Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

това наистина трябва да ни плаши

<< < (266/266)

krasias:
Проблема не толкова в системата, проблема е че ние не сме все още човеци. Проблема е най вече в нас а не извън нас.

EDM electronics:

--- Цитат на: krasias в Януари 06, 2021, 01:00:32 pm --- Атос ти да си виждал някъде партиен секретар в "равновесие", ами след като неистово бълва политическа атитация, омраза, ненавист и гняв какво друго да очаква. Да изявим желание да се включим в кървава саморазправа с политическия враг, да избием всички лоши капиталисти и да получим партийни билети лично от ЕДМ. Да сформираме твърдо политическо ядро във форума, да превърнем форума във гневен политически сайт това ли е целта!

--- Край на цитат ---

krasias , каква е тая политическа агитация дето съм бълвал, какви са тия партии и партийни билети, откъде ги измисли тия неща, интриги ли правиш? Ако обичаш опресни ми паметта, че нито имам спомен да съм членувал в някаква партия, нито да проповядвам партийни идеологии?

plcsoft, ти нали си беше тръгнал обиден по политически съображения, защо се върна, да не би случайно да си ни подготвил изненада с някой твой проект, да ни изненадаш?
То не че ти се е случвало някога подобно нещо, но де да знам, винаги има първи път.

Да ти кажа, той и Радико реши да си тръгва и ме заплаши с отсъствие, но си викам сигурно вече е решил да работи на практика, не да пише тук години наред празни приказки. Дано да е така, щото целта на форума е да се показват неща на практика от техниката, не да участва само в геополитически дискусии и провокации.

plcsoft:

--- Цитат на: EDM electronics в Януари 06, 2021, 02:44:33 pm ---[
plcsoft, ти нали си беше тръгнал обиден по политически съображения, защо се върна, да не би случайно да си ни подготвил изненада с някой твой проект, да ни изненадаш?
То не че ти се е случвало някога подобно нещо, но де да знам, винаги има първи път.

Да ти кажа, той и Радико реши да си тръгва и ме заплаши с отсъствие, но си викам сигурно вече е решил да работи на практика, не да пише тук години наред празни приказки. Дано да е така, щото целта на форума е да се показват неща на практика от техниката, не да участва само в геополитически дискусии и провокации.



--- Край на цитат ---

От къде си вадиш такива изводи? От къде да си тръгна!? Аз не съм идвал!  ???
Не съм писал от известно време, защото имах други ангажименти и не ми се занимаваше с форуми. Но, ако, ще се по-чустваш /почувстваш е цяла дума и не е чустваш, а чуВстваш/ по-добре, пак може да не пиша, не ми пречиш!?  ;D
А за Радико не знаех!?  :o
Не следя развитието на форума. Явно сте по-прекалили /попрекалили е цяла дума/ с руските лиготии!?
Жалко!  :'(
Форума загуби един достоен човек, който имаше смелостта да казва нещата такива каквито са!? Не да тъпче и унизява по-нишестоящите /пише се ниЗшестоящите/ от него, а на висшестоящите да сърба говната. По това се отличава Демократа от пишман кАмуниста. Вечна му клавиатура! :D
 Абе не е загубил много. Мисля, че, дори е по-добре!?  :D 

А Сега се сетих! Намекваш за питанката ми към Атос!? И вашите писаници след това!? Не се кахъри! Даже и не помня, какво сте писали и къде!? Да сте живи и здрави и да ви се връща тъпкано!? ;D

Колега, кога ще се научиш да пишеш грамотно? Предполага се, че инженерите са грамотни хора? /ЕDМ/

ndm:
Жалко, за празните места във файтона.

Аtos:
Тъжно...явно ви трябва полит-трибуна, не форум за дискусии...

Заключвам темата!

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия