Начало > Правила на форума, изисквания за правопис, урок по граматика, работа с изображения

Форумът да не приема анонимни потребители!!!

<< < (3/4) > >>

PyroVeso:
Няма нужда да откриваме топлата вода - хората по света отдавна са го измислили: нови да се приемат след препоръка от 1, 2-ма или 3-ма участници. Или след нещо като skype-интервю с модераторите. Идеята е някой персонално да поеме отговорност за новия човек и за поведението му. Ако се установи, че е стар, баннат екземпляр под ново име - директно нов бан. Така се избягва и злоупотреба с лични данни и пр.

Трябва да има някакъв контрол, понеже форумът и темите му са силно атрактивни за индивиди с всякакви психични отклонения, перко-наумовци, търгаши, комплексари и т.н., търсещи изява. Последни примери: "мазичката на Питър", alan и подобни.

edin:
Разговорите за политика, никога не са носили нещо позитивно. Точно обратното, само негативи. Та подобни разговори, дали ще ви подобрят качеството на живот и себеосъзнаване? Мазохисти има ли тук? Аз политиката я зачеркнах от живота си. Това е твърде тежка информация за мен. Не разбирам, как всички искат да живеят добре, а постоянно се афектират, кой на кого резнал главата, преди еон години, кой какви далаверки направил, как се облажил, как си помпал егото с разни измислени дейности. Всичко това ви товари подсъзнателно и съответно ви прави живота черничък, пък после друг бил виновен. Вие персонално носите отговорност за вашия комфорт, защото той не е на дивана пред телевизора, а в умовете ви! Позволите ли на някой черен егрегор да ви хване в мъртва хватка, не се оплаквайте, че животът ви е некомфортен. Болшинството закусва с телевизия и черни новини и това е кошмар за колективното ни съзнание, като нация. Оставете тая пуста политика, политици, далавераджии и прочее сволоч. Свободната ви воля е само емоционална. Ако нещо трябва да се случи, то е неизбежно, както сега, така и в миналото, така и в бъдещето. Ваш е изборът, как ще реагирате, каква емоция ще допуснете. Тренирайте това. Там е спасението.

Maistora52:
А, бе, алан-коолувци и локовци... що не вземете да гледате трилогията "Време разделно", ами ни пробутвате тук турски сериали и турска пропаганда за "турското присъствие" и "великолепният век"... ако сте турци - разбирам ви, ама тогава що дирите в български форум, БЕ?! - да не си мислите, че този Форум е минаре и да ми виете като поредния улав ходжа - аман от вас, бе - насита нямате да си въобразявате, че Балканите са турска територия.
Що не прочетете пак кой е Кан Тервел, кой е Крум Страшни, кой е Симеон Велики, кои са братята Асеневци, в това число и Калоян?!
Ако сте поредните турски мекерета що не прочетете за Индже войвода - бивш еничарин върнал се в себе си?! - и обърнал пушкалото срещу турската НАПАСТ!
Що не прочетете пак (ако изобщо сте го чели?!!!) - "Под игото" на Иван Вазов... и преведено значи - "Под РОБството"
Знаете ли въобще що е ИГО, или тая дума липсва в турския език... дето толкова ви е мил?!

Що си мислите, че Българите сме балами някакви, и нямаме чест и достойнство да ви го кажем направо в очите, че сте ПРЕДАТЕЛИ!

И ВЪОБЩЕ НЕ ДРЪНКАЙТЕ ПРОСТОТИИ ЗА ALTIUM, ЩОТО ПРИ НЕГО ВЪВ ФОРУМА ИМАШЕ РЕД И ДИСЦИПЛИНА, А СЕГА Е НА ГРАНИЦАТА НА ХАОСА И АНАРХИЯТА - СУЛЬО И ПУЛЬО ДА НИ ПРОБУТВАТ ПРОСТОТИИТЕ СИ!

НЕ СЪМ ЯДОСАН! - само знам какво си мислите, че не знам!

Аtos:

--- Цитат на: Ksurnev в Юли 13, 2018, 09:51:17 am ---Има форма за регистрация, полетата да са задължителни. И не бягай по тъча, като че ли не разбираш.

--- Край на цитат ---
И коя е гаранцията, че полетата за данни ще са попълнени с истински данни?


--- Цитат на: PyroVeso в Юли 13, 2018, 12:13:57 pm ---...нови да се приемат след препоръка от 1, 2-ма или 3-ма участници. Или след нещо като skype-интервю с модераторите. Идеята е някой персонално да поеме отговорност за новия човек и за поведението му. Ако се установи, че е стар, баннат екземпляр под ново име - директно нов бан. Така се избягва и злоупотреба с лични данни и пр.

--- Край на цитат ---

Звучи добре, но по този начин, човек, който няма "познат" в мазето, не може да стане член, защо? А ако е свестен?
И кое би попречило на досегашен член да ходатайства за поредния си акаунт (под друго име) ?
Ако започнем да приемаме членове само по шуробаджанашка линия, наистина ще се превърнем в подобие на секта (както вече отбеляза edin).

Единствено сполучлива (досега) е идеята за  skype-интервю, но пък там има други трудности - кандидатстващият и одобряващият трябва да се засекат едновременно онлайн, което е малко вероятно!
Все пак имаме форумни правила, а и разчитаме на съзнателност от участниците - ако някой иска да излъже, той ще го направи, независимо от условията за участие!
Други идеи?

П.П.
Майсторе, не намесвай различните етнически или верски убеждения, както и лични страсти като фактор за участие във форума!
Светът е шарен, хората - също! Различните мнения по даден въпрос са нормално нещо, пропагандата вече - съвсем друго!
Ред и дисциплина са нужни в казармата, както и на места, където се иска уеднаквяване на критериите, не тук. Тук трябва да има разбирателство, толерантност и РАЗУМ!

dymelsoft:

--- Цитат ---Като не ви харесвам анонимен изтриите ми акаунтите и всички публикации.
--- Край на цитат ---
hristolocco, честно казано поведението Ви е меко казано, инфалтилно. Първо си подарихте "акаунтите" публично. Регистрирахте се отново и сега ново двайсе...

--- Цитат ---Официална молба съгласно закона GDPR искам администрацията на mazeto.net да ми изтрият всички лични данни от тяхните сервери и да не съхраняват повече лична информация за мен.
--- Край на цитат ---

Това пък показва тотално неразбиране на GDPR регламента и най-вече за какво се отнася той.
Относно желанието Ви, ще го изпълня и без да ме молите, но там е работата, че как и по какъв начин "locco" "hristolocco" и т.н. могат да бъдат свързани с някаква личност, особено ако същата е анонимна. И въобще смятате ли, че имате някакви права в качеството си на анонимно лице? Явно да, но сте в голямо заблуждение.

П.П. hristolocco, до 24 часа от тази публикация ще получите желаното.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия