Автор Тема: това наистина трябва да ни плаши  (Прочетена 360147 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 524
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1230 -: Декември 03, 2020, 09:41:00 pm »
Горният пост е достоен пример на поговорката: "Гузен негонен бяга"  :D
Мързеливия, некадърния, неграмотния и т.н. все ще намери оправдание, но той никога няма да признае себе си за виновен. Това е закономерно и го наблюдавам всеки ден. На него все другите са му виновни за собствените недостатъци или сега и софтуера бил виновен, че и руски комунисти май са го правили - от тъпо, по тъпо...  :D

Оня който винаги е бил на ниво, професионалист, прецизен, за него няма никакви оправдания да бъде такъв какъвто е. Никакъв софтуер няма да му попречи да си свърши работата, както трябва.
Освен това, ако види, че е допуснал грешка, защото всеки допуска, то той ще я поправи. Но слепеца никога не вижда грешките си и ако някой му ги посочи, то той се обижда и отвръща на - комунист.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1231 -: Декември 03, 2020, 10:06:44 pm »
Да бе ЕДМ ще си поправя грешката ама за разлика от теб нямам тая възможност. Ти имаш модераторски права аз не. И не се бии в гърдите че си професионалист. От 1912та година насетне това не е повод за гордост. Срам ме е да изпадам в подробности да не ме помислят за професионалист като теб, но все пак от 14ти Април въпросната година.
А аз кво, освен че съм гениален друго нищо. Господ има странно чувство за хумор и за това прааща най добрите си идеи на аматьори като мен вместо на професионалистите.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 524
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1232 -: Декември 03, 2020, 10:18:31 pm »
Радико, ти не разбра ли, че говоря принципни неща, не съм споменавал имена?
Не знам какви години намесваш тук и за какво. Това, че ти ме определяш за професионалист, нямам идея в коя област си ме сложил, но няма да ти преча на вижданията. То нали съм и комунист същевременно. Явно съм професионалист-комунист...хахаха...хахаха...  ;D
Ама преди това бях и разузнавач-платен трол.  ;D
Бях ти фалирал и фирмата на сервиза. Въобще не ти липсва въображение. А щом си рекъл, че си гениален, нямам нищо против така да си мислиш.

За поправката на заглавие:
Не ти е необходим модератор. При всяка наченка на пост горе в заглавната част излиза заглавието, което винаги можеш да промениш.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина не трябва да ни плаши!!!
« Отговор #1233 -: Декември 03, 2020, 10:27:04 pm »
Цитат
  За поправката на заглавие:
Не ти е необходим модератор. При всяка наченка на пост горе в заглавната част излиза заглавието, което винаги можеш да промениш.
 
Да но така променям само заглавието на настоящата публикация а не на темата като цяло. За да бъде объркването още по пълно.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 524
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1234 -: Декември 03, 2020, 10:30:23 pm »
Ами доколкото се сещам, но не съм сигурен, като промениш заглавието то така си върви от тоя момент, не остава само на текущата публикация.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1235 -: Декември 04, 2020, 07:04:44 am »
Ами прочети тогава внимателно заглавието на последната ми публикация #1233 и на следващата твоя, че и на тази сега.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 509
  • Невежеството ражда химери...
Re: Tова наистина трябва да ни плаши!
« Отговор #1236 -: Декември 04, 2020, 10:57:18 am »
Няма да носите намордници, а?!
Като шведите, а?!

Проф. Мирчев лъже или в умопомрачение?: «В самолети на СЗО откриха разтвор с коронавирус»

https://bgr.news-front.info/2020/12/04/prof-mirchev-lzhe-ili-v-umopomrachenie-v-samoleti-na-szo-otkriha-raztvor-s-koronavirus/

"
!!!!!
Швеция днес сутринта е задържала 3 самолета и 20 души, предаде Ройтерс.
При обиска е намерен разтвор, който причинява всички
симптоми на коронавируса.
Самолетите са собственост на СЗО!
Очаквайте подробности!
3 декември 2020
"

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 509
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това наистина трябва да ни плаши!
« Отговор #1237 -: Декември 04, 2020, 11:22:17 am »
Бих искал да попитам Витан и ЕДМ:
Защо винаги със натякване правите аналогия
Между тези неща и "западната" култура може да и викате и земокрация и империализъм и все тая, обаче винаги е западна а противоположното на западна е Източна. Та съвсем сериозно ви питам вие наистина ли си мислите, че вашата "обетована" източна земя е пощадена от този "порок" слагам "порок" в кавички защото аз смятам това за болест както и КОВИД или аре както шизофренията. А не за някакво умишлено извращение....
Въпреки, че мисълта ти е заплетена като намотка на Мьобиус, отговарям:
-
<a href="https://www.youtube.com/v/scCwGAdvwH8" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/scCwGAdvwH8</a>
Това в нашата славянска цивилизация е невъзможно.
Не само в близко бъдеще, но и в по-далечно.
Да ликвидираш корупцията, като я озакониш в лобизъм, да ликвидираш нарко-престъпленията като ги узакониш, като ликвидираш проституцията, като и вземаш данък официално, с BLM и грабежите и убийствата вече лесно се преглъщат.
Да кажеш нещо срещу обратните - вой и санкции до небето! И бан!
Не строиш концентрационни лагери за "излишното" си население - просто прилагаш горенаписаното.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 524
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1238 -: Декември 04, 2020, 11:42:36 am »
Колеги, искам да Ви напомня отново:
Оня, на който не му харесва дадена тема от форума, не е длъжен да пише в нея, дори да я чете! А пък форума на такъв не му е длъжен на прищявката, да не се дискутира в дадена тема, само защото някой не му харесвало или го дразнело нечие мнение, понеже не била с техническо направление.

