Автор Тема: Pinterest - автоматична търсачка "по интереси"  (Прочетена 9540 пъти)

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Калифорнийска "фирма" под името "Pinterest", предлага свой автоматичен софтуер, който разпознава интересите на клиента и му предлага почти неизчерпаеми възможности да намира вместо него Картинни линкове в мрежата съобразно интересите му... нещо като автоматична търсачка "по интереси".
При мен тя се появи преди около половин година на един от gmail.com адресите ми и почти всеки ден ми предлага картинните линкове според това, което ме интересува - т.е. софтуерът автоматично разпознава какво ме интересува според това кои линкове отварям.
Ето ви най-интересният
 https://www.pinterest.com/edu9329/technology/?utm_campaign=rdboards&e_t=6be6682bb7214f3e8f8ee1c9af1b9627&utm_content=814518351295491955&utm_source=31&utm_term=12&utm_medium=2004 
от всички досега свързан със Свободната енергия - набор от повече от стотина картинни линка.
ЗАБЕЛЕЖЕТЕ, че вляво на страницата има и "бутони" които допълнително канализират тематично търсенето. Отделно, на всяка отворена страница, отгоре има още "бутони".
Сметнах за необходимо да го предложа тук, за да улесня Търсачите.