Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

Как осъзнаваме и интерпретираме осъзнаването на времето.

(1/3) > >>

Радико:
Отварям тази тема защото осъзнах, че доста от " глупостите" изписани в темата за времето като физическа величина разгледани тук придобиват изключителен смисъл и ценност. Да сложиме камъка на мястото му за да тежи.

krasias:
Радико, това твое определение "Виртуално е онова което нито някога е било нито някога ще бъде реално" се отнася за въображението, това е точното определение за една част от ума - въображението.

Maistora52:
Аз пък, бидейки по-прост от Радико се питам: А, бе какво общо има това със създаването и употребата на устройство/а за/на/чрез СВОБОДНА ЕНЕРГИЯ?

Ние Философски форум ли сме или място, където можем да споделим успехи или да зададем въпроси свързани с КОНСТРУИРАНЕТО НА УСТРОЙСТВА ЗА СВОБОДНА ЕНЕРГИЯ?

Какво общо има тук човешката психология, логиката, дори и парапсихологията в паралел с Леонардо да Винчи - да речем!?

Моля съответните колеги да си споделят тези и такива свои мнения за своите мисловни интерпретации на лични!

технократ:

--- Цитат на: Maistora52 в Януари 02, 2019, 04:06:48 pm ---Аз пък, бидейки по-прост от Радико се питам: А, бе какво общо има това със създаването и употребата на устройство/а за/на/чрез СВОБОДНА ЕНЕРГИЯ?

Ние Философски форум ли сме или място, където можем да споделим успехи или да зададем въпроси свързани с КОНСТРУИРАНЕТО НА УСТРОЙСТВА ЗА СВОБОДНА ЕНЕРГИЯ?

Какво общо има тук човешката психология, логиката, дори и парапсихологията в паралел с Леонардо да Винчи - да речем!?

Моля съответните колеги да си споделят тези и такива свои мнения за своите мисловни интерпретации на лични!

--- Край на цитат ---

Той Радико е отворил тази тема щото не може да се примири с "поражението си" в другата тема за времето което му нанесохме заедно с теб Майсторе :) ;)

Аtos:
Аха...значи...състезание явно някакво е имало (или битка, пък аз тъй и не съм разбрал).
Поражение - хахаха :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия