Автор Тема: това наистина трябва да ни плаши  (Прочетена 357636 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #705 -: Юни 19, 2020, 11:23:26 pm »
Всички тези метежи, палежи, коронобесие и пр. са само предверието на голяма война. Защо ли?
Целта е държавните монополи (на всичко) да минат в частни ръце. В чии ли?
-
<a href="https://www.youtube.com/v/CFY0W5EwUzg" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/CFY0W5EwUzg</a>


Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #706 -: Юни 20, 2020, 09:06:43 am »

Това което казвам не е расизъм, а еволюция.

И то каква еволюция!!!
Тотално и целенасочено унищожаване на природата и на всичко живо в нея градено милиарди години в хармоничен баланс. Последиците от което те първа ще жънем, защото тази пандемия която сега изживяваме ще бъде като детска игра ако не се озапти алчността и господарниченето на този "гениален" човек.
А видовете който все пак се опитват да оцелеят въпреки наложената тирания, са принудени или да приемат правилата на концлагерната игра или да напускат вековните си хабитати и да живеят в непригодна за тях среда и условия и така са подложени на бавно но неумолимо унищожение защото "венеца на еволюцията" "белият" човек си е присвойл правото да взема каквото му скимне и от където му скимне, защото той е Господаря, нали, той е владетеля който налага своите правила със оръжието което създава тази еволюция!!! Друго не създава тази еволюция - само неорганична материя от стомана и бетон, тоест камъни!
И питам аз такъв човек , господар на какво е!? На здания и хабитати от бетон и неорганична материя в който са натикани неговите "величави" маниакопитеци задължени да изкарват прехраната си във "високотехнологичните" по-неговите виждания работилници за неорганичен боклук. Боклук които благоприятсва развитието единственно на микроби, вируси и всякакви едноклетъчни намиращи препитание в тази еволюционна ниша и изобилието от храна която намират в тези боклуци!!!!Същият този гении сътвори, две световни войни с милиони унищожени човешки души и то, най-вече БЕЛИ души. Заробена световна човешка популация, защото тези други раси са разбрали че, за да не станат роби на "неорганичната еволюция" са пренудени да копират мурафетите на самопровъзгласилият се господар, тоест белият човек иначе ги чака съдбата на другите несъществуващи вече народи.
И  на същият този гении, целенасочено и постоянно му се вменява в тъпата и здраво зомбирана кратуна че, той е господаря, че той е геният, че той е венеца на сегашната вълна  от деградираща еволюция. Тъпо и неграмотно от еволюционна гледна точка разбиране и най-вече осъзнаване на истински ценните и стойностни неща в света в който живеем!! Наистина е жалко, да се осъзнава и разбира така Живота! Но какво да се прави, такива са набитите в главите ни мисловни жаблони, тоест така сме дресирани! За това и такъв хомот влачим!!!!!!!!!! 
И накрая искам да кажа следното! Не ме разбирайте погрешно, аз също съм бял човек и също живея в тази кочина, наречена съвременна човешка еволюция, но да се мисля че съм, "гениалното молекулче" във тази алчна и унищожаваща ЖИВИЯТ живот среда и хабитат е най-малкото унизително за мен, но за вас виждам че е величаво!?  :) :)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #707 -: Юни 20, 2020, 09:38:39 am »

Само белия човек ражда наука и това е така на първо място поради генетиката, т.е. физиката - расата, но и зависи от душата - колко време е живяла и развивала. Та винаги съм казвал, привилегия е в този живот да си в тяло на бял, още повече на мъж.

Другите раси също се развиват и израстват духовно, но спрямо бялата е все едно да сравняваме ученик от 1 кл. и 10 кл. Всички учени с фундаментални открития за човечеството са бели - факт.
Това което казвам не е расизъм, а еволюция.
Науката на белия човек няма нищо общо с духовното, точно обратното е, това буквално е ровене в "калта"- материята. Ужасен материализъм си е и за момента тази наука е най големия разрушител и поттисник  на духовното в човека. Другите раси особено индийците, китайците и японците са много напреднали именно в духовното и затова не са развили науката на белия човек, щото духовното и материалното са две крайно различни направления. И доколкото виждам белия човек дотолкова се е увлякъл във своя див материализъм че изобщо е загубил и понятие за духовност, пък и изобщо не го интересува какво е това.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #708 -: Юни 20, 2020, 12:58:01 pm »
Краси, във общи линии си прав, но не знам защо смесваш индийците с китайците. В контекста на дискусията не могат да се слагат на една везна. Културата е едно нещо а генома съвсем друго. Индийци Европейци и коренното австралийско население са от една раса.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #709 -: Юни 20, 2020, 01:41:58 pm »
Радико, разбира се че хардуера има някакво значение но то е много по малко от това дето го мислиш ти, душата е основното в случая а нея не я притеснява в какво тяло влиза. Но от нея зависят и проявите на човека, разбира се и от умът, макар че той в началото бива напълно изтрит то в него остават някой склонности от предишен живот и после много по лесно се развиват. Сега обаче ще видиш че теорията ти за расите която досега може и да е изглеждала вярна, точно сега започва да се променя защото според древните писания започва периода на свастиката, а тоя символ в същността си означава смесване. Ману със своите закони описани във ведите се е опитал максимално да отдалечи този период но той макар и да не е много добър е неизбежен.
« Последна редакция: Юни 20, 2020, 01:57:55 pm от krasias »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #710 -: Юни 20, 2020, 03:50:27 pm »
Краси стигнал съм до извода, че нещата не са точно така както си ги представяш, наясно съм горе долу как си ги представяш защото и аз съм си ги представял по същия начин.  Сякаш нещата са много близки до принципите на интернет. Сякаш за създаването на интернет Тим Бърнс Лии е прозрял или му е показано как работи Акаша. И изглежда, че белите и жълтите ползват различни търсачки.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #711 -: Юни 20, 2020, 04:05:22 pm »
Я ми опиши как си представям нещата......

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #712 -: Юни 20, 2020, 04:57:02 pm »
Нижно ли е да влизаме в заядливи спорове.
Написах "горе долу"
Наясно съм, че си черпил имформация от едни апокрифни по соц време документи преписвани на ръка и на пишеща машина лист по лист.  При Венцислав Евтимов.  Не си писал кой знае колко много по въпроса, но достатъчно за да си изградя някаква представа. ВЪВ НАЙ ОБШИ ЛИНИИ РАЗБИРА СЕ

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #713 -: Юни 20, 2020, 05:23:01 pm »
Наясно съм, че си черпил имформация от едни апокрифни по соц време документи преписвани на ръка и на пишеща машина лист по лист.
Е за това те попитах за да съм още по сигурен че изобщо не си наясно, на тъмно си.
Не си писал кой знае колко много по въпроса, но достатъчно за да си изградя някаква представа. ВЪВ НАЙ ОБШИ ЛИНИИ РАЗБИРА СЕ
Не се учудвай, аз отдавна съм взел мерки така че не всеки да разбере какво знам. И понеже това не е окултна тема и не мисля да я превръщам в такава споменавам само за последно, при прераждането наистина има много фактори но няма нищо общо с интернет, поради един от най важните фактори там наречен "заслуги". За който фактор съм сигурен че нищо не знаеш, а на мен ще са ми нужни няколко дена да ти обясня всички подробности.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #714 -: Юни 20, 2020, 06:13:42 pm »
Цитат
И понеже това не е окултна тема и не мисля да я превръщам в такава.   
Дали не е такава или не си разбрал, че окултното е в основата на това което обсъждаме в тази тема. Ако не си разбрал до сега, не се притеснявай, няма да си единственият.

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #715 -: Юни 22, 2020, 11:34:04 pm »
За американските бази в Германия (и не само)
Сара Вагенкнехт: Если США ваш союзник, то враги вам больше не нужны! [Голос Германии]
https://www.youtube.com/watch?v=izBamG-A-Z8

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #716 -: Юни 23, 2020, 09:00:45 pm »
Вандали вилнеят покрай Белият дом, в Сиатълската Народна Република всяка нощ се стреля, а
96% от световните медии (собственост на 6 еврейски фамилии) казват - "Спете спокойно деца..."
-
<a href="https://www.youtube.com/v/EbKm8puupyk" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/EbKm8puupyk</a>
П.п. Чикаго също не остава назад.

Неактивен mindos

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 41
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #717 -: Юни 23, 2020, 09:40:15 pm »
Вандали вилнеят покрай Белият дом, в Сиатълската Народна Република
Това не е вярно VITAN явно спекулирате в сиатъл сега всичо си е ОК.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #718 -: Юни 23, 2020, 10:02:02 pm »
Да не би да живееш в Сиатъл?
А и да живееш, нощем ходиш ли в CHOP zone?
Не, нали?

И като цитираш, цитирай до край...

Неактивен mindos

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 41
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #719 -: Юни 23, 2020, 11:12:54 pm »
живях достатъчно при това много добре
Да бил съм там и какво да цитирам
Eastlake квартал  Minor Tower майка ми е още там

VITAN не осъзнавате какви глупости пишете,
някой ви е намесил бръмбари  в главата
Защо не отидете да видите с очите си как живеят там а само глупости пишете простотии

Пълни заблуди