Автор Тема: Вълнова генетика на П.Гаряев  (Прочетена 22768 пъти)

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Вълнова генетика на П.Гаряев
« -: Януари 16, 2019, 03:12:10 pm »
Една интересна хипотеза свързана със здравето, регенерацията и подмладяването на П.Гаряев
https://abonament.kogitalnost.com/%D0%B2%D1%8A%D0%BB%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/

Моля за коментар и обсъждане.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Вълнова генетика на П.Гаряев
« Отговор #1 -: Януари 16, 2019, 03:57:12 pm »
Щом има проведени и опити, доказващи някакви резултати, това не може да се смята още за хипотеза, а си е сериозно изследване!

Относно пъпната връв и плацентите от родилните отделения в съвременните болници - те отдавна изчезват без следа!
Ако не вярва някой, да се опита да изиска (ей така, за спомен) плацентата и цялата пъпна връв като му се ражда дете, да видим какво ще стане :D

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Вълнова генетика на П.Гаряев
« Отговор #2 -: Януари 16, 2019, 04:38:36 pm »
И без сериозното изследване отдавна знам, че Радиолюбителите, които има мъжки деца са ги правили преди да са били активни радиолюбители, или са имали 8-10 години прекъсване.
С два лафа - не са били до големи ВЧ мощности.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Вълнова генетика на П.Гаряев
« Отговор #3 -: Януари 16, 2019, 07:06:53 pm »
Относно пъпната връв и плацентите от родилните отделения в съвременните болници - те отдавна изчезват без следа!
Ако не вярва някой, да се опита да изиска (ей така, за спомен) плацентата и цялата пъпна връв като му се ражда дете, да видим какво ще стане :D
Опитай се да си изискаш апендицита и ще получиш същия резултат. Или какъвто и да е орган, който са ти извадили.
Засега правят изключение само стоматолозите, и то с кадърми... :)
А къде отиват ... ами в пещите за опасни отпадъци. И такова съм виждал, добре че не трябва да го поддържам...

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Вълнова генетика на П.Гаряев
« Отговор #4 -: Януари 16, 2019, 08:38:56 pm »
Става на въпрос за матрица ... т.е. музикални файлове с закодирана информация на ДНК. Един Господ обаче сигурно може да знае , какво наистина съдържат тези звуци и могат ли да се разчетат .

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Вълнова генетика на П.Гаряев
« Отговор #5 -: Януари 17, 2019, 01:31:16 am »
Опитай се да си изискаш апендицита и ще получиш същия резултат. Или какъвто и да е орган, който са ти извадили.
Засега правят изключение само стоматолозите, и то с кадърми... :)
А къде отиват ... ами в пещите за опасни отпадъци. И такова съм виждал, добре че не трябва да го поддържам...
Глупости на търкалета!!!
Пещи има, но те са за безполезните или увредени (понякога и заразени) тъкани!
Никой не гори пъпна връв, преди да са изтеглени стволовите клетки от нея, цената им е по-висока от тази на златото!
А плацентите се ползват в козметиката, но не тази, за простосмъртните!
Щото ти едва ли ще купиш за дамата на сърцето си козметичен крем с регенерираща функция на епителната тъкан на цена от 5000-10 000 долара!
А и да си склонен да ги пожертваш, достъпът на парвенюта е отказан ;D Дори ще ти кажат, че няма такива неща.
Ако си още все така неосведомен, питай някоя стара акушерка, от времето на бабуването, за какво се е използвала в миналото "бебешката мас" - това, което се изчиства от тялото на бебето непосредствено след раждането му...

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Вълнова генетика на П.Гаряев
« Отговор #6 -: Януари 17, 2019, 08:25:33 am »
Последните пишете неосведомено! Освен това темата няма нищо общо с това!

fantom4e

  • Гост
Re: Вълнова генетика на П.Гаряев
« Отговор #7 -: Януари 17, 2019, 09:02:38 am »
тоз няма нищо общо с науката, но то глупости в нета бол.
вълнова генетика хаха, само как префърцунено звучи....

