Автор Тема: Теория за големият взрив  (Прочетена 18593 пъти)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Теория за големият взрив
« Отговор #15 -: Ноември 13, 2018, 01:01:31 am »
Не е възможен!
Възможна е само подготовка за него!
Мога да изтегля с телефона си програма (заедно с ъпдейтите) за Windows, и телефонът ми няма да я отвори!
НО!!! Може да я пренесе до друг компютър с windows, който може да я отвори и да се ъпне, разбираш ли ме?

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Теория за големият взрив
« Отговор #16 -: Ноември 14, 2018, 01:57:32 am »
Вече може да пускаш терминален екран/подмодул на Убунту под Windows 10. Има малко ограничение, но горе долу bash-скрипта трябва да си работи. 8)
Прозорец към света, така да се каже:)

Ако си чувал, за Зигфрид/Сигурд(древен  северен Посветен, Пръстена на Нибелунгите), който си имал гадже Валкирия... ::)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Теория за големият взрив
« Отговор #17 -: Ноември 14, 2018, 10:23:29 am »
Да бе, Хълк, може много неща, мисълта ми е, че тук и сега самата среда не позволява пълно разгръщане на потенциала на човешко същество, поради липса на параметри - многомерност и други!
С други думи - не можеш да излъчиш обемна холограма от обикновен телевизор, можеш само да имитираш ефекта с помощта 3D очила, например...или да разпънеш 5 местна палатка вътре в купето на лек автомобил ;D

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Теория за големият взрив
« Отговор #18 -: Ноември 14, 2018, 06:46:58 pm »

С други думи - не можеш да излъчиш обемна холограма от обикновен телевизор, можеш само да имитираш ефекта с помощта 3D очила, например...или да разпънеш 5 местна палатка вътре в купето на лек автомобил ;D

Кот такоа. Важното е да ни има в целата схема. Снощи направИ ли се(медитира ли) ? :P

Иначе съм чел, че можело и внезапно/скоростно Просветление да се постигне, но тялото не би издържало(без подготовка)  и... даваш фира.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Теория за големият взрив
« Отговор #19 -: Ноември 14, 2018, 11:30:44 pm »
Друг компютър, друга симулирана реалност с друг софтуер, други параметри и така нататък...
Само дето няма как да прекрачиш в друг компютър (друга вселена) с материйното си проявление, възможно е само софтуерно "по мрежата" (духовно), пък там, дали ще ти се появи/даде тяло, зависи от локалните заложени параметри.
Именно! Те това имам в предвид и аз! Връзва ми се много добре! ;)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Теория за големият взрив
« Отговор #20 -: Декември 20, 2020, 10:25:47 am »
Интересно филмче, заслужава си гледанато.

"Карта на вселената"
Съвместни измервания и изследвания на вселената.

https://www.youtube.com/watch?v=BifbuHv6IAI