Автор Тема: това наистина трябва да ни плаши  (Прочетена 357785 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #750 -: Юли 13, 2020, 08:26:10 am »
Ей хора , това не е ли форум за свободна енергия, какви глупости мъдрите в тая тема? Засрамете се!
Когато дадеш без пари и 1/10 от това, което съм дал, да си помисля да се засрамя.
Иначе ти на кое чудо залагаш?
На Капанадзе, клетката на Джо или на кое?
Как мислиш с празнословци, мързеливи и нямащи излишни хилядарки да откриеш нещо?
А, да, ти с чужди ръце, само агитка ще го раздаваш....

П.п. Баннали са в тубата Саня от Флорида. Защо ли?

P.s.2
Японски преводач си подал оставката, след като не успял да преведе от български език диалога:
- Какво правиш?
- Нищо. Работя.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #751 -: Юли 13, 2020, 09:08:33 am »

П.п. Баннали са в тубата Саня от Флорида. Защо ли?



Проверих, наистина са баннали канала в Ю-Туб на Саня от Флорида, а той беше един отличен кореспондент от колониалната митрополия и предаваше директни, топли новини, казваше и показваше истината. Не им е удобно да се казва публично истината.

Смятайте как стои въпроса там със свободата на словото и демокрацията. Тия взеха да надминават и най-големите диктатури в света, не че не са били винаги такава, ама само се правеха на демократи. Само глупака вярваше, че там политическата класа се избира чрез пряк избор. Цялата им демокрация е кукла на конци барабар с президента.
Ако са имали честен президент, то той винаги е бил застрелван. Световни първенци са в това отношение. Време е неоимеприята да се разпада и света да си отдъхне. Що зло сътвориха на света, що войни, що чудо...
 
« Последна редакция: Юли 13, 2020, 09:27:44 am от EDM electronics »

Активен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #752 -: Юли 13, 2020, 09:40:14 am »
Втория канал на Саня:
https://www.youtube.com/c/SanyaFlorida/featured

Неактивен tranteev

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 65
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #753 -: Юли 13, 2020, 11:38:17 pm »
Когато дадеш без пари и 1/10 от това, което съм дал, да си помисля да се засрамя.
Иначе ти на кое чудо залагаш?
На Капанадзе, клетката на Джо или на кое?
Как мислиш с празнословци, мързеливи и нямащи излишни хилядарки да откриеш нещо?
А, да, ти с чужди ръце, само агитка ще го раздаваш....

П.п. Баннали са в тубата Саня от Флорида. Защо ли?

P.s.2
Японски преводач си подал оставката, след като не успял да преведе от български език диалога:
- Какво правиш?
- Нищо. Работя.
не знам ти какво си дал, но знам аз какво съм дал и мога още да давам...
прав си тук е пълно с празнословци, дали с хилядарки или не, те са си такива.
изумяваме фактът, че очаквах тук  да посрещна разбиране за мои идеи и широка дискусия от мислещи хора, но уви получих само нападки "поредният, ти нямаш ли си друга работа, айде още един.."
не мисля ,че това е целта на форума-да обсъждаме вирусната паника или световни политически сценарии, скоро и извънземните ще дискутираме... ;D
Бе мързи ли ви да мислите?

Скоро ХИВ ще хвръкне по въздуха.... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #754 -: Юли 14, 2020, 07:51:04 am »
не знам ти какво си дал,......
Що си новобранец.

.... но знам аз какво съм дал и мога още да давам...
Аа, то има ли пазарна стойност?
Или само сантиментална.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #755 -: Юли 14, 2020, 10:06:53 am »
Взето назаем от д-р Дю:

Неактивен tranteev

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 65
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #756 -: Юли 15, 2020, 12:01:52 am »
Що си новобранец.
Аа, то има ли пазарна стойност?
Или само сантиментална.

Къде във форума ли? Защото години наред само ви четях публикациите без желание да влизам в дискусия с вас.

Има и двете стойности..

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #757 -: Юли 16, 2020, 09:02:15 am »
Прогнозирам, предсказвам, че в недалечно бъдеще западната цивилизация ще я споходи упадък от всякакво естество. Залитнаха в неправилната посока с тая педерастия и либерастия, и ги чака огромна демографска криза, защото педал не ражда деца, той може да бъде педофил, но не и майка, а в същото време кюмюра им превзема територията. МЮСЛИманските страни няма да позволят тая дяволска зараза да се разпространи в обществата им и Европа я чака второто пришествие на Османската империя.

Когато за първи път отидох в Западна Европа, първото нещо, което ми направи впечатление беше хард-масов ексхибиционизъм по улиците вечер, защото пристигнах вечерта. Това беше преди 30 г., представям си сега сигурно са си сложили половите органи на челата от гордост, а езиците им се разтягат, като ластик до темето.  :D

Не съм сигурен дали това ме плаши или изпитвам сарказъм, но съм любопитен да видя плодовете на тая либерално-джендарска революция час по-скоро.

https://blitz.bg/svyat/dzhendri-kholandiya-premakhva-mzhkiya-i-zhenskiya-pol-na-zakonodatelno-ravnishche_news758233.html


И най-напред във войнствената пропаганда на извращения е Холандия, където този процес е организиран най-цялостно. Сега ЛГБТ активистите казват, че ще се борят за „отмяна на пола“ по целия свят. Всеки път, когато любителите на извращенията получат ново изключително право, има „толерантни“ граждани, които твърдят, че това е свобода. Малцинството извратеняци на Запад вече има не само развързани ръце, но и отстоява “правото” да налага своя начин на живот на мнозинството. Днес в Холандия мъжете и жените губят възможността да се наричат такива, защото това дразни куп педерасти, лесбийки и асексуални същества. И утре съществата, които се поддават на извращения, ще обявят, че традиционното семейство „обижда чувствата им“. Унищожаването на институцията на брака като съюз на мъж и жена, което не позволява никакъв вид „брак“ между лица от един и същи пол, ще бъде най-радикалният начин за намаляване на населението в света. Библията учи: „В началото на сътворението Бог създаде мъжа и жената“ (Марк 10: 6). Старият Завет казва: „Ако някой лежи с мъж, както с жена, то и двамата са извършили мерзост“ (Левит 18:22). „Европейската цивилизация“ от наши дни обяви тази мерзост за норма. Това е програма за унищожаване на Хомо Сапиенс като най-висшия вид живо същество. Уродливите биороботи, които ще разберат, че реалността е точно това, което е вградено в техните „програми“, ще се превърнат в идеални обекти за манипулация. Създателите на антиутопиите, създадени на Запад, са предрекли това.


Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #758 -: Юли 16, 2020, 03:01:15 pm »
Ами, то Холандия няма вече, има Ниска земя. И решенията им са низки....

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #759 -: Юли 16, 2020, 08:05:47 pm »
Какво ли не прави наркотика. В Холандия е разрешено да си отглеждаш наркотик, за собствена консумация. Даже се продава и по Дрогерийте.
 Е какво друго да очакваме.. Управляващите са Джендъри, рекламите също такива... ;D
 Педали от класа!  ;) така, че не се чудете, защо.. Просто Политика..
 

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #760 -: Юли 16, 2020, 08:51:46 pm »
Нм
Викаш просто политика.
Политиците създават джендърите така ли
Или младежите се изпедерастяват поради употребата на наркотици така ли. И като чета написаното от EDM добивам впечатление, че в ислямският свят няма такива или поне са много по малко. Интересно.
EDM дали знаеш произхода и значението оригиналното значение на думата "манаф"  тя е изключително джендърска по сегашно значение.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #761 -: Юли 16, 2020, 08:57:08 pm »
Здравата си усвоил опорните точки. Има една съществена разлика между манафите и джендарите. Докато манафите са били слугите, сега джендърите са господарите.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #762 -: Юли 16, 2020, 09:20:21 pm »
Здравата си усвоил опорните точки....сега джендърите са господарите.
+100

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #763 -: Юли 16, 2020, 09:30:07 pm »
Радико учудваш ме понякога с мисленето си, като става въпрос да защитиш на всяка цена запада.
Не, педерастията не във възход от нарочна политика, ами е руска путинова провокация и хибридна война. Той отрови Скрипал в навечерието на изборите си, да предизвика нарочно негативи към себе си, та педераси ли няма да създаде. Това отърва, нали?

Кой, дори много под средно интелигентен човек не знае какво е манаф, що за безсмислен въпрос?
Педераси винаги е имало и винаги ще има. И в бай Тошево време имаше. Аз лично съм имал 3-ма даскали педрази от 1-12 кл. Единия на една бригада дори ме хвана за щепсала и кайсиите.  ;)

Разликата обаче от преди и сега и от мюсли държавите е огромна. На запад има политика на диктатура на ненормалниците, на наказаните от Господ, на душевно болните над нормалните хора, като се налага по всякакъв начин тази дяволия, като норма и постоянно ни занимават с тях, постоянно ни се натрапват, гей паради, дискриминации и пр.

На мен лично няма как да ми повлияе който и да е педраз. Аз се притеснявам за децата, които го приемат, като нормално, защото ги лъжат.
Но както казах ще дойде време и то е близо, да берат плодовете на тая педерастия. И тя тая политика е засята именно, за де се берат някакви плодове от нея, не е случайно. Западния свят не са били педрази, направиха ги такива.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #764 -: Юли 16, 2020, 09:59:45 pm »
EDM никой никого не е "направил такива"
Тези хора са горе долу равномерно разпределени между останалите индивиди по целия свят без оглед на раса, религия, култура и други подобни. Просто те се раждат такива и не могат да бъдат създавани. Ако в някоя страна изглеждат повече то е защото там е по либерално отношението и повече от тях демонстрират факта. Иначе единствено увеличение на броя им е доказано в страни със силно стресов живот, войни диктатури и т.н. се наблюдава по голямо количество в следващото поколение. Вече съм го писал, доказано е че ако майката в определен момент от нременността преживее стрес поколението е с обърната резба. Заради това във определени страни и прослойки се наблюдава все пак по голяма концентрация. Примерно там където домашното насилие се смята за нещо в реда на нещата. Офф заболяха ме пръстите останалото утре.