Начало > Правила на форума, изисквания за правопис, урок по граматика, работа с изображения

изтрийте ме.

<< < (4/9) > >>

hristo:
Изтриите ме от Мазето заедно с всички мои направени 277 публикации и Теми, Благодаря и Довиждане.

EDM electronics:
hristo, пак са те накацали яко мухите по главата посред зима.  :)

Не веднъж си афиширал форумно самоубийство. Въпреки това ти се възкръсва, като нов човек и ползваш друг аватар - ставаш форумен партизанин  :D. Решил си да се самоубиваш в преносния смисъл и искаш някой друг вместо теб да натисне спусъка. Нямаш смелост сам да извършиш това противобиблейско деяние - самоубийството. Абдикираш от решаването на собствените си проблеми, които трябва да решаваш сам, а не някой друг вместо теб - това е основната причина при теб.

Когато на човек му писне от проблеми, животът му става скучен и губи смисъл. Това е така, защото този човек не иска да се бори с предизвикателствата на живота, а точно те - изпитанията /трудните/ са това, което Бог ни е поставил за задача в земния живот. Те са това, което възпитава духа, а живота е училище за душата.

hristo, не си лош човек, но се вземи в ръце и започни да правиш нещо смислено - да твориш, не да копи-пействаш никому ненужна информация във форума. Човек е създаден да твори, не да работи или да е печатна машина на чужди творения. Започни да твориш и да ни го показваш - ние да научим нещо от теб, да правиш неща, които са твои, не да гледаш чужди, защото ако тия чуждите и те гледаха само на другите чужди, нямаше да има нищо.

Ако човек не е осъзнал философията на живота, то той няма да знае как да живее в хармония с него. Иначе идва полудяването... :D

alvion:
До Модераторите: Изтриите ми публикациите 326. Моля и благодаря.

"Гъзът със рози накичи
насраното да не личи..."
Радой Ралин

Номак:
Поради каква причина? :o  :'(

EDM electronics:
Вземи TREVICTA 350 MG INJECTION мускулно и пиши утре, дали още искаш да те трия?  ;D
Мисля, че утре ще си на друг акъл.  :D

Странно мутираш циклично с различни партизански имена и като ти омръзне партизанския живот искаш форумна реинкарнация.  :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия