Автор Тема: това наистина трябва да ни плаши  (Прочетена 362437 пъти)

GMG

  • Гост
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #765 -: Юли 17, 2020, 06:06:41 am »
ЕДм, ти врачуваш ли вече?  ;D
Радико, като чета и се замислям - благодаря ти!

Тва манипулацията дистанционно е голема работа  ;) ;)

     Успех на всички!

GMG

  • Гост
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #766 -: Юли 17, 2020, 06:48:16 am »
Евгени от Сливен!
 Къде отиваш ти?
Това е еволюция, не можеш да  я спреш ..

Имало е такива съмнителни агенти и преди по Времето на Тутанкамон и майка му ..

Не си мисли, че там има само цигани  ;)

Мисълта ми беше, че хората са неразривни същества,
духовно и Ауретично свързани, немислимо как.

Светът се е променил ЕДМ, хората не са това което бяха и СА, човек трябва да има някакво  съзнание  да разбере
какво му се случва.  ;)

Ти като комунист и Путинов русофил, би ли нарушил
експанзията?

Не смятам това за добре!

Но всеки има собствено мнение......

Да, форумът се превърна в калчище, но ние старите потребители не сме виновни за това ..  ;)






Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #767 -: Юли 17, 2020, 07:23:41 am »
EDM никой никого не е "направил такива"
Тези хора са горе долу равномерно разпределени между останалите индивиди по целия свят без оглед на раса, религия, култура и други подобни. Просто те се раждат такива и не могат да бъдат създавани. Ако в някоя страна изглеждат повече то е защото там е по либерално отношението и повече от тях демонстрират факта. Иначе единствено увеличение на броя им е доказано в страни със силно стресов живот, войни диктатури и т.н. се наблюдава по голямо количество в следващото поколение. Вече съм го писал, доказано е че ако майката в определен момент от нременността преживее стрес поколението е с обърната резба. Заради това във определени страни и прослойки се наблюдава все пак по голяма концентрация. Примерно там където домашното насилие се смята за нещо в реда на нещата. Офф заболяха ме пръстите останалото утре.

Радико за 50 и кусур страници писания по тази тема, още ли се вързваш на извратените виждания на някой форумни активисти! Явно и на тебе толкова ти е акъла! Извинявай, не искам да те обидя, просто това ми идва на ум.
 Да ви кажа честно, от време на време, като им чета  писанията започват доста да ме съмняват тези индивиди. С тези си настървени фашизоидни уклони, се питам дали пък това не се дължи на някаква тяхна психическа откаченост. Ако използваме Фройдизма като поле за разсъждения, то изводите който си вадя, хич не са лицеприятни, и за това ще ви ги спестя. Да пишеш едно и също в 50 страници и със всяка изминала седмица да допълваш образа си на невменяем фашист  с все по-филтрирана информация, не говори никак добре за някой хора. Веднага в разума ми светват лампичките с големи въпросителни, абе тези хора нямат ли си друга работа и задължения та цял ден целенасочено се ровят в бунището на човешката еволюция и търсят там храна за подсъзнателните си залитания или така са дресирани от ранна възраст. Това не е нормално!!!  Трябва да си голям айлякчия  :) за да профилираш умозрителното си поле в такова направление! Пък и задълбаването в този боклук означава само че, тези хора на някакво неосъзнато ниво се индефицират с тези, за който постоянно мислят и пишат или пускат информация, нямат ли си други кахъри :D! Сродното привлича сродно! Така е в природата! Мен "това" наистина ме плаши!!!  :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #768 -: Юли 17, 2020, 09:50:23 am »
Да, форумът се превърна в калчище, но ние старите потребители не сме виновни за това ..  ;)
Там е проблема, че сте потребтели (нямате вътък нищо да дадете) на това, което някой, някога е дал с много труд. За нещата, които струват и пари, тук не е чиста среда. Всеки дебил може да се изходи: той го е работил толкова много, а с'я седнах и веднага се сетих!
Какво си се сетил бе... аланкоолу? А ти отде знаеш колко години преди това някой дали не се е сетил, и защо не е избрал твоето "сещане"?

Това е еволюция, не можеш да  я спреш ..
Никаква еволюция, а предателство!

