Автор Тема: изтрийте ме.  (Прочетена 117400 пъти)

van

  • Гост
изтрийте ме.
« -: Февруари 10, 2019, 07:25:02 pm »
г-н админ atos, като сте почнали да триете мойте публикации http://mazeto.net/index.php/topic,10290.msg101122.html#msg101122 триийте ги до край, какво е това половинчато триене. Изтрийте и останалите 19, а после за всеки случай пак форматирайте и коша, както преди. Нека да не останат следи от вашите безобразия. Срам е да налагате цензура върху СЕ, а същевремнно да се биете в гърдите и пишете в целия Български интернет да ви види света: Mazeto.NET - форум за свободна енергия
 Форумът е предназначен за споделяне на свободна техническа информация, както и теория и експерименти в областта на алтернативните енергийни източници. Форумът е създаден с цел да отговори на необходимостта от съществуването на технически грамотно място в България за обсъждане на алтернативните и възобновяемите източници на енергия, както и за активно експериментиране в тази област. Засягат се популярни науки като екология, физика, силова и сигнална електротехника, CAD софтуер и схемотехника, програмиране, нови физични теории, медицина и др. Също така, ние поддържаме връзка с подобни форуми от други държави и организираме срещи с изобретатели от България и чужбина.

Форумът е създаден с цел да отговори на необходимостта от съществуването на технически грамотно място в България за обсъждане на алтернативните и възобновяемите източници на енергия, както и за активно експериментиране в тази област. Засягат се популярни науки като екология, физика, силова и сигнална електротехника, CAD софтуер и схемотехника, методи за изработка на печатни платки, програмиране, нови физични теории, медицина и др. Също така, ние поддържаме връзка с подобни форуми от други държави и организираме срещи с изобретатели от България и чужбина.


Горното е долна лъжа и инсинуация, вашите действия еднозначно го доказват. И редактирайте за пореден път правилата да са ви угодни на вас, както намерите за добре. все пак няма парламент който независимо от вас да определя законите ви.

Та в тоя ред на мисли, след като сте почнали веднъж да триете/заличавате, режете гнилото СЕ, режете го до край, режете до кокал, трябва да се премахне гнилото (всички публикации преди вас) и да останат само здравото "Публикации: 3 699 Мисля, следователно...мисля!". Като предвидливо ви предлагам Темите за Оргона да са с нова подредба във всички раздели най-важни и най-отгоре. В един технически форум и да се разискват само ученически въпроси до 7-ми клас. Нищо, че не сте училище от министерство на просветата, както изтритата публикация го доказва.

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: изтрийте ме.
« Отговор #1 -: Февруари 10, 2019, 07:56:19 pm »
Атосе ,що така правиш бре?
Тоз форум за СЕ ли е или против?

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: изтрийте ме.
« Отговор #2 -: Февруари 10, 2019, 08:00:16 pm »
Атосе ,защо ме баннваш от чата ?
Атос време е да си ходиш-разобличен си!бита карта си.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: изтрийте ме.
« Отговор #3 -: Февруари 10, 2019, 08:06:28 pm »
Атосе ,защо ме баннваш от чата ?
Атос време е да си ходиш-разобличен си!бита карта си.
Баннат си, защото псуваш потребители и се държиш нарочно дразнещо, това достатъчна причина ли е?
И те съветвам да си коригираш тона също тук, във форума!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: изтрийте ме.
« Отговор #4 -: Февруари 10, 2019, 08:21:23 pm »
van, нямам никаква идея за "форматиране" на кошчето - всяко ваше велико умотворение си е там!
Нямам и намерение също да търпя наставническия ти тон!
И изтриването на това:

не е цензура върху СЕ, а триене на спам! Изтрит ти е и друг пост с мой цитат (отговор на обвинения на Енталпий до форума - че сме виновни за образователната система), който нелепо плясваш в съвсем различна тема и то без изобщо да си взел участие до този момент в настоящата дискусия!
Чак сега разбирам какво провокираше на времето у nizo изказа "Бе...какво ти се обяснявам", въпреки, че не смятам да давам превес на емоции!

Само един съвет ще ти дам - карай го по-малко критикарски и по-градивно!
Смятай го за предупреждение!


Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Re: изтрийте ме.
« Отговор #5 -: Февруари 11, 2019, 06:03:17 am »
Атос време е да си ходиш-разобличен си!бита карта си.
   Що за отношение към модератор!?  :o
Така даже и бай Танас на село не се отнася към жена си Минка-свирката.

