Автор Тема: това наистина трябва да ни плаши  (Прочетена 357941 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #870 -: Септември 07, 2020, 07:18:28 pm »
Цитат
 
Как си я представяте фирма работеща с машини и извършваща поддръжка, да няма струг? 
Ами не си я представям, както и не мога да си представя курорт като Златни пясъци без файтон. Повече какво да обяснявам вие с Витан сте матросовците не аз. И да ви кажа до 90те години на двайсти век по заводите имаше стотици стругове на които се работеше сериино ороизводство "ръчно"
Баща ми се пенсионира на такова производство само, че на борверг машина. Аз самият съм обиколил доста такива заводи така че магнете се от амбразурата матросовци нахалост ще си умрете много са големи патроните.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #871 -: Септември 07, 2020, 08:12:11 pm »
Радико, през 87-88 г. съм работил на център машина ЦПУ - Фанук в завод Динамо-Сливен. Огромен цех пълен с център машини - български /краднати от Фанук/ и оригинални Фанук. Стругове имаше в завода, но в работилниците и матричарските цехове. Правеха се детайли основно за постоянно токови двигатели и стъпкови за ЦПУ. Сега завода също го има - откраднаха го с боновите книжки капиталистите и преди 2 г. ходих там да търся стругар - изпаднах в беда, като видях в какъв гълабарник са го превърнали тез чокондури. Дори не могат да го боядисат. Сврели са се в малка част от завода, а вътре обстановката е повече от потискаща и си екзистират - трупат капитал завалийките.  ;D

Навремето завода беше на световно ниво, дори подовата настилка беше със зелена смола и можеше да ходиш по бели чорапи, без да ги изцапаш.

Та не знам баща ти в кой век е работил на струг серийно. Сигурно в някое ТКЗС е правил детайли с точност до 1-2 мм. Аз изработвах детайли с точност до 2-3 стотни, серийно на ЦПУ, не струг.  :D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #872 -: Септември 07, 2020, 08:13:54 pm »
До преди време смятах, че не е възможно в Русия да управляват чак такива идиоти, че да отровят Скрипал и дъщеря му. След това обаче...:
https://m.dir.bg/dnes/svyat/navalni-e-izveden-ot-koma 
Мисля, че не само е възможно, но е и неоспорим факт. Мисля, че в Москва трябва да бъде направрн масиран десант. Но не от войници, от психиатри трябва да е десанта. От много голям брой и добре подготвени психиатри.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #873 -: Септември 07, 2020, 08:23:23 pm »
Момко, не отваряй уста, ако не мож лапна лъжицата..

От Навални са били взети всякакви "биологични" материали (в оригинал) преди да го пратят в Германия.
И Меркелица се врътна, но НАТО-вците ти гордо казаха, че са открили фосфороорганични отрови, разбирай новичок.
Тия дебили не знаят, че ако Навални кряка в самолета и е бил с новичок, то целият самолет ще се натръшка!
Но дебила си е дебил, на знае, че първо са тествали Навални в Русия за хайли-лайкли, демек новичок.
Тоя новичок може да натръшка цял град като стой та гледай,
ма само се гътна една клошарка, де се е опитала "да го помирише" и едни Скрипали "оживяха"...

Ако не искаш да изглеждаш дебил, обясни ми защо утрепаха котката на Скрипал, защо сравниха къщата със земята, а кралското британско правосъдие ИЗОБЩО НЕ ЗАВЕДЕ НАКАЗАТЕЛНО дело?!