1941 г., Москва, немците едва не са влезли в града и Сталин си няма никаква работа, ами нарежда да отворят катедра по Византология.
Защо аджеба падат и умират империите.... >>

И Търново е падало с предатели (1 евреин и 1 негов слуга), но когато е падал Константинопол, е имало цяла партия.
И след падането главният грък отива при турският султан да си иска наградата. Но имал чудно хубаво момченце.
Султана казъл, че момчето отива в неговия харем с момченца. Имало е такъв!!!
Бащата се възпротивил, но бил скъсен с една глава по-долу.
И както в песента: Даваш ли, даваш, балканджи Йово.... момченцето пак отишло в харема.

За децата на тукашните предатели не ме е еня. За другите: въоръжавайте се, но не само с овче търптение!
Бъдещето на ЕС е: ЕвроГейскиХалифат.
Заради раждаемостта на мигрантите и дебилизма на белите.
Които със сигурност никак не знаят византийска история, но не ги и интересува. Те са преситени от живота....

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 399
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #769 -: Юли 17, 2020, 10:07:41 am »
За съжаление живеем в един педераски свят!
В които педалите дори вече не се срамуват от уродливата си биология - чиста проба педалско падение .. Хомосексуалността е била забранена в Англия ,сега не знам как са нещата,и как няма да е забранена - това са болни хора които често са психически и умствено болни-Да,тежката престъпност е точно от ПЕДАЛИ,не изличимите болести-също! ... Добре е да се въведе някакво ограничение педалите да се размножават-примерно по едно педалче в семейство,щото затриват цицивилизацията !А етническите/БЛАГОРОДНИ/ българи да се стимулират финансово за да се размножават спокойно /Истинските българи са много далеч от педалщината!!/ За съжаление истинските мъже са били подлагани на геноцид/педалска политика и често поизбивани и гонени и как няма-ИСТИНСКИТЕ мъже не могат да изтрайват педалите и с удоволствие биха ги свели до нула!
Политиката ни - педалска,ФИЗИКАТА ни педалска,не правете и форума педалски - не пропагандирайте БОЛНАТА ПЕДАЛЩИНА !
Призовавам админа да изтрие темата!! 

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #770 -: Юли 17, 2020, 10:32:56 am »
Призовавам админа да изтрие темата!! 
И като си заровим главата в пясъка, та какво?

Никой тук не попагандира педалщина. Търсят се причини, дават се диагнози. Ето ти моята:

Освен византийска, има и църковна история. А тя казва така: Содом и Гомор за били изключително богати долини с изобилие от реколта.
На тамошните малко им трябвало, за да попаднат в безгрижен живот.
И от много безгрижие и безделие, са стигнали до извратения живот.
Както сега на Запад....
(че има и кой да им слугува).

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 538
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #771 -: Юли 17, 2020, 10:50:00 am »
ИСТИНСКИТЕ мъже не могат да изтрайват педалите и с удоволствие биха ги свели до нула!

Призовавам админа да изтрие темата!!

Номак , разбирам те, съгласен съм с теб, но не мога заради няколко форумни съсела, заразени със западна либерастия, които скочиха, като ужилени, църкащи да защитават душевно боли уроди, съзнателно душевно боли, те не са безпомощни, а сами са се докарали до това състояние, и наричайки чисто дегенеративни състояния - еволюция, да изтрия темата, която много участници плахо четат и се страхуват да вземат отношение, защото не искат да влизат в конфликт с либерастията, която им е дошла до гуша.

На този етап борбата с подобни дегенерати е само словесна, с обсъждане и т.н.
Задават се обаче различни времена с вятъра на промяната по много направления, който се усеща вече осезаемо.  :)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #772 -: Юли 17, 2020, 11:07:57 am »
Радико, не си прав! Обратни винаги е имало, но са били държани досега настрани от социума и са били считани за изключение от правилното, а не за норма!
Та те СА НЕ-нормалното, това някой от тук подлага ли го на съмнение?
Страшното идва, когато обществото се изврати до такава степен, че да го приеме за норма! Когато тази "идеология" се опита да наложи своя модел върху нормалното общество!
А битието наистина определя съзнанието (поне на масите), така че едно време да си гей беше срамно, по-късно...  модно, след това - престижно, а сега направо са го докарали до там, че в скандинавието ако си хетеро, да не смееш да си признаеш!!!
Е, какви поколения биха се възпитали в такава среда? Че то има деца, които зорлем стават най-малко бисексуални, понеже това е "пътят и истината и живота", които им се втълпяват от бебета още...