Трябва малко по-твърда ръка, все пак всички тези надрусвания се четат по целиОт свет...

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: изтрийте ме.
« Отговор #6 -: Февруари 11, 2019, 07:41:27 am »
Гмг не се обаждай-не знаеш кво се случва в форума....само лоши неща...
Ти пак ли мултиакаунтстваш?
« Последна редакция: Февруари 11, 2019, 07:58:25 am от Vector »

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: изтрийте ме.
« Отговор #7 -: Февруари 11, 2019, 06:06:08 pm »
Мдааа, Van така е ... не разумеем. Въпреки това е добре, че в последно време форума прелива от такива "интелигентни" и "технически грамотни" членове, като Вас. Ако не сте Вие, светът ще тъне в слепота и неведение.
И все пак, бих искал вашият гениален ум да обясни този кабел на снимката влизащ/излизащ от дупката в масата, каква точно роля играе в предложеното от вас видео (реплика на Капанадзе), че някак си презентатора старателно не дава обяснение за същия и каква му е ролята.



Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: изтрийте ме.
« Отговор #8 -: Февруари 11, 2019, 09:19:02 pm »
Така се налага, поради сложност на схемата! Също онзи оранжев проводник е вързан на специален възел. Ако не е вързан така схемата няма да работи.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: изтрийте ме.
« Отговор #9 -: Февруари 11, 2019, 10:05:21 pm »
Не бе Кузмов това е тайната. Това е заземител, но нали виждаш че е оранжев, не е сплучайно. Оранжев е защото това е обратен заземител. Разбираш ли действа на обратно. Значи връзва се през бушон към фазата оттам по фазовия проводник стига до силовия траф минава през намотката му която в случая играе индуктивен филтър и се заземява през звездния център на трафа. Това се прави щот заземлението на звездния център е 0,1 Ом не за друго. Е са разбра ли колко е хитро.

Неактивен madsatbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 393
  • Пол: Мъж
  • теорията без практика е мъртва
    • Видеонаблюдение
Re: изтрийте ме.
« Отговор #10 -: Февруари 11, 2019, 11:07:24 pm »
..... този кабел на снимката влизащ/излизащ от дупката в масата...

На снимка 11 кабела се "ВИЖДА" как влиза/излиза от "правоъгълен" отвор ??? на масата. :-\
Според мен кабела чисто и просто е със свалена изолация и е подготвен за "заземяване".
На снимка 12 кабела влиза в инвертора.
Защо ли??? За да излъже зрителите естествено, по този кабел има "фаза". ;)
А според мен този кабел е изведен , отново подчертавам, за заземяване на инвертора, но по една или друга причина не е използван и е оставен свободно да се "развява" за учудване на наблюдателния зрител.
Ако е искал да мами , кабела спокойно е можело да бъде изведен отдолу на инвертора и в масата под инвертора отива където и де е, скрито от публиката.

Естествено това е моето схващане.


Неактивен Tanas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 150
Re: изтрийте ме.
« Отговор #11 -: Февруари 13, 2019, 08:21:36 am »
Много кефи лаптопа турен на червена колхозна щайга, гениална идея   ;D
Копеца е велик.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: изтрийте ме.
« Отговор #12 -: Февруари 25, 2020, 03:16:14 pm »

ще ви помоля пак направете ме админ или модератор на Форума и ще почистя моето присъствие тук, което явно ви дразни с Публикации: 447 Сериозно Активен ***
.

vanчо, много добре ти беше казано че за да си модератор трябва да си поне психически стабилен, тоест свидетелство от психиатър. Ама ти е по добре да не ходиш на психиатър че набързо ще те приберат на топло, то и ние тука си те знаем що за птица си, та не виждам кой нормален ще те пусне да си Модератор.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: изтрийте ме.
« Отговор #13 -: Февруари 25, 2020, 03:21:50 pm »
Изгинааме чак сега  ;D
Ванчо модератор  :o ::) :o  :D :D ;D
Предлагам Векторчо (Пегас) за админ!

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: изтрийте ме.
« Отговор #14 -: Февруари 25, 2020, 03:23:13 pm »
В зависимост от поселението на конкретната географска област, парфюмирането с различни щамове проявява специфични симптоми.