Автор Тема: това наистина трябва да ни плаши  (Прочетена 357845 пъти)

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
:)))
« Отговор #60 -: Ноември 24, 2018, 03:52:48 pm »
Този така яко се е изгаврил с джендърите, че дълго време ще им дрънчи тенекията отзад, заради него...
https://dnes.dir.bg/spektar/holandets-iska-da-e-vazrastov-dzhendar

"Емил Рателбанд казва, че тялото му е на 49 години (а той в действителност е на 69), защото мисли позитивно, вегетарианец е, не пие, не пуши и всеки ден изминава 10 км пеша. Ако възрастта му бъде призната официално, той обещава да върне пенсията, която е получавал през годините, в които е бил пенсионер."

Гавра, гавра на квадрат!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #61 -: Ноември 24, 2018, 04:26:50 pm »
Браво!!!
Ма...разбира се, щом можеш да манипулираш юридически и социално биологичния си пол, що да не можеш да манипулираш възрастта си или етноса си? Че дори и биологичния си вид?

Аз искам да ме признаят за циганин! Да вземам големи помощи и да не си плащам ток и вода, знае ли някой по кои бюрократични пътеки се минава?

А още по-добре ще е да се обявя за ротвайлер и да ме осинови млада, красива и богата дама! Обещавам да и нося хвърлената пръчка винаги, да не я хапя грубо и редовно да препикавам храстите пред входа на къщата и... ;D ;D ;D

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #62 -: Ноември 24, 2018, 05:25:14 pm »
Защо е нужно да ставам циганин, по добре да ми признаят вече, че съм на 80 години и да ми отпуснат пенсия

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #63 -: Ноември 24, 2018, 08:09:17 pm »
Забележете каква подла стръв им слага на кукичката: щял да си върне пенсията за годините, през които я е вземал "неправомерно" спрямо новото си положение...

Какво следва от това?

Ако му откажат, хората веднага ще упражнят върху институциите граждански натиск, понеже как така някой иска да върне пари в бюджета на държавата, а някакви тъпи бюрократи ще го спират? (Същевременно, човекът си има собствен, и очевидно доста успешен бизнес около темите на личностното развитие, и му дреме на шпагата дали ще върне пенсийките за 3-4 години назад...)

Ако приемат, допускат прецедент, което ще означава, че ще трябва да го допуснат и в обратната посока - т.е. да осъществят въжделенията на някои колеги тук и да ги пенсионират 20 години по-рано.

Ако пък стигнат до осъзнаване на абсурдността на ситуацията, ще трябва да признаят, че тя е абсурдна и по отношение и на пола и името...

Въобще, една доста, доста неприятна ситуация за джендърската идеология...
Както се казва: шах-шех!
« Последна редакция: Ноември 25, 2018, 03:19:47 am от atos »

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #64 -: Ноември 25, 2018, 03:27:12 am »
По-скоро е неприятна за джендърската политика на държавно ниво. Щото това е опасността за нормалните, а не
че разните му "различни" пискат там и си развяват природните дадености...те да си крякат.
Уникално умен пич, ето това се казва дух и нестандартно мислене, за отпор на извращаването на обществото!

Защо е нужно да ставам циганин, по добре да ми признаят вече, че съм на 80 години и да ми отпуснат пенсия

Абе...схемата с ротвайлера по ме блазни сякаш ;D ;D ;D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #65 -: Декември 15, 2018, 05:45:41 pm »
Да де, ама на фона на последните постове "нещата" все пак си вървят! Мислят "хората" и успяват да налагат бавно, полека къде с вазелин, къде не идеологията си.
http://www.sva.bg/105710981086107310971077108510801103-10761086-1084107710761080108010901077/5333999
И по нататък, това което публикувах вече малко по рано, в неподходяща тема само за пример!
https://trud.bg/%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%B4-%D0%B3%D0%B5%D0%B9-%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4/?fbclid=IwAR14TcLnyL34Sw3KbVCZ7xPVaPE76bc16UuXT1afORX9-TAbrMRnUIkuSAY

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #66 -: Декември 15, 2018, 08:04:46 pm »
Това обаче ме изкефи. Немците са велики.
  https://m.dir.bg/dnes/obshtestvo/germaniya-ofitsialno-vavede-treti-pol

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #67 -: Декември 15, 2018, 08:13:30 pm »
М,да, очевидно израждането при тях върви с по бързи темпове!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #68 -: Декември 15, 2018, 08:26:03 pm »
Не бе не си схванал най важното. Зачукаха им го чепат на джендърите. Щот трети пол само след ДИАГНОЗА.

