Начало > Правила на форума, изисквания за правопис, урок по граматика, работа с изображения

изтрийте ме.

<< < (3/9) > >>

madsatbg:

--- Цитат на: dymelsoft в Февруари 11, 2019, 06:06:08 pm ---..... този кабел на снимката влизащ/излизащ от дупката в масата...

--- Край на цитат ---

На снимка 11 кабела се "ВИЖДА" как влиза/излиза от "правоъгълен" отвор ??? на масата. :-\
Според мен кабела чисто и просто е със свалена изолация и е подготвен за "заземяване".
На снимка 12 кабела влиза в инвертора.
Защо ли??? За да излъже зрителите естествено, по този кабел има "фаза". ;)
А според мен този кабел е изведен , отново подчертавам, за заземяване на инвертора, но по една или друга причина не е използван и е оставен свободно да се "развява" за учудване на наблюдателния зрител.
Ако е искал да мами , кабела спокойно е можело да бъде изведен отдолу на инвертора и в масата под инвертора отива където и де е, скрито от публиката.

Естествено това е моето схващане.

Tanas:
Много кефи лаптопа турен на червена колхозна щайга, гениална идея   ;D
Копеца е велик.

krasias:

--- Цитат на: van в Февруари 25, 2020, 02:09:26 pm ---
ще ви помоля пак направете ме админ или модератор на Форума и ще почистя моето присъствие тук, което явно ви дразни с Публикации: 447 Сериозно Активен ***
.


--- Край на цитат ---
vanчо, много добре ти беше казано че за да си модератор трябва да си поне психически стабилен, тоест свидетелство от психиатър. Ама ти е по добре да не ходиш на психиатър че набързо ще те приберат на топло, то и ние тука си те знаем що за птица си, та не виждам кой нормален ще те пусне да си Модератор.

montanar:
Изгинааме чак сега  ;D
Ванчо модератор  :o ::) :o  :D :D ;D
Предлагам Векторчо (Пегас) за админ!

ndm:
В зависимост от поселението на конкретната географска област, парфюмирането с различни щамове проявява специфични симптоми.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия