Автор Тема: това наистина трябва да ни плаши  (Прочетена 360728 пъти)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 371
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #495 -: Май 26, 2020, 10:01:37 pm »
Чехите все пак са славяни. От европейската комисия и парламента ни инат като костилка на задника, Радико.
Откакто затворихме реакторите, срязахме самолетите, претопихме танковете, продадохме промошленоста си за скраб, и си ликвидирахме селското стопанство със закон, за какво да ни имат?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #496 -: Май 27, 2020, 06:26:28 pm »
В началото на всяка развала стои духът. Материалната идва после. Или оти гу ручахме жабетата:
---
<a href="https://www.youtube.com/v/JV-AYQDKfW0" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/JV-AYQDKfW0</a>
И за да не е толкова тъжно, ето как исторически са се развивали нещата при евреите:
-
<a href="https://www.youtube.com/v/xTBPlWdsVHU" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/xTBPlWdsVHU</a>

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #497 -: Май 28, 2020, 11:19:49 am »
Батак и църквата “Света Неделя” ??
VITAN, отличен, браво!  :)
Понеже последните 30 г. у нас тече процес на преформатиране на съзнанието чрез СМРАД и пропагандиране на лъжлива Интернет история, което даде резултат - признавам, че не е имало турско робство и се чуха изказвания /на разбиратели от форума/, че хайдутите били нещо, като съвременните магистрални мародери, не е имало освобождение, кланета, геноцид, робство, едва ли не руснаците - нашите освободители били робовладелците, а турците били добрите, те ни карали насила да учим в университетите, та тая църквичка е запечатала историята с множеството скелети на изкланите българи тогава от башибузука - това са българските турци и потурчени цигани.

Само като статистически данни изписани на входа на църквата: гр. Батак е бил 8-9 хил. души и само за един ден на един дръвник са отсечени 7 800 глави, ръце и крака на наши сънародници - БЪЛГАРИ от башибозука. Представете си 90% от града, който тогава е бил голям град, са били изклани, като първо са им рязали ръцете и краката за ужас на родителите, а най-накрая главата. Клани са много деца от 2 г. до 17 г. реки от българска кръв е текла, факт който е неудобен и се премълчава от съвременния "демократичен" българин - не ще и да чуе за това. Но аз съм за това, да напомням. Народ забравил историята си е обречен на изчезване.

Представяте ли си какво е било османското присъствие, соросоиди?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #498 -: Май 28, 2020, 12:31:52 pm »
Още по-малко известен исторически факт.
Убитите зверски са канонизирани за мъченици от православната Църква.
Имало е много спорове дали това са айдуци, сиреч въстаници или християни мъченици.
За канонизация обаче е послужил следният факт >>

На оцелелите преди да им отсекат главата, задават въпрос:

- Чалма или брадва?

Едно момче избягало при турците от страх с възглас: Ваш съм!
Потурчили го и се спасило.
1 само дете...
от толкова хиляди.

Сега родоотстъпници под път и над път.
« Последна редакция: Май 28, 2020, 01:01:52 pm от VITAN »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #499 -: Май 28, 2020, 04:47:27 pm »
Витане,  EDM да си припомним, че заглавието на темата е :
Това НАИСТИНА трябва да ни плаши. Та мислите ли, че всички описани от вас по горе  факти, че са факти факти са. Ама наистина ли смятате че трябва сериозно да ни притесняват. Мен лично много повече ме притеснява тази странна и съмнителна активност относно тези факти които макар и такива са вече във миналото. Използването на тези факти за отклоняване на вниманието от наистина страшните неща които се случват е много много по притеснително. И вие поддавайки се на провокациите се явявате неволни съучастници.
 

Неактивен filchef

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 158
  • Пол: Мъж
  • Скайп: vfilchef
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #500 -: Май 28, 2020, 04:58:14 pm »
Витане,  EDM да си припомним, че заглавието на темата е :
Мен лично много повече ме притеснява тази странна и съмнителна активност относно тези факти които макар и такива са вече във миналото.

Народ който не помни миналото си е обречен да го повтори и това НАИСТИНА ТРЯБВА ДА НИ ПЛАШИ.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #501 -: Май 28, 2020, 05:00:03 pm »
...отклоняване на вниманието от наистина страшните неща които се случват е много много по притеснително. И вие поддавайки се на провокациите се явявате неволни съучастници.

А ти задавал ли си си въпроса, че службите много добре знаят какво става в Родопите вече 30 г. и си затварят очите, че Турция бавно и сигурно подготвя анексията на Югоизточните Родопи, че там няма ни един надпис на български, че има десетки сигнали от заинтересовани граждани - истинските българи, да се предприеме нещо, но колониалното ни управление разчита този много тежък за бъдещето на държавата ни проблем, да го решават други - те са заети мръсните башибозуци с личното си финансово осигуряване зад граница. Кое е това по-важно нещо от целостта на държавата, като ни говори тук някакъв псевдоразбирател, че нямало турско робство ли, а?

Даваш ли си сметка, само как не, какво се задава?
Провокации с българската история не може да има, тя е такава, каквато е. Да не мислиш, че сега щото на соросоидите не им е приятно де са говори за турско робство и кланетата, та да взема аз0 да се съобразявам с тях? Не си познал.