Навални за протокола е имал хроничен панкреатит, нали алкохол и антидепресанти с месеци - не всеки това издържа.
И пак за протокола, Навални в Русия отдавна е бай НИКОЙ !!!
Кое не пречи Запада да го брои опозиционер нъмбър уан!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #874 -: Септември 07, 2020, 08:37:05 pm »
До преди време смятах, че не е възможно в Русия да управляват чак такива идиоти, че да отровят Скрипал и дъщеря му. След това обаче...:
https://m.dir.bg/dnes/svyat/navalni-e-izveden-ot-koma 
Мисля, че не само е възможно, но е и неоспорим факт. Мисля, че в Москва трябва да бъде направрн масиран десант. Но не от войници, от психиатри трябва да е десанта. От много голям брой и добре подготвени психиатри.
Радико, пиша ти 6-ца и ти си моят фаворит във форума с най-анти логичното и наивно мислене. Имам един роднина соросояд, все едно, че него слушам.  :D

Преди да си отговориш на въпроса кой го отрови, трябва да си отговориш на главния въпрос: Кой има интерес Навални да бъде отровен?
Руснаците трябва да са тъпи, сами да си създават скандали, като се има предвид, че Навални не е никакъв фактор на опозиция в Русия.

Най-голям интерес да бъде отровен имат американците. Причината е Северн поток 2. Трябва да се създаде достатъчен международен скандал и обвиняване в безчовечност, че да се събере международна солидарност за налагане на санкции, като се и убеди съпротивата в Германия - привържениците на Северн поток 2.

Според мен най-вероятната хипотеза за отравяне, ако въобще има такова е, че Навални е отровен от свой приближен срещу много голямо заплащане от страна на американските служби.

По същия начин беше отровен Скрипал с отрова произведена в Англия - новичок. Освен медийна кампания не се намери нито едно доказателство за дългата ръка на Москва с отравянето.

И още:
Съветвам те да се поинтересуваш не кой отрови Навални, а кой уби 7 души с ракетен удар в Ирак, заедно с генерал Сюлеймани, само по голословно обвинение, че бил терорист. Кой определя кой официален военачалник на държава е терорист и кой дава право да се убива без съд и присъда - да се екзекутра. Поинтересувай се и колко американски президенти са убили самите американски капиталисти, не да отравят някакъв мижав псевдо опозиционен лидер.

Анадън му?  ;)
И не се прави на оригинален с тия психиатри. Ако призива ти е някой да нападне Русия, повярвай ми мераклии няма. Всеки тръгнал натам сам се обрича да изживее най-големия кошмар в живота си, ще се срещне лице в лице със смъртта.

Може такива като теб да съберете доброволчески отряд и да решите този проблем с лошите руснаци, да изразите солидарност с американската кауза на братята американци.  ;D
« Последна редакция: Септември 07, 2020, 09:10:03 pm от EDM electronics »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #875 -: Септември 07, 2020, 08:45:07 pm »
Така е EDM. Така е напълно си прав във логиката си. Да обаче САМО когато се отнася за същества имащи способността да разсъждават ЛОГИЧЕСКИ. Идиотите нямат тази способност. За това има нужда от психиатри, голяма нужда.
Между другото само между другото като гледам някой навици от личния живот на Путин ми се натрапва в главата аналогия със друг един велик световен лидер.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #876 -: Септември 07, 2020, 08:54:57 pm »
Бях прав за Матросов, идеологията и амбразурата.

Аркадаш, това е типичната американска пропаганда:
Ние винаги сме прави, когато ви вземаме за хамстери и дебили,
и ви наливаме версии за събитията световни в чуторите, защото,
Русия е Империя на злото и като таква винаги ражда алогично зло...

И хамстерите безоткатно прокарват всичко автоматично от ушите към устата (клавиатурата).
По логика на алогичното зло, янките могат да ви изсерат висичко,
а вие до откат да викате: дъждец вали....

Анадън му?

Всъщност най-големи русофоби в света са турците.
Нали на толкова войни и толкова бой - няма какво...
Ако е така, кажи да не водим излишен спор.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #877 -: Септември 07, 2020, 08:58:40 pm »
Радико, трябва да ти кажа от моята комунистическа   ;D скромност, че съм доста в час с геополитическите събития. Отделям доста време от ежедневието си, да поддържам нужното ниво.

Но имам и още една хипотеза за евентуално отравяне, като изключвам напълно пръст в тая работа от страна на официалната власт, разбирай заповед на Путин или някой от светата троица - Лавров-Шойгу.

