Автор Тема: това наистина трябва да ни плаши  (Прочетена 361431 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 533
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #435 -: Март 18, 2020, 06:43:07 pm »
А От къде дойде тази завист и отчуждение. Определено не е от демокрациите тук където съм бил няма такова нещо. Питал съм хора мой роднини и в Италия няма и във Франция, Италия.
Дойде от неравномерно разпределение на имуществените блага. Получава се голяма разлика между бедни и богати, цари дивия капитализъм. Хората се дразнят и от корупцията, която всъщност е част от системата на управление на демокрацията и колониалната администрация. Подкупите се узаконяват, чрез дарения на фондации. Това хората го знаят. Има и други фактори, но не ми се обяснява.

А по отношение на завистта в западните държави си личи, че не са те осведомили правилно и вярно. Аз съм живял повече от теб на запад и то не сред българи. Та много добре им познавам манталитета и ценностите, не е нужно някой да ми казва, защото го знам от първо лице. Да не мислиш, че като карам Лада падам от Марс?  :D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #436 -: Март 18, 2020, 06:55:10 pm »
Дойде от неравномерно разпределение на имуществените блага. Получава се голяма разлика между бедни и богати, цари дивия капитализъм. Хората се дразнят и от корупцията, която всъщност е част от системата на управление на демокрацията и колониалната администрация. Подкупите се узаконяват, чрез дарения на фондации. Това хората го знаят. Има и други фактори, но не ми се обяснява.

А по отношение на завистта в западните държави си личи, че не са те осведомили правилно и вярно. Аз съм живял повече от теб на запад и то не сред българи. Та много добре им познавам манталитета и ценностите, не е нужно някой да ми казва, защото го знам от първо лице. Да не мислиш, че като карам Лада падам от Марс?  :D
Всичко това което  изброи са неща присъщи на бившите съветски републики има ги и в Украйна и в Молдова и в Белорус
Товс са традиции а не кофа да я изхвърлиш във съседа и да се отървеш от нея на запад нямат такива традиции и не могат да дойдат при нас от запад. Винаги си ги е имало и у нас но по завоалирани. После ги засилиха но с помощ от изток не от запад.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 533
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #437 -: Март 19, 2020, 09:45:10 am »
Коронавируса е създаден лабораторно в САЩ, като за подложка е взет такъв от китайски прилеп още през 2015 г. След като американския учен създал вируса, той публикувал данните в списание "Природа", в което могат да правят публикации само доказани учени-експериментатори, като молекулярните атомни професори, дето не са пипали клещи и отвертка през живота си, един атом не са заварили с електрожена, от форума Мазето.НЕТ  ;).

Вирусът причинявал атипична пневмония. Същият учен е казал, че той може да се използва за биологично оръжие, като зарази за кратко време голям брой хора и им причини атипична пневмония.

Не се знае засега, дали този американски вирус от 2015 г. е същия, като този дето върлува в света, защото това ще се докаже, а аз мисля, че китайците вече са го направили. Трябва да се изследва генома на американския коронавирус от 2015 г. и този в Китай.

Китайците предполагат, че в едно съвместно военно учение със САЩ в Китай, непосредствено преди епидемията, нулевия пациент-Х разпространил заразата е американски военен.

И както всички знаем характера на "американеца" - той анексира целия континент Америка, като изби коренното му  население, приложи най-големия геноцид в историята на човечеството, дори са избивали индианците на сафарита, ей така за кеф, за удоволствие, като на лов. Още от тогава у тях се е зародила филантропията и спазването на правата на човека, та сега само под този предлог обявяват някой за диктатор или не и спретват демокрацийки - Ирак, Либия, Сирия, Египет, Виетнам, Афганистан и т.н.

За напалма, ДДТ-то и др. химически оръжия употребявани от тях във Виетнам, където с тези оръжие правиха демокрацията там и двете атомни бомби предназначени за мирното, не за военното население на Япония, няма нищо да казвам, всички вие сте запознати. Т.е. профилът им е на типичния заподозрян.

Цяло чудо е, че не обвиниха Путин и Русия за този вирус, цяло чудо е, но още не е късно.

Ако някой се противопостави на тяхната колонизаторска политика, веднага обявяват властта за диктаторска, за да си намерят повод за военно силово нападение. После като стъпят на местна почва, те поставят на власт мижитурки и подлоги - справка всички правителства в България, без изключение. Облъчват по всички медии с лъжи и прилагането на двойни стандарти за лъжливата си демокрация, натрапена чрез диктатура - съпоставима с фашистката. Но това не е всичко. Също, като кърлеж те се впиват в тялото на държавата и започва мощно изсмукване на всичките й живителни сокове - газ, петрол, злато, енергия. Превръщат руските електроцентрали в американски. Превръщат сирийския нефт в американски. Превръщат българското злато в американско. После се чуди народа, защо така са се развили технологично тия дебили? - защото плащат на много малкото учени хора в света около 2% с изсмуканите от държавите пари. Не че американеца е по-умен от българина или който и да било друг чужденец, напротив бих казал аз.

Докато на територията на страната ти се намират чужди окупационни колонизаторски войски, това не е НАТО, която и партия да дойде на власт, няма абсолютно никакво значение, т.к. исторически от последните 30 г. е доказано, че всички те са били на пряко подчинение на колониалния началник, като получават преки нареждания в стойка равнис-мирно и не българския народ и демокрация вземат решение за държавните дела, а чуждия окупатор. Ще забогатете в България, га ми цъфнат налъмите. Ще ходите, като Радико с дисагите в чужбина за 5 лв. с целия катун - и на дърти години, и на дърти години, да си купите една счупена западна кола, а там ще сте чистачи, хигиенисти, строители, не банкери.

Ето инфо за произхода на първообраза на епидемията:

<a href="https://www.youtube.com/v/lBBW32qPvy4&amp;t=653s" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/lBBW32qPvy4&amp;t=653s</a>

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #438 -: Март 19, 2020, 10:04:20 am »
EDM  Напълно съм съгласен с теб. Само държа да направя едно дребно и забавно уточнение. Дали забавно дали зловещо не знам.
Ако навсякъде замениш думата "американци" със думата " руснаци"  достоверността въобще няма да намалее е и евентуално "коренното американско" да замениш със "коренното сибирско"  Едни и съши са не разбра ли.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 533
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #439 -: Март 19, 2020, 10:23:30 am »
Ето какво мислят италианците по гореспоменатите от мен обстоятелства:

Известният италиански журналист, политик и анализатор Джулието Киеза

"Мисля, че това е моментът, който преживяваме сега. Ако колективно, както се казва, целият свят, не предприеме разработването на обща система за сигурност, ще е невъзможно да се предвиди бъдещето ни, то ще е много мъгливо. - Може би в това отношение носталгията нараства в бившите републики на СССР за онези времена, когато хората са били сигурни в бъдещето, когато опасностите не изскачаха от всички страни. - Не знам колко са в действителност разпространени тези настроения. Разбира се, има носталгия. Но политическото ниво на страните от европейския Изток е толкова ниско, че трудно могат да управляват политически процеси от такъв мащаб. Не толкова отдавна бях в Румъния, в Букурещ. Там правителство съществува само формално. Кой всъщност управлява Румъния? НАТО. Кой управлява Полша? Поляците, но по волята на американците. Кой управлява балтийските републики? Американците. Тези страни нямат социална структура, способна да организира действията и поведението на своите граждани. Населението на тези държави е почти напълно манипулирано."

Правителство съществува само формално! - това е то, това е...
Колонизатора е навсякъде по света, също като своя коронавирус.

Неактивен Pegas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 136
  • Пол: Мъж
  • Всичко е една голяма лъжа!!!
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #440 -: Март 19, 2020, 10:30:45 am »
Да се дели МАФИЯТА на руснаци и американци е доста нелепо и наивно!
В всяка държава има тумори /организирана престъпност/ и те действат организирано в цял свят! При това те са на високите етажи на властта!
Ето Никола Тесла преди 100г. е подарил свободната енергия на хората - но все още тя не е за ширпотребата .. Само малцина ПРОСВЕТЕНИ я ползват !
Промяната трябва да започне от обикновените хора - но те са силно заблудени и трудно ще се събудят!

Всичко е толко гнило - религия,наука,медицина,промишленост ....

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #441 -: Март 19, 2020, 11:19:50 am »
Ще забогатете в България, га ми цъфнат налъмите. Ще ходите, като Радико с дисагите в чужбина за 5 лв. с целия катун - и на дърти години, и на дърти години, да си купите една счупена западна кола, а там ще сте чистачи, хигиенисти, строители, не банкери.

:) :) Точно описание на най-новото българско робство! Ши кажеш че аз съм го писал! :D  Интересно какво ли ще пишат следващите поколения за сегашната ситуация, при положение че останат живи хора, де!  Само да добавя, за 140 години българска държава само по-добре чистим тоалетните на Европа, нищо друго не ни се отдава, май !  :D

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #442 -: Март 19, 2020, 12:02:24 pm »
:) :) Точно описание на най-новото българско робство! Ши кажеш че аз съм го писал! :D  Интересно какво ли ще пишат следващите поколения за сегашната ситуация, при положение че останат живи хора, де!  Само да добавя, за 140 години българска държава само по-добре чистим тоалетните на Европа, нищо друго не ни се отдава, май !  :D

Само да добавя послеслов! Щом цял живот ще сме роби, защо тогава да се трепем като грешни дяволи(да учиш, да раждаш деца, да подържаш системата и т.н.) за да осигуряваме чуждото щастие, така и така цял живот мирезия, я по-добре да си гледаме кефа в остатъка от дните който са ни дадени на този свят, пък кото ни е писано!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #443 -: Март 19, 2020, 07:43:45 pm »
plcsoft, структурата на богатството е пирамида. Няма място за всички на по-горното ниво. Някой трябва да тъпче на същото, друг пропада на по-ниско. На всяко следващо ниво бройката е по-малка. И това е напълно нормално, не може всички да израстват, защото тогава няма да има конкуренция.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #444 -: Март 19, 2020, 07:54:14 pm »
Юлияне нали знаеш, че има хора дето:
 -Я не сакам я да сам добре я сакам Вуте да е зле.
Такива хора мечтата им е, всички наравно в каменната епоха.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #445 -: Март 20, 2020, 07:23:22 am »
plcsoft, структурата на богатството е пирамида. Няма място за всички на по-горното ниво. Някой трябва да тъпче на същото, друг пропада на по-ниско. На всяко следващо ниво бройката е по-малка. И това е напълно нормално, не може всички да израстват, защото тогава няма да има конкуренция.

Съгласен съм с това което си написал! Но има нещо друго, което мнозинството хора не го разбират. А това е че, самата пирамида се крепи на зомбираното умственно състояние на народонаселението. Ако това народонаселение е по-осъзнато и не толкова вкопчено в паянтовите структури на социума то и богатството ще бъде по-добре разпределено, демек "Върха на пирамидата, няма да се вмирисва толкова, само ще вони от време на време"! Ако разбираш правилно какво намеквам.


Юлияне нали знаеш, че има хора дето:
 -Я не сакам я да сам добре я сакам Вуте да е зле.
Такива хора мечтата им е, всички наравно в каменната епоха.

Радико въобще не става въпрос за връщане в каменната ера а за един по-разумен осъзнат и пълноценен живот. Живот в който човек осъзнава пълноценно какъв божествен дар е света в който живее и живее в хармония със този ЖИВ свят, за разлика от сегашното лумпенизирано състояние на индустриалните роби доведени до свърхамбицираност и вманиаченост - наречено -хомоманиакус(вманиачен човек)! А не хомосапиенс(разумен човек)! Сигурен съм че, тези изречения няма да ги разбереш! Но за това не си виновен само ти! Сори! Ако намекваш за моите писания,де!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #446 -: Март 20, 2020, 07:42:48 am »
Цитат
Радико въобще не става въпрос за връщане в каменната ера а за един по-разумен осъзнат и пълноценен живот. Живот в който човек осъзнава пълноценно какъв божествен дар е света в който живее и живее в хармония със този ЖИВ свят, за разлика от сегашното лумпенизирано състояние на индустриалните роби доведени до свърхамбицираност и вманиаченост - наречено -хомоманиакус(вманиачен човек)! А не хомосапиенс(разумен човек)! Сигурен съм че, тези изречения няма да ги разбереш! Но за това не си виновен само ти! Сори! Ако намекваш за моите писания,де! 
Дали не се бъркам ама ти не пишеше ли някъде от чужбина. Ако е така би трябвало да видиш, че тези неща вече се случват. Западният свят върви към следващия обществен строй след капитализма източния по точно североизточния едва сега излиза от феодалния строй и навлиза в капитализма по голямата част от нашите медии са под тяхно влияние и плюят по заповед новото общество което е заплаха за новоизлюпените руски капиталисти. Ако си някъде на запад, огледай се. Ако не си, не мога да ти помогна.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #447 -: Март 20, 2020, 08:31:19 am »
Знаех, че няма да разбереш, какво съм искал да кажа! Но не си виновен, дресировката ти е такава! За да разбереш написаното от мен трябва да си извървял моят път, а ти не си! За това те оправдавам! :)
Не, не пиша от чужбина! Целият ми живот е преминал в България. Тоест вече 30 години отдавам труда и живота си за майката родина! ;) Имах на млади години такава илюзия да ходя на Запад но, после прецених че, няма смисъл и хубаво че съм се отказал, още тогава! Не си мисли че съм Североизточно настроен!Те тези са по-психясали и от западнонастроените! Аз съм си българонастроен със наченки на природоосъзнатост............ ;)
Айде, лек ден от мен!   

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 517
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #448 -: Март 20, 2020, 08:46:45 am »
@plcsoft - либералите и анархистите дори под юргана ще намерят руска агресия!

Няма значение изобщо какво им показва GPS-а... All over the world !!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #449 -: Март 20, 2020, 09:06:41 am »
Съгласен съм с това което си написал! Но има нещо друго, което мнозинството хора не го разбират. А това е че, самата пирамида се крепи на зомбираното умственно състояние на народонаселението. Ако това народонаселение е по-осъзнато и не толкова вкопчено в паянтовите структури на социума то и богатството ще бъде по-добре разпределено, демек "Върха на пирамидата, няма да се вмирисва толкова, само ще вони от време на време"! Ако разбираш правилно какво намеквам.

Каквато и пирамида да вземеш, центъра на тежестта й винаги се намира грубо на 1/3 от височината й. Независимо дали пирамидата е висока и тясна, или ниска с широка основа. Геометрия...