава духа, а живота е училище за душата.

hristo, не си лош човек, но се вземи в ръце и започни да правиш нещо смислено - да твориш, не да копи-пействаш никому ненужна информация във форума. Човек е създаден да твори, не да работи или да е печатна машина на чужди творения. Започни да твориш и да ни го показваш - ние да научим нещо от теб, да правиш неща, които са твои, не да гледаш чужди, защото ако тия чуждите и те гледаха само на другите чужди, нямаше да има нищо.

Ако човек не е осъзнал философията на живота, то той няма да знае как да живее в хармония с него. Иначе идва полудяването... :D

Неактивен alvion

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 524
  • Пол: Мъж
  • Dum spiros ,spero
Re: изтрийте ме.
« Отговор #17 -: Август 10, 2022, 05:40:43 pm »
До Модераторите: Изтриите ми публикациите 326. Моля и благодаря.

"Гъзът със рози накичи
насраното да не личи..."
Радой Ралин

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: изтрийте ме.
« Отговор #18 -: Август 10, 2022, 07:29:30 pm »
Поради каква причина? :o  :'(

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: изтрийте ме.
« Отговор #19 -: Август 10, 2022, 07:56:18 pm »
Вземи TREVICTA 350 MG INJECTION мускулно и пиши утре, дали още искаш да те трия?  ;D
Мисля, че утре ще си на друг акъл.  :D

Странно мутираш циклично с различни партизански имена и като ти омръзне партизанския живот искаш форумна реинкарнация.  :D

Неактивен alvion

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 524
  • Пол: Мъж
  • Dum spiros ,spero
Re: изтрийте ме.
« Отговор #20 -: Август 11, 2022, 10:07:53 am »
Добро Утро, здравейте до модераторите на форума: моля, да изтриете публикациите направени от alvion т.е. мен, мисля до тук са 22 страници, цели 327. Благодаря ви предварително, за вашия труд да стане форума по-чист. https://mazeto.net/index.php?action=profile;area=showposts;u=13377

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: изтрийте ме.
« Отговор #21 -: Август 11, 2022, 01:03:34 pm »
1во трябва да видим дали сте писал срещу свободната енергия/тролене/
Ако сте,трябва да ви се лепне етикет "ТРОЛ" и никога да не бъдете трит,за назидание ...
Ест. ако сте читав чуек,може да измислим нещу ..

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: изтрийте ме.
« Отговор #22 -: Август 11, 2022, 02:05:04 pm »
alvion, обясни защо искаш да те трием?
Защо така спонтанно, някакво събитие ли те провокира, здравето ли нещо, какво?
Ако беше от либералното котило с такава молба, не само че щях да я изпълня без да питам, ами и помен нямаше да остане от тебе  ;), никой нямаше да е чувал за тебе.  :D
Но ти ми се виждаш по-осъзнат, защо така, жал ми е, на кого ме оставяш сам, аз те чувствах, като поддръжник?  :D

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: изтрийте ме.
« Отговор #23 -: Август 14, 2022, 05:10:38 pm »
Публикации "по желание" не се трият!
Това трябва да е известно на всеки потребител на форума!

Когато дадена публикация трябва да се изтрие, това се прави своевременно от модераторите. Да, по изключение може да се допусне изтриването на потребител, при изрично негово желание, но не е препоръчително! Който не иска да участва във форума - просто не влиза!
И нека никой да не излиза с тезата, че му пука за форума (дали бил чист или не), след като сам изявява желание да го напусне!
« Последна редакция: Август 15, 2022, 07:48:54 am от Аtos »

Неактивен alvion

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 524
  • Пол: Мъж
  • Dum spiros ,spero
Re: изтрийте ме.
« Отговор #24 -: Януари 01, 2023, 02:21:32 pm »
Атос, Изтрии публикациите ми (на Alvion) нека посрещнете новата 2023 начисто.

Неактивен alvion

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 524
  • Пол: Мъж
  • Dum spiros ,spero
Re: изтрийте ме.
« Отговор #25 -: Януари 30, 2023, 03:51:19 pm »
"Време е вече, да изчистим боклука" -> 480 алвионски публикации в коша за да е прегледен форума, спасиба.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: изтрийте ме.
« Отговор #26 -: Януари 30, 2023, 03:59:51 pm »
Ще ти изтрия профила, че ми писна от налудничавостта ти.
Ако влезеш с друг профил, ще изтрия и него.


Тия дето се правят на мъченици затънали в калта, не бива да им се помага, напротив.
Видиш ли, че някой е затънал до гушата в калта, не му помагай, натисни му главата и тя да влезе под калта - да се удави, сам се е нацедил на тия пачи яйца и който помогне на такъв, да го изкара от калта, да прояви човещина, ще бъде наказан от удавника - няма ненаказано добро. Примери бол...

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: изтрийте ме.
« Отговор #27 -: Януари 30, 2023, 04:19:23 pm »
Моля г-н електрончик дейте изтрива алвиона,не е лошо мунче но понякога се депресира но му отминава бърже..да направим компромис и тоз път..

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: изтрийте ме.
« Отговор #28 -: Януари 30, 2023, 05:21:56 pm »
В 1,5 л КокаКола се съдържа 200 гр. или 1 чаша захар. В 2 л Кока кола се съдържат 280 гр. захар!
Представяте ли си колко е една чаена чаша 200 мл, пълна със захар?
Това са две пълни шепи със захар. 270 гр. захар са 1,5 чаени чаши или 1/3 пакет от захар.

Има хора, които пия 2-3 л КокаКола на ден или приемат без останалите въглехидрати, башка по 0,5 кг. захар. Това води не само до соматични болести, но и до психически. Вид наркомания е.
Отделно блъска в търбуха шоколади, вафли, изяждат и по 1 хляб на едно ядене, а сутрин закусва с мазни банички - колата е само да преглъща по-лесно - 2-3 л кола на ден.  :D

Бахси случая!  :D

За вредата от газираните напитки се говори отдавна. Те могат да доведат до затлъстяване, диабет, сърдечно-съдови проблеми и редица опасни заболявания. Несъмнено една от най-консумираните вредни газирани напитки е кока кола. Знаем ли обаче какво съдържа тя и защо е толкова опасна?

Това голямо количество прави колата една от най-вредните напитки на нашето съвремие. Ако сте сред запалените любители на колата, които пият по литър дневно, то вие сериозно вредите на здравето си!

Лимита на прием на захар за деня не трябва да надвишава 20 гр. /за 2 кафета максимум/, а най-добре е хич.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: изтрийте ме.
« Отговор #29 -: Януари 30, 2023, 06:18:05 pm »
Кока колата е създадена като лекарство против настинка и първоначално се е продавала в аптеките. Тя и сега помага и ми е помагала много пъти, най добре е със студена кола и не повече от литър. Но е пълна лудост и е много вредна да се пие постоянно, наистина може да предизвика много болести и спира да лекува настинка. Аз пия само когато ми е необходимо за лечение.