П.П.Според мен, Фройд има немалък принос за това! Преди него доста от тези теми са се считали за табу (разпространение или апокрифно или чисто медицински). Оттам-нататък започва "сексуалната революция", която е начало на "разкрепостеното мислене", плавно довело до всички тези последици...веднъж започнал, процесът не може да бъде спрян и постоянно търси "нови хоризонти".
Нещо като презадоволена кинозвезда откъм сексуални връзки...следва обръщане на погледа към нещо "по-вълнуващо" - я содомия, я садо-мазо, я педофилия, а защо не и педерастия?
« Последна редакция: Юли 17, 2020, 12:24:36 pm от atos »

GMG

  • Гост
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #773 -: Юли 17, 2020, 12:40:32 pm »
векторе, изключи си всички кабели и ще бъдеш щастлив!

Имам предвид интернет, телевизия, ток и т.н., доколкото
знам и жена ти избягала от теб (сам си) - но има едно НО.  ;)

Ако предпочетеш да бъдеш мъж - запиши се на карате курс,
вторият вариянт е да си намериш гадже и да си споделиш болката....
Има и трети вариант - обръщаш резбата и ставаш рибар.  ;D

Това е накратко казано, защото нямам Време да обяснявам
житейски неща на недоносчета във форума.....  ;)

Съветът ми е:  купи си поялник и жица като ЕДМ и много неща ще разбереш..  ;)

За съжаление живеем в един педераски свят!......

Политиката ни - педалска,ФИЗИКАТА ни педалска,не правете и форума педалски - не пропагандирайте БОЛНАТА ПЕДАЛЩИНА !

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #774 -: Юли 17, 2020, 12:42:05 pm »
Да си педерас наистина е падение, но тука има и един тънък момент, когато един комунист няма какво друго да каже той веднага се хваща за педалите.

GMG

  • Гост
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #775 -: Юли 17, 2020, 12:46:44 pm »
педерастията ходи по хората Краси....

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 399
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #776 -: Юли 17, 2020, 12:48:46 pm »
Хаха ГМГто ,ти да не си от левия бряг та така просташки скачаш?
Казвал съм го вече на такива като теб,но ще повторя:
Живота е кратък ,за сметка на това е уродливо гаден !
Жив и здрав бъди,не ми пречеш.

Те хомосексуалисти те не са виновни че са такива!ама според мен малко регулиране на хомотата ,това е решението !
Тъй де,не останаха хора!

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #777 -: Юли 17, 2020, 12:52:44 pm »
Значи на времето, Содом и Гомор толкова се разкрепостили, че на Господ му писнало! Дотолкова му писнало, че в днешни времена археолозите още не са сигурни къде точно са се намирали! След това, старата песен, на нов глас, та до днес! Може би на Господ скоро ще му писне!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #778 -: Юли 17, 2020, 01:00:09 pm »
....че в днешни времена археолозите още не са сигурни къде точно са се намирали!..
Знае се, сега там е Мъртво море.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #779 -: Юли 17, 2020, 01:16:57 pm »

П.П.Според мен, Фройд има немалък принос за това! Преди него доста от тези теми са се считали за табу (разпространение или апокрифно или чисто медицински). Оттам-нататък започва "сексуалната революция", която е начало на "разкрепостеното мислене", плавно довело до всички тези последици...
Атос, ти май не си чел Фройд. Фройд първоначално работи с хипноза, вкарва болния в хипноза и му заповядва да не проявява повече дадените симптоми, впоследствие обаче разбира че това води само до временни резултати, не след дълго симптомите се връщат с нова сила. И той разбира че не това е начина а трябва да се открие причината и така се ражда Психоанализата. И точно тая Психоанализа показва впоследствие че много голяма част от психическите отклонения се дължат на половата енергия която той нарича либидо, доста комплексен термин. И това нещо не е случайно защото цялото човешко тяло води началото си от две сексуални клетки.