Алтернативни енергоизточници > NEG, импулсни, трансформаторни и резонансни генератори, скаларни вълни

Бифилярна намотка на индукционен котлон Ефект

<< < (8/8)

krasias:
Радико, малко ми се струва че попреувеличаваш, щот чугунената плоча дърпа доста топлина и нагревателя трудно ще вдигне 1000° дори в шамота. Сега този проблем вече е решен с поставянето на терморегулатор на тези котлони и това ги спасява от прегряване и ги прави много по икономични.


Tanas:
    Пак до отбележа - не Ва спасява никва чугунена ламарина, нито шамот, единствено спасение е далеч от Слънцето!

Слагайте си цайсите и да не Ви пука, щото там и совалките няма да помогнат, образно казано, кака Минка е серсем и ще берете ядове ако не СЕ придържаме към изкуството на ОМ.

Далеч съм от мисълта, че белите стават внезапно!
Обаче бих казал - осторожно с тока, шега не бива!

Препятствията са мними с това да те чукне тока, особенно с ниска честота - болезността е велика, пробвах и кучето умря...

Ако вземете еднопроводно транслиране, не барайте фазата!

Това може да Ви е последния шанс със боравенето с мултицета който е купен на изплащане!

Не се шегувам, форумите са за това, да си помагаме!  ;)

Tanas:
    Мишерето Entalpii, а не МОШЕрето СЕ държи от бай Марин от Сливен с углавно престъпление за блудство с малолетни!
Мафия няма в БГ, това е законност и ние сами си крием откритото защото видиш ли, другарчето е пенсиониран зъл кучкар, тъст на бившето гадже и познат на леля Сийка от Търновското село Свети Бастун.

А ти ми кажи къде е уловката?
Как така искаш СЕ технология, неразбирайки простия казус за Ние и Вие?

Детандерите не помагат в случая, мисля че белѝте са в самите нас и носим отговорност.

Преди две или три години на Доган (съвременния Далай Лама) знаеш ли какво подариха за рождения Му ден?
От партията знаят привичките на всеки член, бил той плешив, с мустаци, брада, тънък, висок и даже омнитологията не е чужда.
(това в художествен план)  ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия