Автор Тема: това наистина трябва да ни плаши  (Прочетена 362145 пъти)

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1215 -: Декември 03, 2020, 10:34:31 am »
Дееба тия пеперуди  ;D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1216 -: Декември 03, 2020, 01:17:00 pm »
Аааа, монти, и ти ли бе?

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1217 -: Декември 03, 2020, 01:19:48 pm »
Кузмич какво и аз бре?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 536
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1218 -: Декември 03, 2020, 05:33:57 pm »
Проговори организаторът на мъжката оргия в Брюксел

"Говорим си по малко, пием по малко – като на кафе. Единствената разлика е, че от време на време правим секс помежду си, но не виждам нищо лошо в това  ;D, обясни организаторът на партито – 29-годишният Дейвид Манжльо в интервю за Het Laatste Nieuws."

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/progovori-organizatort-na-mzhkata-orgiya-v-bryuksel_news785173.html

За мен няма по-откачени в днешно време от тия западняци с тяхната педерастия и изродщина да си сменят половете. Но плодовете на тази греховност ще берат в бъдеще. Нищо хубаво не го чака запада по демографията им по данни на най-големия световен социолог Фурсов. Наследниците им ще бъдат само откачалки, малоумни уроди, наркомани, изроди и брадати джихадисти, които и сега претендират, че Европа е тяхна, а не на европейците.

Никога не съм се стискал да изложа публично мнението си, като се възползвам от конституционното си право за това. Боли ме щепсела в контакта, ако на някой не му харесвало, нали на мен ми харесва.  :D
Ама най са ми чудни тия дето ще подскочат, като ужилени, че съм негативно настроен към техните западни уроди. Пак Русия ще намесят или какъв комунист съм бил, че и в Господ не ми дават да вярвам.

А да видим сега, кой ще скочи в защита на педерастията? Нека се разграничим, другари?  ;D




Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1219 -: Декември 03, 2020, 06:30:00 pm »
Цитат
Боли ме щепсела в контакта, ако на някой не му харесвало, нали на мен ми харесва.
Това ще да е някакъв педалски идиом - ако има някой сведущ по темата да поясни.

EDM electronics препоръчвам да внимаваме с тона да не накърниме нечий нежни чувства и да забанят форумчето.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 536
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1220 -: Декември 03, 2020, 06:37:48 pm »
Това ще да е някакъв педалски идиом - ако има някой сведущ по темата да поясни.

EDM electronics препоръчвам да внимаваме с тона да не накърниме нечий нежни чувства и да забанят форумчето.
Това не се ли случваше само в миналото - комунизма ви, нали е демокрация и има свобода на словото или не?  ;D
Май, май сте изгубили доверие в основния демократичен принцип - свобода на словото?
България е консервативна страна и българите не искат да стават обратни по принцип. Да не искате да кажете, че някой чрез диктат го налага, макар и народа да не го иска?  :D

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1221 -: Декември 03, 2020, 06:42:50 pm »
Мултикултито педерастията се изкуствено налагат ..... то и тука ги имаме ама се крият - поне за двама съм сигурен .........

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 536
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1222 -: Декември 03, 2020, 07:04:10 pm »
Мултикултито педерастията се изкуствено налагат ..... то и тука ги имаме ама се крият - поне за двама съм сигурен .........
Прочети тезисите на ционските мъдреци и ще останеш учуден, там 1:1 е описано това, което се случва на запад с педерастията, пише и защо. Писани са преди 200 г. Разкрива ги една руска шпионка внедрена да стане гадже на един руски масон. Тя ги открадва и разпространява през 90-те.

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1223 -: Декември 03, 2020, 07:27:36 pm »
Човека поне си признава че е пееарст ,по страшно е педала да се крие и да се прави на мъж!Ми излез,кажи-жив педеруг съм,ко са криеш...хора без чест!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1224 -: Декември 03, 2020, 08:30:55 pm »
Защо Господ унищожава с огън Содом и Гомор?
Не толкова за тяхната педерастия,
колкото за това, че са я налагали на останалият свят...