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #69 -: Декември 15, 2018, 09:13:31 pm »
българите сме много зле във тези неща за разлика от други народи и националности, уж се пишем за много отворени а като дойде нещо подобно или друго се затваряме в чурупката и до там. Има редица примери във това отношение от живия живот, които могат да се посочат като доказателство за комплексарщината на българина, нека вземем например коментарите под статиите от подобен род, които заклеймяват подобни и други неща еднозначно, но в същото време във други статии същите тези проявяват какви ли не извратении, и накрая се получава така че хем заклеймяват хем проявяват извратении, е как?, във живия живот същото нещо съм виждал и наблюдавал, не може така, не е разумно, това ми е категоричното мнение

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #70 -: Декември 15, 2018, 09:36:46 pm »
X_name много хора страдат от разни наследствени или придобити нелечими заболявания, но те казват, да аз съм болен. Само джендърите твърдят че са си наред:
Спокойно това било само любов. Ама я същност:
Като не мога да стана като другите ще ги направя тях като мен.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #71 -: Декември 15, 2018, 10:49:42 pm »
Имах в предвид че годишно се раждат 80 с неопределен пол. Не могат да бъдат причислени към никой пол! Защо ли? Как е в България, няма статистика, или поне не се съобщава!
Виж x_name41 те търсят някакви права! Какви и кой им ги отнема? Никой не им пречи да се гушкат под юрганите.
Може би искат да си правят седмични паради, да им осигурят лежанки в паркове и площади. Ако това е липса на права, тогава защо надарените мъже да не си ги мерят пред народното събрание, а пък ти да си водиш сина и дъщерята да гледат!!
Какви са техните норми за човешко общуване? Очевидно всичко на показ, иначе аз не разбирам какви други права им са нарушени? Това "нещо" не се примирява докато всички не разберат че е обратен. Защо?
Има и такива които си знаят мястото и не се натрапват. Живеят между нас и по някога не можем да разберем че са обратни освен по първични белези. Нямам против тези хора, но в другата част от тях наглостта е фрапираща. Точно тази част се използва за нечисти цели. Обясни ми ти защо трябва да има плакати с насърчителна гейщина. Ето тук започва мръсната война, както и приемането на конвенцията и още много "инициативи" вкл. принуда на полиция и държавни служители да участват в паради в Швеция, защо да не се случи и при нас?

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #72 -: Декември 16, 2018, 01:16:46 am »
Преди две три седмици попаднах на такава група в фейсбук Младежка ЛГТБ организация. https://www.facebook.com/lgbtdeystvie/  Драснах някой ред при това без да използвам цинизми и веднага подали оплакване в Фейсбук при което за малко да ми бъде закрит профила.  Плачковци които само се оплакват че не ги третират като нормални хора  но наистина са си извратени и искат извратеността им да се приеме за НОРМА. ...

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #73 -: Декември 16, 2018, 01:50:24 am »
Обясни ми ти защо трябва да има плакати с насърчителна гейщина...

ще отговоря така. Когато спре да има извратени коментари в медиите по разни теми, тогава ще спре и насърчителната гейщина, което очевидно няма как да спре както се очертава, защото тези неща са отражение на средата а тя е такава извратена и пълна с цинизми, лоши помисли и лукавщина. Когато хората почнат да мислят чисто тогава ще спре всичко това и е самата истина

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #74 -: Декември 16, 2018, 05:07:46 am »
Не, не си прав!
Ние приехме гей съществата!
Но защо се говори за гей-общност?
След като няма нищо странно да си гей, защо трябва да има такава общност в социум?
Имам познати гейове, имал съм колеги...някои от тях са готини, други са комплексирани, но са си нормални хора (докато не се пробват да ме свалят).

Защо, по дяволите, гей общността се опитва да се разраства? Каква е причината? Нима наистина не разбират, че са патологично отклонение в природен аспект?
Все едно болните от рак или друга неизлечима болест, да се опитват целенасочено да заразят цялото човечество с нея? ЗАЩО?
Защо тези хора се опитват да прокламират, че сексуалните пристрастия са необходими за узаконяване в норма на законово ниво?
По тази логика би трябвало да се признаят правата и на педофилите, изнасилвачите и содомитите и не само да се признаят, а да се узаконят?
Обратните не се преследват от закона, защо те самите започват да преследват закона?
Наистина ли не разбират, че това би отворило вратички в юрисдикцията за безброй други извращения, които биха останали ненаказани?

Представяш ли си абсурдността на ситуацията?
След "n" години да има закон, според който аз мога да съдя някоя мацка, която съм срещнал на улицата, че съм се възбудил от нея, а тя не ми е осигурила секс (анален, щото такива са ми сексуалните предпочитания), или пък някоя майка, че не ми е дала да се гавря с 3 годишното и дете (щото...пак такива са ми сексуалните предпочитания)...........?????????????????????

ПЪЛНА ИДИОТЩИНА!!!!!!!!!!!!!