Автор Тема: това наистина трябва да ни плаши  (Прочетена 357816 пъти)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1320 -: Януари 06, 2021, 01:16:46 pm »
Така е най добре а и го има в правилата на форума.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1321 -: Януари 06, 2021, 01:18:55 pm »
За мен не би имало сантименти!
Подложете го на гласуване и ще го направя - не искам да бъда обвиняван в авторитаризъм!

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1322 -: Януари 06, 2021, 01:21:47 pm »
Още ли бистрите разпадащият се капитализъм или му плашите гаргите!? ;)
Бистрете, бистрете, той ще си го премести в другият крачол и даже жокерче ще ви даде! Нещичко авантич! :D
Ей лоши хора! Как само мътят интернет чорбата на прогнилият капиталиъм и срама нямат, хаймани!  ;D
Мии то И на кАмуниста не му е лесно, саморазпадна си системата и сега акъла му все в чуждата гозба, нищо дерзайте, на никого не пречите! :)

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1323 -: Януари 06, 2021, 01:25:25 pm »
Да приемаш една система безкритично е най-плашещото нещо.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1324 -: Януари 06, 2021, 01:28:51 pm »
Това ли искате? Така ли трябва да бъде, според вас?
Всичко трябва да е според тезисите на Партията! В случая демократическата. И в случая се позиционира във Вашингтон.
Всичко друго - под преса, уволнения, изселване и Беляне!
Най-последното не съм го виждал, но този сериен филм съм го гледал.

Най-лукавото е, че ни го прожектират същият филм, всяка ютия да пуснеш - едно и също. Обаче само надписа сменен:
вместо комунизъм/социализъм >> демокрация.
Е, няма и доносници, фейса и другите такива автоматично разнасят всичко по чекмеджетата...

И тук ли трябва този филм да гледаме? Проблема на нас другите, които плачем за Гуантанамо е:
от този филм вече ни се повръща!
Но вие демократите: НЕ! Длъжни сте да го гледате, така е демократично и политкоректно.

Ииии, каква ви е разликата с комунистите бе ?!!
« Последна редакция: Януари 06, 2021, 04:55:09 pm от Аtos »

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1325 -: Януари 06, 2021, 01:29:57 pm »
Проблема не толкова в системата, проблема е че ние не сме все още човеци. Проблема е най вече в нас а не извън нас.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1326 -: Януари 06, 2021, 02:44:33 pm »
Атос ти да си виждал някъде партиен секретар в "равновесие", ами след като неистово бълва политическа атитация, омраза, ненавист и гняв какво друго да очаква. Да изявим желание да се включим в кървава саморазправа с политическия враг, да избием всички лоши капиталисти и да получим партийни билети лично от ЕДМ. Да сформираме твърдо политическо ядро във форума, да превърнем форума във гневен политически сайт това ли е целта!

krasias , каква е тая политическа агитация дето съм бълвал, какви са тия партии и партийни билети, откъде ги измисли тия неща, интриги ли правиш? Ако обичаш опресни ми паметта, че нито имам спомен да съм членувал в някаква партия, нито да проповядвам партийни идеологии?

plcsoft, ти нали си беше тръгнал обиден по политически съображения, защо се върна, да не би случайно да си ни подготвил изненада с някой твой проект, да ни изненадаш?
То не че ти се е случвало някога подобно нещо, но де да знам, винаги има първи път.

Да ти кажа, той и Радико реши да си тръгва и ме заплаши с отсъствие, но си викам сигурно вече е решил да работи на практика, не да пише тук години наред празни приказки. Дано да е така, щото целта на форума е да се показват неща на практика от техниката, не да участва само в геополитически дискусии и провокации.


Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1327 -: Януари 06, 2021, 04:04:21 pm »
[
plcsoft, ти нали си беше тръгнал обиден по политически съображения, защо се върна, да не би случайно да си ни подготвил изненада с някой твой проект, да ни изненадаш?
То не че ти се е случвало някога подобно нещо, но де да знам, винаги има първи път.

Да ти кажа, той и Радико реши да си тръгва и ме заплаши с отсъствие, но си викам сигурно вече е решил да работи на практика, не да пише тук години наред празни приказки. Дано да е така, щото целта на форума е да се показват неща на практика от техниката, не да участва само в геополитически дискусии и провокации.



От къде си вадиш такива изводи? От къде да си тръгна!? Аз не съм идвал!  ???
Не съм писал от известно време, защото имах други ангажименти и не ми се занимаваше с форуми. Но, ако, ще се по-чустваш /почувстваш е цяла дума и не е чустваш, а чуВстваш/ по-добре, пак може да не пиша, не ми пречиш!?  ;D
А за Радико не знаех!?  :o
Не следя развитието на форума. Явно сте по-прекалили /попрекалили е цяла дума/ с руските лиготии!?
Жалко!  :'(
Форума загуби един достоен човек, който имаше смелостта да казва нещата такива каквито са!? Не да тъпче и унизява по-нишестоящите /пише се ниЗшестоящите/ от него, а на висшестоящите да сърба говната. По това се отличава Демократа от пишман кАмуниста. Вечна му клавиатура! :D
 Абе не е загубил много. Мисля, че, дори е по-добре!?  :D 

А Сега се сетих! Намекваш за питанката ми към Атос!? И вашите писаници след това!? Не се кахъри! Даже и не помня, какво сте писали и къде!? Да сте живи и здрави и да ви се връща тъпкано!? ;D

Колега, кога ще се научиш да пишеш грамотно? Предполага се, че инженерите са грамотни хора? /ЕDМ/
« Последна редакция: Януари 06, 2021, 05:05:44 pm от Аtos »

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1328 -: Януари 06, 2021, 04:17:19 pm »
Жалко, за празните места във файтона.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1329 -: Януари 06, 2021, 05:02:56 pm »
Тъжно...явно ви трябва полит-трибуна, не форум за дискусии...

Заключвам темата!