Точно този, който държи на техническите направления и се дразни от нетехническите, може да се възползва от правото си с личен пример, да ни запознае с негови идеи, теоретични и практически разработки в съответните за това теми. Със сигурност ще постигне успех и ще отклони вниманието на горещите теми в техническа насока.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Tова наистина трябва да ни плаши!
« Отговор #1239 -: Декември 04, 2020, 02:00:56 pm »
"
!!!!!
Швеция днес сутринта е задържала 3 самолета и 20 души, предаде Ройтерс.
При обиска е намерен разтвор, който причинява всички
симптоми на коронавируса.
Самолетите са собственост на СЗО!
Очаквайте подробности!
3 декември 2020
"

Витане, за пореден път те моля да ползваш мозъка си.
1. СЗО няма собствени самолети.
2. Как си представяш да се потвърди че някакъв разтвор причинява симптомите на коронавирус? Може би са го пръснали на 20-тина доброволеца още там, на летището? И какви точно са симптомите на коронавирус, които се повявяват след часове? И изобщо ... какви са симптомите на коронавируса - такива, които нееднозначно показват че е именно коронавирус, а не нещо друго?
3. Говорим за флакон с размера на дамски парфюм или няколко цистерни по 1-2 кубика?
4. Да вземеш да потърсиш в сайта на Ройтерс оригинала на съобщението и да дадеш линк? Щото аз потърсих, и такава информация няма. Или авторите ползват някакъв алтернативен, жълт Ройтес? :)

Такива бомбастични изказвания могат да повляят само на ревностни читатели на жълти вестници, но не и на нормални хора.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 509
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1240 -: Декември 04, 2020, 02:24:31 pm »
Проф. Мирчев лъже или в умопомрачение?: «В самолети на СЗО откриха разтвор с коронавирус»
https://bgr.news-front.info/2020/12/04/prof-mirchev-lzhe-ili-v-umopomrachenie-v-samoleti-na-szo-otkriha-raztvor-s-koronavirus/

"
Очаквайте подробности!
3 декември 2020
"
Мда, трябваше да изчакам. Чакам подробности.

GMG

  • Гост
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1241 -: Декември 05, 2020, 10:18:05 am »
   Прав е Радико, това НЕ трябва да Ви плаши!  ;)
https://youtu.be/JgDOnY3Xqek?t=40

  Що не си свиркате и просто да обърнете нещата във Ваша полза?  :)

1400 години кой е помагал? Само Тангра ли?  :)

   Риторика братче ..  ;D

     През 17-ти век кой е отървал нашите от чумата в Европа?
.... Замислете СЕ и после ми благодарете!  ;D

   Нямало е високо напр. тип Тесла, нямало е и толкова сребро...  ;)



Неактивен mzk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 622
  • Пол: Мъж
  • http://analogov.com
    • analogov.com
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1242 -: Декември 05, 2020, 02:41:59 pm »
Значи аз лично не виждам никаква суша, това че миналата година беше по суха не значи нищо. По някаква случайност аз работя на ВЕЦ Студена и на мен се обажда диспечерката на пернишкото ВиК колко да врътна крана за Перник. Та знам точно какво и защо се случва.

@krasias, ами ела да напълниш кладенеца, сондажа на комшиите и моля те виж тая година да не сме на воден режим селото цяло лято, виж там с някакви познати ли ще говориш, връзки нещо... А за Перник вече ще знам на кого да се обадя, че един приятел цяло лято се оплаква!  ;D

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1243 -: Декември 05, 2020, 03:07:21 pm »
Какво да ти кажа миналата година беше суша и като не сложиха режим в Перник навреме и язовира падна под 1 милион кубика. То затова обаче имаше най голяма вина и остарелия водопровод на Перник, много течове имаше. Та като почнаха да се изказват разни климатолози че трябва да свикваме със сушата, колко лошо щяло да стане. Е сега язовира е над 21 милиона кубика при 26 възможни, отново подаваме вода на Стомана и ТЕЦа и подаваме и вода за Радомир. Тая година колко дъжд се изля тука в Студена, почти не съм поливал градината а и голяма част от реколтата се скапа от влага. Твоя приятел може и да се оплаква заради честите спирания на водата в Перник щото сменяват целия водопровод.

Неактивен mzk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 622
  • Пол: Мъж
  • http://analogov.com
    • analogov.com
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1244 -: Декември 05, 2020, 07:17:17 pm »
Нека съм честен, прегледах справката на МОСВ за водите и без да претендирам да разбирам от това, виждам, че доста язовири са над 60%, с оглед, че зимата и снеготопенето предстоят.

Проблемите с водата може и да се дължат повече на злоупотреби. Малко съм изненадан за валежите, в софийско беше доста сушаво, а на село наистина вкараха воден режим, който преди това не е бил.

Ако преди няколко години имаше обилни пори и хубава зима с много сняг, то последната със сигурност не беше такава.

Надявам се да си прав и да нямаме проблеми със суша.