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Вълнова генетика на П.Гаряев
« Отговор #8 -: Януари 17, 2019, 11:19:55 am »
Последните пишете неосведомено! Освен това темата няма нищо общо с това!
Ако си прочел статията от линка, ще намериш общото.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Вълнова генетика на П.Гаряев
« Отговор #9 -: Януари 17, 2019, 12:41:08 pm »
Щото ти едва ли ще купиш за дамата на сърцето си козметичен крем с регенерираща функция на епителната тъкан на цена от 5000-10 000 долара!
Сещам се за едни дето пият изключително скъпо кафе, зърната на което са минали през храносмилателния тракт на определена порода маймуни... Докато има балъци, ще има и търговци на въздух.

Глупости на търкалета!!!
Взе ми думите от устата...

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Вълнова генетика на П.Гаряев
« Отговор #10 -: Януари 17, 2019, 03:26:16 pm »
Търговци на въздух има отдавна :D Но хората са направили така, че да са нужни!
Кислородните кабинки в Токио не са мит!
Един ресурс не е ценен, докато го има в изобилие.
Колкото и парадоксално да ти изглежда, детската смъртност преди 300 години у нас почти не се е различавала значително от сегашната. Хората са произвеждали и консумирали естествени храни, децата са се кърмели по 2-3 години, ваксините са били непознати. Измирали са само супер-недъгавите генетично, но...така е оцелявал здравият ген! Всяко отдалечаване от натуралните, подарени ни от природата храни и напитки, които носят силата на естествено заредени с честоти от жизнена енергия субстанции е причина за израждане на нормалните регенериращи способности на организма. В резултат на това се пръкват стотици и хиляди толкова "нужни нам" препарати и лекарства, които се опитват да внесат баланс по изкуствен начин. Проблемът е, че те имат "локален поглед" и не могат да обхванат проблематиката в цялост!
Боледуваш от грип - предписват ти антибиотик и още няколко съпътстващи. После - пробиотик, за възстановяване на чревната флора. Да, но в цялото това лечение, организмът се е принуждавал да усвоява и да съчетава с метаболизма си тези изкуствено внесени препарати, отделяйки огромен ресурс от жизнена енергия само за тази цел. В резултат на което, имунната ти система е отслабнала и си готов за...следващия грип!
След няколко такива "настинки", черният ти дроб се е попретоварил с обработката на погълнатите химии (довеждайки ги до съединения, които организмът да може да усвои и които съществуват в такава готова форма в нормалните билки), та трябва да "укрепваш" и него с други химии!
Кръгът е порочен.


Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Вълнова генетика на П.Гаряев
« Отговор #11 -: Януари 17, 2019, 04:56:47 pm »

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Вълнова генетика на П.Гаряев
« Отговор #12 -: Януари 17, 2019, 07:05:02 pm »
Принципно катализаторите на Тюрен действат на фино информационно ниво, като повлияват на организма чрез полева катализа.

Сетих се също за експериментите на д-р Цзян Канчжен, който успява да пренасочи "биомагнитното" поле (както той го нарича) от един биологичен вид към друг, като по този начин успешно "импрегнира" облъчвания вид до степен той да придобие част от характеристиките на донорния организъм. По този начин създава невиждани до момента хибриди на растения и животни само чрез това информационно взаимодействие. Има и схеми на съоръженията му: https://www.parallelreality-bg.com/statii/alternativa/364-o-.html
Тези негови експерименти като цяло ми се струват доста опасни, ако човек не знае точно какво прави, понеже в ДНК може да настъпят нежелани промени, които да доведат до Бог знае какви крайни резултати за организма и неговото поколение.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Вълнова генетика на П.Гаряев
« Отговор #13 -: Януари 18, 2019, 01:22:40 am »
Излиза, че Nahuatl е прав...геномът може да се манипулира и само с мисъл.

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Вълнова генетика на П.Гаряев
« Отговор #14 -: Януари 18, 2019, 06:45:23 pm »
Платих и имам изготвена такава матрица, състояща се от музикални файлове, но не се съм сигурен какво съдържат тези файлове . Резултата все още не е налице.
Този метод на базата на музикална матрица не е единствен. Установих контакт и с друг лечител, живеещ от западна Европа ,предлагащ музикална матрица , изготвена на база снимка, но на доста по-висока цена.
Ако наистина някой от предлаганите методите има успех, то  мисля, че цената е без значение. Просто в момента нямам достатъчно средства.
При условие, че някой повярва във всичко това, можем да споделим разходите и да стигнем до истината.