На изток госта е нещо свято.
Обратните искат от библейският Лот да им даде гостите си, той им предлага дъщерите си за цяла нощ,
ама те не, та не - искаме гостите!

Дните на любимия ви западен Запад са преброени. Колкото и много да са -
намаляват неумолимо всеки ден!!!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 536
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1225 -: Декември 03, 2020, 08:52:01 pm »

Дните на любимия ви западен Запад са преброени. Колкото и много да са -
намаляват неумолимо всеки ден!!!

Мен това никак не ме плаши, все ми е тая.
Плаши ме обаче това, че либералните медии преформатираха съзнанието на много българи така, че очевадната уродщина им се вижда нещо нормално в името на западните ценности и всеки дръзнал да се противопостави на това, свободно изразил мнение публично най-вече за тяхно добро и на децата им, те заклеймяват с бедния си речник и ограничен поглед - викат ти си комунист.
Дори не осъзнават простотията си, мислейки, че обиждат и засягат, реално правят комплимент - поне аз така го чувствам. Примерно аз много бих се обидил, някой да ме нарече демократ или соросоид. Та това е равносилно на глупак и задръстеняк, роб, мишка.  :D


Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1226 -: Декември 03, 2020, 08:55:01 pm »
Бих искал да попитам Витан и ЕДМ:
Защо винаги със натякване правите аналогия
Между тези неща и "западната" култура може да и викате и земокрация и империализъм и все тая, обаче винаги е западна а противоположното на западна е Източна. Та съвсем сериозно ви питам вие наистина ли си мислите, че вашата "обетована" източна земя е пощадена от този "порок" слагам "порок" в кавички защото аз смятам това за болест както и КОВИД или аре както шизофренията. А не за някакво умишлено извращение. Та пак да попитам сериозни ли мислите, че в обетования пущиняк тази епидемия е по слабо разпространена?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1227 -: Декември 03, 2020, 08:56:54 pm »
Тая плашливата тема, 82 страници вече! От къде започна, през къде мина, до къде ще стигне? Май няма да остане нещо, което да не плши форумът! Голямо шубе пада!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 536
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1228 -: Декември 03, 2020, 09:16:00 pm »
Кузмов, във форума има над 100 теми. Ако беше една, щеше да е нормално да се правят забележки, но то има за всеки вкус. Разнообразието е толкова голямо, че дори има раздел купува-продава, като ОЛХ. Ако на някой не му харесва някоя тема по изписаните направления, която се коментира горещо, не е задължително нито да взема участие в нея, нито да чете. Това е негово право, но не и задължение. Той също така няма право да ограничава останалите с прищевките си.

За настоящата тема:
Искам да обърнете внимание, че заглавието на темата започва с малка буква. Представете си, че по вестници, телевизия и т.н. средства за масово осведомяване заглавията започваха с произволен правопис? Пълен неграмотник е тоя дето пише темите с малка буква. Как да имаш доверие на такъв, как? Ще отидете ли на лекар, който изтърва иглата на спринцовката на земята и после ви слага инжекция?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1229 -: Декември 03, 2020, 09:32:57 pm »
Цитат
  За настоящата тема:
Искам да обърнете внимание, че заглавието на темата започва с малка буква. Представете си, че по вестници, телевизия и т.н. средства за масово осведомяване заглавията започваха с произволен правопис? Пълен неграмотник е тоя дето пише темите с малка буква. Как да имаш доверие на такъв, как?
Тази забележка можеш да я отправиш към програмистите написали "симпъл машината"
Във всеки един текстов редактор при заглаеие, нов ред или след точка и интервал автоматично се започва с главна буква.  Е симпъл машината явно е написана  от западни програмисти с меки китки и робско самосъзнание ама си я ползваме, сигурно щот няма нищи подобно по читаво направено от путиновските "свободни" последователи.