На такива, като тебе не им е известно, коя е управляващата партия в Руия и каква е идеологията й, понеже вас ви преследват постоянно комунистите от гроба, а те там са върли либерали - обичат много мангизите и през ум не им е минавало да се връща комунизма. Той комунизма съществува само във вашите глави.

Голяма част от руските управляващи имат изнесени капитали извън Русия и техния началник не е Путин, а американците. Русия е частично колонизирана страна с наченки да бъде колонизирана изцяло.

Следих внимателно действието на руските власти със скандала в Беларус, ами те никак не бяха свързани с националния им интерес. Няма да навлизам в подробности, защото е много дълго, но накратко ще ти кажа, че под страх някой управляващи либерали /за теб комунисти/ от изпълнителната власт в Русия действат по заповед на САЩ и е напълно възможно точно някой такъв да е направил отравяне, като злепостави официалната власт, за да спаси капиталите си.

Много мога да кажа по този въпрос, но мисля няма особен смисъл. Каквото и да ви каже на вас човек, вие имате вкоренен посткомунистически стрес и според мен трябва да си леете куршум, да го премахнете, за да се върнете в реалността.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #878 -: Септември 07, 2020, 09:22:44 pm »
Цитат
На такива, като тебе не им е известно, коя е управляващата партия в Руия и каква е идеологията й 
Ха Ха Ха
Доста по ясно ми е от колкото можеш да си представиш. Бедна ти е фантазията просто. Притеснявам се че не си в състояние да преживееш истината  за това няма да я научиш от мен. Ако искаш да я знаеш открий си я сам.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #879 -: Септември 07, 2020, 09:25:24 pm »
И последно, на Навални му наляха много биткойни, ама за водач на опозицията си спечели само прякора:
фюрера на гумените патенца.

Навални има съдимост, а и гумените изделия за еднократна употреба ги изхвърлят, ако не са нужни.
Сега могат да издигнат за президент всеки, който има чиста справка за съдимост.
Приемам темата за изчерпана.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #880 -: Септември 07, 2020, 09:34:28 pm »
Радико, писал си под ника си "Черния отмъстител".
Пише се "ЧерниЯТ отмъстител" с пълен член. Добре, че поне името си си написал с главна буква, за разлика на твои събратя по робско колониална солидарност.  :D

Не се напъвай да пишеш оправдания. Личи ти, че си ПОДпосредствен в тая материя. Лепи си там фаянсовите плочки, ходи по гурбети в чужбините, като бикяр и бъди жив и здрав.  :D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #881 -: Септември 07, 2020, 10:04:34 pm »
Момко, не отваряй уста, ако не мож лапна лъжицата..


Ами то има една сливенска поговорка по тоя въпрос:

"Голям Йух лапни, голяма дума н'дей казва"  ;D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #882 -: Септември 07, 2020, 10:23:27 pm »
Радико, писал си под ника си "Черния отмъстител".
Пише се "ЧерниЯТ отмъстител" с пълен член. Добре, че поне името си си написал с главна буква, за разлика на твои събратя по робско колониална солидарност.  :D

Не се напъвай да пишеш оправдания. Личи ти, че си ПОДпосредствен в тая материя. Лепи си там фаянсовите плочки, ходи по гурбети в чужбините, като бикяр и бъди жив и здрав.  :D
Може и да си прав EDM, сигурно така се пише. Неграмотен съм за разлика от теб аз съм учил горе долу колкото Едисон или Фарадей и пак за разлика, Слава богу мога да мисля аналитично точно като тях. Както и да е. Понеже не знам как точно се пише ще го сменя изцяло, специално заради теб. За да не преминаваме към личностни нападки.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #883 -: Септември 08, 2020, 08:18:00 am »
EDM, Това е специална сламка - греда.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #884 -: Септември 10, 2020, 05:38:16 pm »
Малка лъжа, лъжа, голяма лъжа, статистика. Или как се манипулира нашият БВП, за да изглежда всичко цветя и рози...
-
<a href="https://www.youtube.com/v/lGWKmODvDAI" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/lGWKmODvDAI</a>
Или А, Б-то на колониализма.