Скоро, много скоро ще разбере, какво значи да имаш за приятел САЩ - това е по-лошо от това да ти е враг.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #502 -: Май 28, 2020, 05:15:47 pm »
Мен това не ме плаши, защото съм подготвен за него, но една моя позната - голям соросоид, така и е обработен мозъка последните 30 г. от СМРАД, че чак сега разбра за какво съм и говорил и е съгласна с позицията ми. Това ви чака и всички останали, които все още не вярвате на ушите си и не чувате на очите си:

https://blitz.bg/svyat/v-mineapolis-e-kato-na-voyna-gradt-gori-prashchat-podkreplenie-ot-politsiyata-video-18_news748553.html

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #503 -: Май 28, 2020, 05:20:41 pm »
Витане,  EDM да си припомним, че заглавието на темата е :......

За друго дори не бих обърнал внимание, но за това - няма начин!

Сега родоотстъпници под път и над път.

Ердоган създаде военна зона до границата с България (новина от днес)

https://bgr.news-front.info/2020/05/28/erdogan-szdade-voenna-zona-do-graniczata-s-blgariya/

Най-демократичното от демокрацията:
https://youtu.be/eAi60JzMkY0?t=5012 (времето нагласено)
« Последна редакция: Май 28, 2020, 05:50:58 pm от VITAN »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #504 -: Май 28, 2020, 05:59:34 pm »
Когато създадох темата имах в предвид "както е видно от първия пост" глобална заплаха за цялото човечество не за конкретни народи, етноси или индивиди. Вие обаче продължавате с късогледото си разглеждане на света. И накрая две козлета Иван и Асан се блъскали блъскали на моста и накрая паднали в реката и двете.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #505 -: Май 28, 2020, 06:08:00 pm »
Когато създадох темата имах в предвид "както е видно от първия пост" глобална заплаха за цялото човечество не за конкретни народи, етноси или индивиди. Вие обаче продължавате с късогледото си разглеждане на света. И накрая две козлета Иван и Асан се блъскали блъскали на моста и накрая паднали в реката и двете.
Какво наивно извинение, че напомнянето ми за турските кланета не ти допада. Какво ме интересува мен света, щом е заплашена моята държава? Аз не съм като теб, да се имам гражданин на някакви други държави или съветски съюзи, никога не съм казвал аз съм гражданин на СССР или ЕС. Боли ме шмайзера за света, мен ме плаши първо собствената кочина, тия евроатлантически ценнонсти са ми чужди и са ден до пладне, утре друга песен ще се пее по масмедиите.

Като се сещам за българската история, та изпитвам и историческа благодарност към тоя народ, който е дал 30 000 жертви да ни освободи от турско робство. Как се плаща кръвния данък на толкова загинали за свободата ни? Най-малкото се иска една признателност, а не да говорим за тях, като врагове, което се натрапва постоянно по медиите, а иначе забелязвате ли, как ни в клин, ни в ръкав, след всяка реклама, след всяко осведомяване за времето, ни съобщават какво ставало в САЩ, какво било там времето, какво направил еди кой си - за къв чеп ни облъчват с тая колониална пропаганда ве?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #506 -: Май 28, 2020, 06:41:13 pm »
ЕДМ Дали забелязваш, че твоята собственна кочина се намира на място което ще изгори заедно с другите кочини дето не ти пука за тях. Когато се запали и твоята кочина и почне да ти пука ще е вече късно.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #507 -: Май 28, 2020, 07:24:34 pm »
ЕДМ Дали забелязваш, че твоята собственна кочина се намира на място което ще изгори заедно с другите кочини дето не ти пука за тях. Когато се запали и твоята кочина и почне да ти пука ще е вече късно.
Продължаваш да упорстваш, моята кочина, която явно не е твоя, не е изгоряла повече от 13 века, още преди да се появи на бял свят настоящия колонизатор, той ще изчезне, както е изчезнала османската империя, кочината ще я има. Има Радико природни закони, които ти нито чувстваш, нито разбираш.

Достатъчно е да има съпротивителни сили, като мен, после природните закони си знаят работата.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #508 -: Май 28, 2020, 07:37:28 pm »
Надявай се да е така. Ама като гледам!!!
Или викаш по принципа на желязната логика на шопа:
Като ми кажат, че една работа е спешна я легнем да си поспим, оти ако е спешна се некой ше я свърши. Ако никой не я свърши значи не е била спешна.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #509 -: Май 28, 2020, 08:05:14 pm »
Забелязахте ли тая вечер по новините, преди времето ПАК /не пропускат/ да ни осведомят за американската ракета, която, като нея друга няма на света, как щяла да лети, как Тръмп казал за нея еди какво си, как шлемовете били правени от дизайнер на междузвездни войни, толкова време трая пропагандата, че нямаше време за новини и времето. И с това ни облъчват всеки ден. Какво ме интересува не само мен, ами всички мои близки и познати тия неща за САЩ? Кога ще кажат нещо за Италия, Китай, Русия и т.н.? Те нямат ли ракети? Те не правят ли нещо, което да замени ежедневното облъчване за това какво ставало в САЩ, а Радико?

Няма отърване от колонизатора на всички нива. Не само ни пренаписаха историята, та сега половината от вас да викат нямало турско робство, ами да ни натрапват неохотна информация. Едно време, като ни разправяха постоянно за конгресите на партията и СССР, бяха по-умерени.